Sayfa 120/651 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 953 - 960 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    Borçlarını ödeyecekse koddan çıkmasına neden fırsat versin ...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Çok değerli eryikob kottan cikipta borcunu ödeyen şirketler diye bir arama yap bilgi edin istersen adam borcunu 6 yıla yaydı ilk iki taksitten itibare yatirmadigi taktirde haciz le ödeyecek bu HEPİMİZ için geçerli bir durum borcumuz odemexigimizde haciz gelir öyle bir durumda ya bir yerlerden para bulup borcunu öderiz yada mallarımız haciz edilir

2.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Çok değerli eryikob kottan cikipta borcunu ödeyen şirketler diye bir arama yap bilgi edin istersen adam borcunu 6 yıla yaydı ilk iki taksitten itibare yatirmadigi taktirde haciz le ödeyecek bu HEPİMİZ için geçerli bir durum borcumuz odemexigimizde haciz gelir öyle bir durumda ya bir yerlerden para bulup borcunu öderiz yada mallarımız haciz edilir
    Alical kardeş ben diyorumki o borcu ödemek isterse koddan çıkmasına fırsat vermez....
    O borçları topladığı lotları yeniden 3-4 fiyatlarına yükseltip halk arz ederek ödeyecektir...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3. yarın ne kottan atılacak nede göz altından cıkacak kim uydurdu bu kottan atılma işini borçların yapılandırma haberini verecekler önce sonra ortak bulup yola devam

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

4.  Alıntı Originally Posted by servetgdr Yazıyı Oku
    yarın ne kottan atılacak nede göz altından cıkacak kim uydurdu bu kottan atılma işini borçların yapılandırma haberini verecekler önce sonra ortak bulup yola devam

Vayy sen bayağı geriden geliyon ya borçlar odenemedi ve yapılandırıldı zaten ortağında şirket bulamıyor sen bı bakiver belki bulursun birini

5.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    Vayy sen bayağı geriden geliyon ya borçlar odenemedi ve yapılandırıldı zaten ortağında şirket bulamıyor sen bı bakiver belki bulursun birini
    harbiden bravo sana trader burda bu kadar insanı düşünüyorsun her 10 yazının 7 si sana ait senin çıkarın ne bu işten bu hesabında neredeyse yeni sadece bimekse yoğunlaşmışsın alkışlarım senin için

6.  Alıntı Originally Posted by servetgdr Yazıyı Oku
    harbiden bravo sana trader burda bu kadar insanı düşünüyorsun her 10 yazının 7 si sana ait senin çıkarın ne bu işten bu hesabında neredeyse yeni sadece bimekse yoğunlaşmışsın alkışlarım senin için

Bak çıkarımı anlatayım akgiray Birgün beni aradı ben şirketi batirdim yaklaşık 500 milyon icerdeyim tedarikçiler mal vermiyor nerdeyse açık dukkanim kalmadı dedi senden ricam hissenin sitesine gir orda biraz yazı yaz küçük yatırımcı elindeki hisseyi satarsa benim şirket kurtulur dedi bende tamam dedim karşılığında şirketi bana verecek oldumu ne çıkarım olabilir abi sence ya burda üç sen beş ben hepimiz kaybettik gerçekleri görün diye uğraşıyorum umarım olumlu gelişmeler olur

7.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    Bak çıkarımı anlatayım akgiray Birgün beni aradı ben şirketi batirdim yaklaşık 500 milyon icerdeyim tedarikçiler mal vermiyor nerdeyse açık dukkanim kalmadı dedi senden ricam hissenin sitesine gir orda biraz yazı yaz küçük yatırımcı elindeki hisseyi satarsa benim şirket kurtulur dedi bende tamam dedim karşılığında şirketi bana verecek oldumu ne çıkarım olabilir abi sence ya burda üç sen beş ben hepimiz kaybettik gerçekleri görün diye uğraşıyorum umarım olumlu gelişmeler olur
    Bence sende zerre kadar gurur yok ama dağlar kadar inat var ve kesin inanç (doğma) yani ihtimalsiz bir görüş sahibi.

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 120/651 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •