Sayfa 141/774 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nevzatsuskun Yazıyı Oku
    Hemde Tesvigin en büyüğünü bu aliyor kocaman bir BABAYI ==>
    Hisse 2.70 ve uzerinde islem yapmaya baslayinca A grubuna gecer. Gecen sene mayin ayinda savunma sanayi fuari vardi bu sene yine katilacaktir. Hisseyi belese toplamak icin iyice unutturdular mayis ayinda haberlerve ihaleler pes pese gelirse bire bilanco hareketiyle insallah 4 un uzerine atacagiz yeterki hissenize sahip cikin bu kan emcilere ucuzdan mal kaptirdayin. YTD

SM-A500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Beni bu hisseyi almaya ikna eden arkadaş; " Borsa çökse SAFKR 2.00'nin altına düşmez " demişti. İnşallah doğru söylemiştir çünkü sınıra az kaldı. Y.T.D. zaten benim halim ortada.

3.  Alıntı Originally Posted by cerit71 Yazıyı Oku
    Beni bu hisseyi almaya ikna eden arkadaş; " Borsa çökse SAFKR 2.00'nin altına düşmez " demişti. İnşallah doğru söylemiştir çünkü sınıra az kaldı. Y.T.D. zaten benim halim ortada.
    Dusururlerdide utandilar sanirim dibi gorduk bide zirveyi gorseydi... seni 4 ten asagi satarsam elim kirilsin mendubur kagit... YTD

YTD...

4.  Alıntı Originally Posted by xxx_44 Yazıyı Oku
    Dusururlerdide utandilar sanirim dibi gorduk bide zirveyi gorseydi... seni 4 ten asagi satarsam elim kirilsin mendubur kagit... YTD

YTD...
    İNŞALLAH SİZİN DEDİĞİNİZ SEVİYELERİ DE GÖRMEK NASİP OLUR, SABIR DİYELİM BEKLEYELİM BAKALIM. Y.T.D

5. Eğer bugün eksiden artıya dönmez ise 3 ile 6 ay daha buralarda al-ver yaptırır.Zaten 2,50 nin altındaki işlemlerin %90 nı kendi işlemi alanda satanda kendi diye düşünüyorum.veya yandaş kurumlar

6. 16 ocakta 1,98 tl den halka arz olan ve o gün 3 kat talep geldi diye millete gaz veren .Safkar 2,02 de ve yüzüne bakan yok. Şirket sahiplerini tebrik etmek gerekir Size değil kendime kızıyorum hem para kaybediyoruz hem moralimizi.Kağıtta uzun süre bekleyeyiz umarım ama hiç dönüş sinyali vermiyor

7. Centilmen! Kurduğun baskı henüz sonlanmadı mı? Lütfen

8. Buralarda;
    Kısa vade 1 hafta, Orta Vade 1 ay, Uzun Vade 3 ay dır.
    Kendine DAX da kote mi sandın ne?
    Bak takipçin de yok

Sayfa 141/774 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •