Sayfa 129/360 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 2876 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    bir aylık brüt takası çok iyi kullanıyor .kasım ayına kadar bakalım ne yapacak .61.00 üzerine atmazsa bugün biraz bekletecek gibi ...inşALLAH yukardan maliyeti olan yoktur ..olsa bile sabreden kazanır ..bekliyoruz
    çok sert düşüşlere de alışkınım ,çok sert çıkışlara da...bu yılın başında 57 tl maliyet ile vbtyz almıştım...ben aldıktan sonra 32 tl yi de gösterdiler ona rağmen satmadım...zararımı çıkarmam için neredeyse %100 kazanmam gerekiyordu.... buna rağmen panik yapmadım , sonra çıkışa geçti 96 yı da gördü ben ancak 80 ortalama ile sattım...geçen hafta vbtyz 130 u gördü...doğru hissede olduktan sonra kolay kolay zarar edilmez...

gesanda ise ben 15 katlık çıkışları da gördüm..sermayemin bir kısmı ile ancak 12 kat kazandım...burada da yine kaliteli hissede beklemenin faydasını gördüm...o yüzden de atatp sert çıktığında da satmadım...sert düzeltme yaptığında da satmıyorum...az çok bir şeyler tahmin ediyorum...ben de bu düşüncemi doğrulamak adına beklemeyi tercih ediyorum...trade ise bana pek uymaz...trade de başarı oranım azdır...o yüzden de denemiyorum..

umarım hep birlikte güzel günler görürüz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by Acemi borsacı 68 Yazıyı Oku
    Soluksuz iniş nerde duracak aceba.
    el attim hocam 1000 adet aldim YEOTK sattim, ordan gelen parayla ama nummessiz YEO tavan yapti , iyiki hepsini satmadim
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

3. brüt takasta vede sığ bir tahtada psikoloji hangi yöne doğru kırılırsa , o yöne doğru sert hareketler olur...hissemiz 72 lerde iken önce kredili işlem yasağı ardından da brüt yasağının gelmesi ile psikoloji tamamen tersine döndü..ama bu gün güzel tepki veriyor..eğer bu tepki devam ederse ?? psikoloji yine tamamen ters yöne işleyecek ve brüt yasağa rağmen sert çıkışlar görülebilecek..merakla izliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. tahta yapıcı aşağı saldıkça malı kaptıracan biliyon değilmi ..denemesi bedava ,yavaş yavaş ky .ilgisi artmaya başlayıp , azar azar almaya başladılar .bu daha da artacak .demedi deme ....

5. 'Green x platformu işleme başlamıştır' haberinin dahi ciddi bir ivmelenmeye sebep olacağı düşüncesindeyim.Tabii o zamana kadar biraz sabredeceğiz.

6. Herkese selam, isler yogun yazamadim buraya ama okudum hep. Az once sembolik bir lot aldim ) Bugun aylik alim gunum, hazir dusmusken eklerim buna da.

Herkesler de iyidir insallah, bereketli bol kazanclar!

7. https://gazeteoksijen.com/ekonomi/na...-alacak-181012

Yakın geçmişte basına yansıyan bir haber..nasdaq finansal yazılım şirketi adenzayi 10 milyar dolara satın alacak haberi...bu şirket ATATP nin trade soft şirketi ile benzer işleri yapıyor...finansal piyasalara yazılım yazıyor...

İşte Amerika'da benzer şirketler xx milyar dolar dememizin nedeni bu...ama her zaman söylediğim gibi Türkiye piyasasında bize 1 milyar dolarlık değerleme de yeter (275 milyar TL piyasa değeri..) borsa fiyatı kabaca 290 TL..dolar yükseldikçe bizim fiyat da yükseliyor....

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    https://gazeteoksijen.com/ekonomi/na...-alacak-181012

Yakın geçmişte basına yansıyan bir haber..nasdaq finansal yazılım şirketi adenzayi 10 milyar dolara satın alacak haberi...bu şirket ATATP nin trade soft şirketi ile benzer işleri yapıyor...finansal piyasalara yazılım yazıyor...

İşte Amerika'da benzer şirketler xx milyar dolar dememizin nedeni bu...ama her zaman söylediğim gibi Türkiye piyasasında bize 1 milyar dolarlık değerleme de yeter (275 milyar TL piyasa değeri..) borsa fiyatı kabaca 290 TL..dolar yükseldikçe bizim fiyat da yükseliyor....
    27 milyar TL olmaz mi piyasa degeri keko 275 milyar yerine?

Abisi miatk su an 21 milyardan islem goruyor. tabi onun satis-net karlari daha yuksek ama afaki bir fark yok aralarinda. ben yine de 27 milyar yerine simdilik 15 falan hedefliyorum, bakalim artik bir de vade onemli tabi, ne kadar bekleyecegiz asil soru bu )

Sayfa 129/360 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •