Sayfa 132/851 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 6805 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    sayın behzat abim selamlar
    öncelikle çok çok geçmiş olsun
    Allah tez zamanda şifa versin

öyle güzel yazmışsın ki sözlerine ekleyecek birşey bulamadım
    bu arada genel kuruldan herhangi bir sermaye artışı çıkmayacağı belliydi zaten
    bu bedelsiz işinde asıl bu saatten sonra beklentiye girilmeli kanımca
    zira şu saatten sonra muhtemelen bedelsizciler de kalmamıştır hissede
    sağlam abondone oldular
    bu patron böyle abondone etme işlerini çok seviyor
    3-4 sene önce ki goodyear bedelsizi geldi aklıma
    önce temettü verdiler bunun gibi sonra genel kurulu yaptılar ve bir gece ansızın bedelsizi yapıştırdılar
    hehehehe
    kartonda da bu saatten sonra olacak budur
    tabi bence
    Allah ömür verirse yaşar görüşürüz
    saygılar ve tekrar geçmiş olsun dileklerimle
    Allah razı olsun çok değerli kardeşim.Şu an hasta yatağımda yine borsa takip ediyorum.Covid 19 sanırım negatife dönmüştür ama 14 gün dinmeyen müthiş ateş ve yemek yiyememe vücudumu bitirdi.Ufacık bir öksürükte bel kaslarım yerinden fırlayacak sanki.Öylesine acı veriyorlar.Ciğerlerim ise ben buradayım.Hasta olan benim dercesine kendini belli ediyor.Ama atlattım.Allahıma binlerce şükürler olsun.67 yaşında bir insanın bunu atlatmasını gerçekten Allahımın takdiri olarak görüyor ve sürekli şükrediyorum.
    Benim yazımı okuyan tüm kardeşlerimden ricam; bir de başından geçmiş birisi olarak önerim; asla hiç kimseyle yakın nefes olmayın.Hele kapalı ortamlarda asla.Maske de en önemlisi.Yakalanmayın bu merete.Çok korkunç bir hastalık.
    Karton'a gelince; dün bedelsiz ve temettü konusunda oluşan olumsuzluktan insanlar olumsuz etkilenip muhtemelen bir kısmı sattılar.Ancak, şöyle aklıselim düşününce muhtemel kısa süre sonra canlanması beklenen iç ve dış ticarette Kartonsan çok iyi ciro ve karlar edecektir.Kaldı ki herkesin 5 yıldır iddia ettiğini ben bugün iddia ediyorum; Bu şirket için 2,837 Milyon sermaye büyük prestij kaybı ve ayıptır. Kimse bana patronun bunu gözardı ettiğini söyleyemez.Bu sebeple umulmadık bir tarihte olağanüstü bir toplantı ile sermaye arttırımının kaçınılmaz olacağına inanıyorum.
    En derin sevgi ve selamlarımla kardeşime Alahtan sağlık diliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,285
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Kartondaki Yönetim de Egeendeki Yönetim de 2012 yilinda brisadaki yonetimin tirnagi olamaz!Len mart ayinda benim profilindeki Azrail hepinizi yokladi korkunuzdan sokaga cikamadiniz 2 milyon 3 milyon sermaye ve bu kadar yatirimci ahiyla gitmek hic mi aklinizdan gecmiyor!Bu dunyada iyi anilmak lazim sermayeyi kefenin cebi olmadigindan tabana yaymak lazim!Artik en iyi araba en iyi ev hikaye oldu insanlar icin once saglik once saglik!Annemizi babamizi goremedikten sonra icine tüküreyim o paranin da sermayenin de!
    Mübarek günlerde günlerde vefa nerede sosyal sorumluluk nerede?Bırak vefayı cebimize girecek 3 kuruş temettüyü de yediler!
    Geçen yıl da aynı oranda 750.000 Tl bağış ve yardımda bulunmuşlar ki bu yıl da aynı oran adamlar acaba bize 2019 genel kurulunu mu kes kopyala yapıştır yaptılar yüzde 25 kesıntı hariçBir de merak ettim biz bize yeterize ne kadar bağışladılar???
    2019 yılında yapılacak bağış ve yardımların üst sınırı 750.000 TL olarak belirlenmiştir
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Son hareketinde GK da bedelsiz bekleyenler ve twitter tayfası sebebiyle saçma hareketler yapacağını, girenlerin öpüleceğini öngörmüştük.Çünkü o tayfa bir kamburdur. Bu hisse kambur sevmez.Ama şu görüşe katılıyorum. Asıl beklenti şimdi olmalı. Bunlar: büyüme,bilanço ve tabi ki bedelsiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,285
     Alıntı Originally Posted by toygar38 Yazıyı Oku
    Son hareketinde GK da bedelsiz bekleyenler ve twitter tayfası sebebiyle saçma hareketler yapacağını, girenlerin öpüleceğini öngörmüştük.Çünkü o tayfa bir kamburdur. Bu hisse kambur sevmez.Ama şu görüşe katılıyorum. Asıl beklenti şimdi olmalı. Bunlar: büyüme,bilanço ve tabi ki bedelsiz.
    İyi güzel diyorsunuz da o zaman gözaltı pazarına alsınlar hisseyi!Madem ky gelmesin işlem olmasın bu nasıl bir mantık?Garanti ısc aselsan veya diğer hisselere de giren tayfadan dolayı mı o hisseler sürünüyor ya da uçuyor?Ya da derinhisse gibi 178 bin takipçisi olan biri ya da birileri(asla onaylamıyorum onu da belirteyim) gelse de mi aynı fikirde olacaksın?Para tekniği bozuyor takipçi tekniği bozuyor yönetim ise işine geldiği gibi davranıyor!532 olduğunda kapa açıklama yapabilirdi yaptı mı yok!Şimdi biri sabahki gibi kademeye yazılan 3300 lotu aldığını farz et o zaman sizce ne yaparlar?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. siz adamın mantığının yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorsunuz ben adamın mantığı bu diyorum. ister beğenin ister beğenmeyin. ha tabi ki bence de yanlış. ama olan bu

6.  Alıntı Originally Posted by toygar38 Yazıyı Oku
    siz adamın mantığının yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorsunuz ben adamın mantığı bu diyorum. ister beğenin ister beğenmeyin. ha tabi ki bence de yanlış. ama olan bu
    altına imzamı atarım
    buradakilerin en büyük sorunu patronla birlikte hareket etmemeleri
    yaw kardeşim adamın ne yapacağı artık 2+2=4 kadar net belli
    adamı tanımanın avantajını kullansanız ya
    ama yok herkes adamla inat hareket edip üstüne etik dersi vermeye kalkışıyor
    daha vahimi birde kazanmayı umarak yapıyorlar bunları
    hey Allahım yaaa
    yaw derdiniz para kazanmak mı elin ahlaksızına ahlak dersi vermek mi yawww hehehehee
    Az insan çok huzur

7.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Eğriyle işim olmaz...
    Doğruya doğruysa..
    Yanlış hatırlıyorsunuz sanırım..
    Yoksa o yapmış bu yapmış hiç bir önemi yok..
    O işi yapan Goodyear değil, Brisa idi..
    O da yaklaşık sekiz sene önce...

Evet,doğru söylüyor.

Akşam yattım sabah kalktımki

Gudi bedelsiz açıklamış.

Birisanın hikayesi farklı.

8. Bende o bedelsizin içindeydim.

O nedenle biliyorum

Sayfa 132/851 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları