Sayfa 123/934 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 7466 madde; 977 - 984 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. 0.72 den girdim bayağı büyük miktar bakalım ne olacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by teke42 Yazıyı Oku
    o kadar akıllısınki hükümet sana soracak ekonomini başına kimi getirelim diye..sonuçta enerji bakanlığı yapmış bir kişi..finans doktorası var.Ekonomiden bizim borsa çakallığımızdan daha iyi anlar merak etme..yabancılar borsayı ele geçirmiş istediğimi yaparım sanıyor..zamanla buna da tedbir alacaktır hükümet..bazı yabancı aracı kurumlar vatandaşa kazık atamayacaktır..istediği hareketi yapamayacak kulağı çekilecektir..güçlü hükümet bunu gösterecektir..tek adam idaresi dedikleri bu..hakkını koruyacaktır..bundan sonra saglam işler merak etmeyin...yılmazda istediğini yapamayacak..düzelmezse düzeltirler..ben olayları tahmin ediyorum..yaptığımız tepki sonuçta..merak etmeyin olayları izleyin..iş olacağına varır..herşey rayına oturur..bekleyen çorbayı içer..Allahın izniyle..
    Doktora degil yuksek lisans yapmis. Parasi olan embesillerin de yapabildigi gostermelik bi mba. Su an yorum yapmak icin erken. Elestirdigimizde sen reisten daha mi iyi bilicen elestirisi aliyorum. Elestiriye kapali insan bagnazliga gecmis demektir. Umarim ben bi bok bilmiyorumdur da bi bildikleri vardir. Madem faiz yukunden kurtuak istiyorsun en azindan faizi ve kuru artiracak soylem ve eylemlerden kacin. Yoksa hangi dumbuk yuksek faiz odemek ister. Bizim bu dallama da firsattan istifade basiyor asagi. Benim acimdan sorun yok. Moral bozmak yok. Hersey duzelecektir. Duzelene kadar deneme tahtasi olabilir bazi seyler.

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

3.  Alıntı Originally Posted by teke42 Yazıyı Oku
    o kadar akıllısınki hükümet sana soracak ekonomini başına kimi getirelim diye..sonuçta enerji bakanlığı yapmış bir kişi..finans doktorası var.Ekonomiden bizim borsa çakallığımızdan daha iyi anlar merak etme..yabancılar borsayı ele geçirmiş istediğimi yaparım sanıyor..zamanla buna da tedbir alacaktır hükümet..bazı yabancı aracı kurumlar vatandaşa kazık atamayacaktır..istediği hareketi yapamayacak kulağı çekilecektir..güçlü hükümet bunu gösterecektir..tek adam idaresi dedikleri bu..hakkını koruyacaktır..bundan sonra saglam işler merak etmeyin...yılmazda istediğini yapamayacak..düzelmezse düzeltirler..ben olayları tahmin ediyorum..yaptığımız tepki sonuçta..merak etmeyin olayları izleyin..iş olacağına varır..herşey rayına oturur..bekleyen çorbayı içer..Allahın izniyle..
    İşte bu kafayla bizden birşey olmuyor.

4. 75 den anca satabildim garanti üzerinden memlekette kriz çıkarttılar.

5.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    0.72 den girdim bayağı büyük miktar bakalım ne olacak
    Keşke yarını görseydin ben almaya korktum

6.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Keşke yarını görseydin ben almaya korktum
    Resmen kumar oynadım, durum bozuk olursa veririm sabahtan, kardan zarar olur

7. Götü ile inatlaşan donuna yaparmış

8. Ak parti camiasında binlerce yetenekli tecrübeli insanlar varken bu bakan seçiminin nedeni ne acaba?
    Demek ki ekonomiden daha iyi anlayan biri yokmuş. Göreve en layık olanı getirmişlerdir.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 123/934 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •