Sayfa 127/578 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 4619 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. CB . Cibiliyet meselesi dediği bu tipler olsa gerek.

2. Sahte METRO işlemleri ile milleti kekliyorlar.Sahtelik be sahtecilik damarlarına işlemiş.

3. Abi yok bunlar ele geçirmiş, ostim eğlence merkezi kurmuş, küçük yatırımcı ile eğleniyorlar. Hay ben sizin tipinizi yapınızı.........

4.  Alıntı Originally Posted by rematada Yazıyı Oku
    Abi yok bunlar ele geçirmiş, ostim eğlence merkezi kurmuş, küçük yatırımcı ile eğleniyorlar. Hay ben sizin tipinizi yapınızı.........
    bu günde hisse işlem yapmıyor... sessizlik hakim...

5. Hocam biz bu kağıda yatırım için geldik vur kaç yapacak değiliz. 1.74 gördü vermedik, 1.60 gördü vermedik bir kağıt 5 yükselir 3 düşer. Ama bunlar kendilerinden başka hiç kimse yi istemiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by rematada Yazıyı Oku
    Hocam biz bu kağıda yatırım için geldik vur kaç yapacak değiliz. 1.74 gördü vermedik, 1.60 gördü vermedik bir kağıt 5 yükselir 3 düşer. Ama bunlar kendilerinden başka hiç kimse yi istemiyor.
    her şeyin bir vakti saati var....rızıkta böyledir...

7.  Alıntı Originally Posted by rematada Yazıyı Oku
    Abi yok bunlar ele geçirmiş, ostim eğlence merkezi kurmuş, küçük yatırımcı ile eğleniyorlar. Hay ben sizin tipinizi yapınızı.........
    ostim başkanı olacaksın ve hissen bu halde olacak.üstünde tepinecekler.burada ortaklığı yoksa izin vermez.el ele milletle dalga geçiyorlar.

8. Allah size sabır versin iyiki satmışım bugün bereket vardı allahıma şükürler olsun.

Sayfa 127/578 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •