Sayfa 129/373 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 2979 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Sesimiz çıkmayınca sattığımız anlaşılmasın. Buradayız, bayram müjdesini bekliyiruz Erdoğan in. Bize pozitif etki yapacağını dusuniyurm.. bu vesile ile herkese iyi bayramlar dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Sesimiz çıkmayınca sattığımız anlaşılmasın. Buradayız, bayram müjdesini bekliyiruz Erdoğan in. Bize pozitif etki yapacağını dusuniyurm.. bu vesile ile herkese iyi bayramlar dilerim.
    Bayram müjdesi nedir sn kepetto? Daha doğrusu Erdoğandan beklenti ne?

Tepeden %50 düştük. Sorun değil bekliyoruz büyük resmi ama can sıkıyor.. Ömür bitiyor.

Bana göre Şu anda enflasyon ortamında ölüsünün bile 5 binden aşağı olmaması gerekti.

Neyin hesabını yapıyorlar. İnsanların sırtından yıllardır veballi paralar kazanıyorlar. Beddua alıyorlar. Ama patronlar ÖLÜMSÜZ galiba.

İnşallah önümüzdeki günler iyi olur. Dolar bazında yükselişler başlar umarım🙏

Neyse tüm ortakların Bayramını Tebrik ediyorum..
    Umarım en geç Kurban bayramında şenlensin buralar. Kalın sağlıcakla.Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Prensten Yazıyı Oku
    Bayram müjdesi nedir sn kepetto? Daha doğrusu Erdoğandan beklenti ne?

Tepeden %50 düştük. Sorun değil bekliyoruz büyük resmi ama can sıkıyor.. Ömür bitiyor.

Bana göre Şu anda enflasyon ortamında ölüsünün bile 5 binden aşağı olmaması gerekti.

Neyin hesabını yapıyorlar. İnsanların sırtından yıllardır veballi paralar kazanıyorlar. Beddua alıyorlar. Ama patronlar ÖLÜMSÜZ galiba.

İnşallah önümüzdeki günler iyi olur. Dolar bazında yükselişler başlar umarım��

Neyse tüm ortakların Bayramını Tebrik ediyorum..
    Umarım en geç Kurban bayramında şenlensin buralar. Kalın sağlıcakla.Ytd.
    Belirgin bisey yok hocam, bayramda konutla ilgili müjdeli haber açıklayacağız.demosti. Onu kastettim. Ama zaten beklentilik bir durum yok, şu akıp yolunu bulacak ins. Deprem bölgesine yapılacak insatlar, kentsel dönüşüm , altyapı yatırımları VS ��. Satmak ve stok gibi bir dertleri olmayacak agalarin. Rekabet olmayacağı içinde kar marjlariyuksek olacaktir

4. Tüm ortakların ve İslam aleminin mübarek Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım

5.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Belirgin bisey yok hocam, bayramda konutla ilgili müjdeli haber açıklayacağız.demosti. Onu kastettim. Ama zaten beklentilik bir durum yok, şu akıp yolunu bulacak ins. Deprem bölgesine yapılacak insatlar, kentsel dönüşüm , altyapı yatırımları VS ��. Satmak ve stok gibi bir dertleri olmayacak agalarin. Rekabet olmayacağı içinde kar marjlariyuksek olacaktir
    Bakalim kentsel donusimde %50 hibe hisseye nasıl yansıyacak. Normalde cimento hisselerine güzel bir ivme kazandırması beklenir ama o kadar çok dalavere gordukki yoğurdu üfleyerek yer duruma geldik malesef

6.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Bakalim kentsel donusimde %50 hibe hisseye nasıl yansıyacak. Normalde cimento hisselerine güzel bir ivme kazandırması beklenir ama o kadar çok dalavere gordukki yoğurdu üfleyerek yer duruma geldik malesef
    Biraz hareket var ama oda fren ve egekiz bastirmasiyla gibi. Hibe işi pek etkili olmadı.. kilictaroglunun 300 milyar usd getirecem etkisi yaptı

7. Egeen ve frenin rüzgarı ile 4000 leri gorebilirmiyiz acaba!!

8. Gene klasik yontemle somon avliyor ayı

Sayfa 129/373 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •