Sayfa 125/852 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Dostum borsanın yarısı da psikoloji 300 den almadığın malı adama 450 den aldırırlar.Ben bugunde basar ama en geç perşembe bu fiyatların üstünde olur diye trade edeceğim..dün arkadaşlar yazmış malın bir kısmı ile trade ediyorum diye içim gitti valla..şu an ortalama 437.10 TL bakayım perşembe akşamı bu rakamların üstüne satabilecekmiyim..

2.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Dostum borsanın yarısı da psikoloji 300 den almadığın malı adama 450 den aldırırlar.Ben bugunde basar ama en geç perşembe bu fiyatların üstünde olur diye trade edeceğim..dün arkadaşlar yazmış malın bir kısmı ile trade ediyorum diye içim gitti valla..şu an ortalama 437.10 TL bakayım perşembe akşamı bu rakamların üstüne satabilecekmiyim..

Kesinlikle haklısınız Sn Lalezar, şu son bir hafta içinde olan bu sanırım. Hayırlısı diyelim. Bakalım genel kuruldan güzel haberler alacak mıyız ? İnşallah alırız., zira alamazsak forumda ve sosyal medyadan gördüğüm kadarıylaçok insan satış için eli tetikte hazır bekliyor.

3. Değerli kardeşlerim; Değerlendirmenizi çok isterim.Çünkü bu yorumumu yakalandığım COVİD 19 hastalığım sebebiyle hasta yatağımdan yazıyorum.Şükürler olsun ki, ölmedim.
    Bugünkü genel kuruldan sermaye arttırımı çıkmayacağı elbet belli.Senetle bu denli içli dışlı olan bir patronun bugün "haydi sermaye arttırımına gidiyoruz" demesin beklemek hayal olur.Yapar veya yapmaz ama onun aklında muhtemelen bununla ilgili sürpriz bir plan var elbet.Zira böylesine devasa bir fabrikanın artık 2,83 milyon TL sermaye ile gidemeyeceği açık.
    ncak,velevki sermaye arttırımı yapmadı...Biz ne kaybedeceğiz? beklentimizi.Peki bu senet bu fiyatı etmez mi? ki bir kardeşimin yazdığı yorumunda :sermaye arttırımı gelmezse birçoğunun eli tetikte satışa geçecek...
    Verdiği temettüyü az bulanlar olabilir elbet ama faizler de çok çok düşük.Ve düşük kalacak.Oysa hayatında kuruş temettü vermemiş senetler ne rakamlarda...
    Ben bu senedi sektörüyle, ve bilanço yapısıyla tam bir yatırım senedi olarak görüyorum.Peki yatırım fiyatı bu mu? değil elbet.Neden? İşte,çünkü sermaye arttırımı omazsa milletin satışa geçeceğini bekleyen spek elbet aşağıya basacaktır.Basıyor da.Belirli bir seviyeyi beklemek lazım.

Önceden söylediğim gibi,genel kurulda temettü oylandı,kabul edildi,,%25 olarak değiştirldi,,,bedelsiz çıkmadı,,ben de hisseden çıkmış bulunuyorum.%30 karla yetindik,,kalanlara bol kazançlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Trend is friend...

6. Çok büyük hayal kırıklığı maalesef, bu adamlar sermaye arttırımı falan yapmaz. Lanet olası adam millete vereceği temettüyü bile kırpmış, oysa çoğu şirket %25 e takılan kısmın kalanını Ekim ayına taksitlendirmişti. Bunu bile yapmamış adi adamlar, fırsattan istifade milletin temettüsüne de çökmüşler. Kötü niyetli yönetim örneği.

7. Hoşgeldiniz adi ünal ın şirketine.. şaşırdıkmı? Asla. 10 yılla tecrübe ile sabittir...
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Çok büyük hayal kırıklığı maalesef, bu adamlar sermaye arttırımı falan yapmaz. Lanet olası adam millete vereceği temettüyü bile kırpmış, oysa çoğu şirket %25 e takılan kısmın kalanını Ekim ayına taksitlendirmişti. Bunu bile yapmamış adi adamlar, fırsattan istifade milletin temettüsüne de çökmüşler. Kötü niyetli yönetim örneği.
    SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. sn.serkalgo hayal kırıklığı derken ben hiç şaşırmadım..gk da vermeyeceği zaten belli idi haftalardır burada bu kağıdın bedelsiz den başka gideri yok dediğimde az çok neler olacağını kestirmiştim..bu yönetim anlayaşı ile bu hisseden bir cacık olmaz..isterse dünyada tek karton fabrikası bu kalsın kar patlamaları yaşansın malesef sonuç böyle..

Sayfa 125/852 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •