Sayfa 127/360 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 2874 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Masal bu ya… Eşekle kaplan bir gün tartışmaya girmişler.

Eşek kaplana demiş ki:

“Çimenlerin rengi maviâ€.

Kaplan itiraz etmiş:

“Hayır, çimenler yeşil.â€

Aralarındaki tartışma kızışınca sorunu çözmek için ormanlar kralı aslana gitmeye karar vermişler.

Ormanın içlerinde aslanın tahtının bulunduğu yere varır varmaz eşek bağırmaya başlamış:

“Majesteleri, çimenlerin mavi renkli olduğu doğrudur, değil mi?â€

Aslan yanıtlamış:

“Tabi doğru, çimenler mavidir.â€

Eşek başını sallayarak konuşmasını sürdürmüş:

“Kaplan benimle aynı fikirde değil, bana karşı çıkıyor. Kafamı karıştırıp kızdırıyor, lütfen onu cezalandırın.â€

Bunun üzerine kral, “Kaplana 5 yıl boyunca sessizlik cezası veriyorum†demiş.

Eşek sevinçle yerinden sıçrayarak bağırmaya başlamış:

“Çimenler mavi, çimenler maviâ€.

Kaplan çaresiz cezasını kabul etmiş, fakat aslana sormuş:

“Majesteleri, beni neden cezalandırdınız? Çimenler zaten yeşil değil mi?â€

Aslan “Çimenler tabi ki yeşil†demiş.

Kaplan “Peki ama, o zaman neden bana ceza veriyorsunuz?†diye sormuş.

Aslan şu yanıtı vermiş:

“Mesele çimlerin mavi veya yeşil olması değil. Senin gibi yiğit ve zeki bir hayvanın eşekle tartışarak vakit kaybetmesi kabul edilebilir bir şey değil. Üstelik böyle bir konu için gelip beni rahatsız ediyorsunuz. Bundan dolayı ceza aldın.â€
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

2.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Boşverin sn.keko.Sizi bilen biliyor.
    sıkıntı yok dostlar...ben alışkınım bu tür şeylere...2010 yılından beridir bu tür forumlarda yazıyorum...her türlü insan ile karşılaştım...durmak yok...yola devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sıkıntı yok dostlar...ben alışkınım bu tür şeylere...2010 yılından beridir bu tür forumlarda yazıyorum...her türlü insan ile karşılaştım...durmak yok...yola devam...
    eyvALLAH , ilALLAH .

4. diğer karda olduğum hisseerimden azar azar satıp takviye yapıyorum .60.00 altına sarkarsa tümünü satıp füll bundan alacağım nasip artık ..senet satıp aynı anda atatp alınabiliyor .şuan bügün biraz hisse satıp atatp aldım .. düştükçe kademe kademe devam inşALLAH

5. İsrail borsası yeşil bizimki yerlerde

6. sanki bize saldırı oldu .hayret bişey .artı olsa da atatp için şuan farketmiyecek .tam da bir aylık brüt takası kasım ayına ayarladılar .brütten kurtulmasını ...düştükçe azar azar almaya devam .

Alıntı Originally Posted by rialto Yazıyı Oku
    Selam herkese
    Tarkm eupwr ktskr den sonra portfoyume 4.hisse atatp ekledim biraz sizlere göre pahalı aldim 67.5 gibi umarım mahcup etme teknoloji hisselerine her zaman ilgimi çekmiştir burada başta keko ol.ak üzere bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim
    off yaa atatp tabiki tepeden alırsam böyle zarar edince ağlamayacağım bu hissenin beklentileri olduğu için içim rahat,aslında rahatlığım tarkm 2 gündür tavan yaptığı için

8. Tabana otur da rahatla.61deki satışı karşılayabilen birisi yok bugün

Sayfa 127/360 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •