Sayfa 135/189 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1. Bende eksi 600 puanla gunu kapattim.
    Gapler icin daha iyi strateji gelistirmek lazim ama dengesiz ve hizli hareketler oldugu icin ve hepsi birbirinden farkli oldugu icin cok ugrasmak istemiyorum.

keyifler nası
    .....

sn erhan durumu biraz kurtardın diye umut ediyorum.

sn doğanay ın sistemi long devam ediyordur bana göre.

tüm sistemciler için güzel bir gündü diye düşünüyorum.
    .....

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

manuelden edılen extra zararın hemen hmene büyük bir kısmı cıktı.

lakın bu gune bakıp böyle düşünmek oldukça yanlış oldugunu çok çok iyi biliyorum.

Saat 4 te portfoy e bakıp keyıflı keyıflı eve gittiğim, nasılsa şu kadar kar en kötü ihtimalle cebe girecek diye düşünürdüm.

Eve geldiğimde tekrar sısteme bakmazdım bıle yemekten sonra merak eder bakalım bugun kaç lıra kar etmısız dıye keyifle wps ye baglanırdım.

ODA NE !!!!!!!!!!!!!!!! bütün kar gitmiş birde zarar etmişim tam 3 adet işlem var.

Son 2 saate aşağı yukarı yakıp işlem actırmışlar 4 e kadar elde ettiğim tüm karı götürmüş birde yetmezmiş gibi zarara geçmişim.

Böyle günleri cok yasadıgım için günlük anlık pozısyon kapanmadan elde edilen karların aslında ne kadar geçici sevinçler hatta sevincinin kursagında kalacagı günler cok yasadım.

Zaman ilerledikçe aslında pozisyonun kapanmasının veya seansın bitmesininde bir önemi olmadıgını anladım.

Çünkü bugun elde ettiğin karı 2 günde şak diye cebinden alıyorlar yataya sararak.

Anladım ki 2 gunluk elde ettiğim KAr 'a da sevinmem anlamsız. cunku 1 hafta sonunda zararda oldugum oluyordu halbukı ilk 2 gun manyak kar etmiştim ama boşmuş :D

Sonra dahada tecrübelendim. artık 1 ayda elde etttiğim kar'ada sevınmemem lazımmış cunku öteki ay geri alıyorlardı :D

Artık cok daha tecrübeliyim. 1 senelık bazda veya vade vade kar degerlendırmesı yapıyorum.

İşin garibi karlarımın hiçbirine sevinemez oldum
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5. bugün yeni sinyal gelmedi

Kullandığınız yada kullanmadığınız sistemleri burda gün sonu veya gün içi yazabilirsiniz.

amaç kazancın mümkün olup olmadığı

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=13034
    .....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

Aynen sn emlak Long devam
    Şunu farkettimki çok detaylı birsürü indikatorlerle yapılan sistemlere gerek yokmuş,fiyat takip eden basit ve mantıklı sistemler uzun vadede üzmez gibi hissediyorum

Poyraz2008

anladım sayın erhan bugün bu % 2lik sert yükselişte 3 sinyal bana fazla gibi geldi.
    ?
    yatayda daha fazladır ozaman.

bilmiyorum çok farklı bir şey kullanıyorsun gibi. ben bugün zararın çoğunu karşılamışsındır diye düşündüm. :///
    .....

Sayfa 135/189 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •