Sayfa 124/148 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1178 madde; 985 - 992 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Gazcılar basmış yine burayı... :)

2. Bugün de toplamaya devam etmişler. 2023 biz Angen yatırımcıları için güzel bir yıl olur umarım. Hem büyümeye devam (Amerika kıtasına sıçrama zamanı geldi sanırım), hem geçen yıl olduğu gibi güzel bir temettü oranı, hem de bedelsiz bekliyoruz doğrusu... YTD.

3. şirketin 9 aylık da karı 305 milyon 213 milyon kur farkı ve faiz gelirinden bu parada halka arz gelirinden faiz geliri olmasın f / k oranı böyle düşük olmaz çok yüksek olur geçen seneye göre satışlarıda düşmüş yurt dışına fona hisse aktarmışlar satılmayacak diyorlar çok gördük borsada sonradan sattıklarını halka arz olalı 14 ay olmuş defter değeri 7 11
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Ben uzun vadeli tuttuğum Akenerji'deki hisselerimden biraz satıp bundan aldım bu hafta. Açıkçası hisseyi hiç bilmiyorum ama sanki 2023'de iyi olacak gibi geliyor bana. Tutanlara, bekleyenlere selam olsun. Her şeyin hayırlısı... :ok:
    Dil aslandır, yatar eşikte...

5. 1.4 Milyarlık Çin'in Korona önlemlerini gevşetmesinden sonra vakalar doğal olarak patladı. Virüs mutasyona uğrarsa ki bu kadar büyük bir nüfus düşünülürse gayet mümkün, Angen'in ürettiği kitlere nur yağabilir. Ben sadece bu düşünce ile buradayım. Olur, olmaz, zaman gösterecek...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

6. Şirket yönetimi resmen tasviye ediliyor. Yönetim kadrosu eksiklikçe yatırımcı nezdinde birçok soru işareti üretiyor.

Ayrılan Cansu Müftüoğlu da Tankut ikizler gibi PWC backgroundu olan yönetici statüsündeydi.

Yatırımcı Şirket hakkında gelişim yatırım açılım beklerken yaşanan yaprak dökümü çok normal görünmüyor.

Bilim insanı dedik, manipülatör ordusu ile karşılaştık. Para adamı bozar klişesinin canlı şahidi olduk.

Bir başka eleştiri konusu ise Yataş dan kovulmuş yatırımcı ilişkileri yöneticisini atamak olmuş. Maaşımı alırım yoluma bakarım tarzında olanlar şirketi geriye iten yapılanmalar sağlıyor. Bu zat yüzünden genel kurul 20 dk geç başlamıştı.

Dinamik kadrolar oluşturmayınca sonuç kaçınılmaz başarısız oluyor.

Çalışanlarından utanmaz yatırımcısını umursamaz vicdansız ikilinin esiri olduk.

Alper Akyüz, şirketi halka arz ettin, sağladığın kurumsallık bu mu?

Tek başına yönetmek için mi halka açıldın?

Verdiğin sözleri tutmayan aciz bir başkansın.

Tüm bu gerçeklerin yanında şirketin genel kurula farklı bir boyutta girmesi gerektiğinin bilincinde olduklarını düşünüyorum.

Yoksa çarşı pazar karışız.

7. Alper de bu işlerin içindeymiş demek. Bacak kadar boyu var türlü türlü huyu var hesabı sorulur...

8. sahibinin hissesine güvenmeyip sattığı tahtadan mal alırsak böyle olur..

Sayfa 124/148 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •