Sayfa 131/344 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 2748 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. Hisede son saniye bikaç lotla baskı koymak isteyen o cocukları var ama bu hise. Bufiyatta zor tutarlar er vaya geç gidecek.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

alıcı kurumlar

satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

3. Tepki çıkışları her kağıt yapar.kısada grafik çokta iyi durmuyor ama ucuz nasıl olsa dört beş yoldır 8 den bire gelmiş alayımda yastık altına atayım diyenler zamanı bol olanlar olabilir.yoksa açıldığından beri yatırımcısını hep üzmüş bir kağıt olduğunda herkes hemfikir zannedersem.
    Baskıya gelince evet endeksin artı iki buçuk yaptığı bir günde en az 1.07-8 olması gerekirdi en azından görmesi gerekirdi.ama birileri inatla üst kademeye satış koymakta.bu satan spek ise alanlar kim bu sorunun cevabı çok şeyi açıklar

4.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Tepki çıkışları her kağıt yapar.kısada grafik çokta iyi durmuyor ama ucuz nasıl olsa dört beş yoldır 8 den bire gelmiş alayımda yastık altına atayım diyenler zamanı bol olanlar olabilir.yoksa açıldığından beri yatırımcısını hep üzmüş bir kağıt olduğunda herkes hemfikir zannedersem.
    Baskıya gelince evet endeksin artı iki buçuk yaptığı bir günde en az 1.07-8 olması gerekirdi en azından görmesi gerekirdi.ama birileri inatla üst kademeye satış koymakta.bu satan spek ise alanlar kim bu sorunun cevabı çok şeyi açıklar
    Alan ky bence, spek de her zaman ki gibi açığa satıyor, alttan yerine koyuyor. Adam 1 lotla kademe kaldırıp altına satış yazıyor, bundan daha ötesi Yok. Grafiğe bakan 1,04 alıp 1,05 satsam iyi derken, bi alıyor satabilene aşk olsun. Tam çekirdekçi, bu hacimle tane tane lot saymıyorsa ben daha da bişey demiyorum. Alana kadar basacak, BIST ilk düşüşünde bence yine fırsat bu fırsat deyip indirecek. Ta ki millet bundan cacık olmaz diyene kadar, net bi zaman yok... YTD

5. Firma ilk defa bir kar rakamı açıkladı,eğer SPK ya göre de kar gelirse, yukarı yönlü bir artış beklenebilir...
    Şu anda açıklanan karın hiç bir faydası olmadı...

6.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Firma ilk defa bir kar rakamı açıkladı,eğer SPK ya göre de kar gelirse, yukarı yönlü bir artış beklenebilir...
    Şu anda açıklanan karın hiç bir faydası olmadı...
    Alakası var mı bilmiyorum ama aksgy diye bir kağıt 460 trl kar açıkladı diye .470 civarlarından atladığım lanet olası kağıt bugün 4.24 e inmiş bugünkü süper artıda tek kadrme koymadı.karlar açıklandığı gün beklenti bitiyor bunu hep unutuyoruz.hersefer aynı tuzağa yakalanıyoruz maledef.samat ın karı 2,5 trl çokta sayılmaz.ben kaybettiğim zamanın karşılığını bekliyorum yoksa 1.50 de olsa elimde zaten olmaz.

7. er yada geç spekülatif olarakta olsa yükseleceksin.5 yıldır satmayan adamlar sana buralardan satarmı.yaş mı? neredeyse büyün kağıtlar 2ye 3 e katladı sen bedavasın ayak oyunları yapma.burdan ancak mal kaptırırsın artık

8.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    er yada geç spekülatif olarakta olsa yükseleceksin.5 yıldır satmayan adamlar sana buralardan satarmı.yaş mı? neredeyse büyün kağıtlar 2ye 3 e katladı sen bedavasın ayak oyunları yapma.burdan ancak mal kaptırırsın artık
    Sorun bu zaten sürekli mal kaptırmaları buda kağıdı baskılıyor.sürekli maliyet düşürerek millet buralardan alıyor aldıkça alıyor sonunu bekliyor herkes

Sayfa 131/344 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •