Sayfa 126/859 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 6868 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Bu başlığı şu anda 67 kişi okumaktadır. (16 üye ve 56 ziyaretçi)

Serkalgo, absutlu52, behzat, Erenceseyir, Filozof, ilker112, lalezar, lapacı, mehmet67, pride, Pyrros, riva, Sabırlı Borsacı, Sasa500, SERİNOL, tybalt

Vay be adamlar resmen fiyatı yükseltip ele vermişler, burası çok kalabalıklaşmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,828
    Dilek ve temenniler için madem seyahat yasağı vardı gidemediniz
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Hakaret içerikli ve forum kurallarına uygun olmayan paylaşımlarda bulunmayın .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Millet isyanda ama anlamıyorum sizi gerçekten ne bekliyordunuz..ancak bu sefer beni bile yok artık dedirtti temettüyü kuşa çevirmiş artık temettü beklentisi de kalmadı..helal ünal yaptın yine yapacağını...ama acımadı kiii acımadı kii...

5. sayın filozof hoşgeldiniz bir kademe paylaşırmısınız hangi kademe de kaç alıcı satıcı var..birde vebal falan kalmadı herhalde..

6.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Millet isyanda ama anlamıyorum sizi gerçekten ne bekliyordunuz..ancak bu sefer beni bile yok artık dedirtti temettüyü kuşa çevirmiş artık temettü beklentisi de kalmadı..helal ünal yaptın yine yapacağını...ama acımadı kiii acımadı kii...
    A grubu patronaj paylarında hiç kesinti yapmamışlar. Çok büyük haramzadelermiş gerçektende, ortak olunmayacak adamlarmış. Yolda görsen yönünü değiştireceğin cinsten. Haram olsun be

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hakaret içerikli ve forum kurallarına uygun olmayan paylaşımlarda bulunmayın .
    Mustafa kardeş

Zor tutuyorum kaymamak için kendimi.

Ne biçim bir varlıkmış yahu hem kendi hem şirketi.

YUH bir kez daha yönetim kurulu ve patronları
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,828
     Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    sayın filozof hoşgeldiniz bir kademe paylaşırmısınız hangi kademe de kaç alıcı satıcı var..birde vebal falan kalmadı herhalde..
    Vebal 532 ile 504 arasındaki asansörcülerde!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 126/859 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •