Sayfa 141/262 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1. Adam çıkmış viop topiğinde iddiaya girelim diyor ya pıst 100 için 2400 yada 3000 olacak diyecek
    yav saniyelik oyun dönüyor piyasalarda neyin kafası anlamadım.
    FORMASYON AVCISI -53

2. Tek taraflı KOL olmasa , karşılığı olsa iddiaya girerim.
    yalnız sistem kasa iken , yan tarafında müzik kutusunu kontrolüde elinde iken benim bu şartlarda SANDALYE bulmam zor.
    bu yüzden kısa alanda oyun oynamaya çalışıyoruz önümüzü görene kadar.
    FORMASYON AVCISI -53

3. gundi daha onceleri viop basliginda yazar iken kimse onun mesajlari dikkate bile almazdi
    simdi insanlar gundiye cevap verince gundi daha cok yazmaya basladi kendini daha cok degerli hissediyor
    yakinda sadece gundi degil gundi ustad diye yazin demeye baslar
    Gundi artik fenomen olma yolunda ilerliyor . kucuk bir kitaplik icerisine 3 5 kitap ve video cekimlerine baslar

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Tek taraflı KOL olmasa , karşılığı olsa iddiaya girerim.
    yalnız sistem kasa iken , yan tarafında müzik kutusunu kontrolüde elinde iken benim bu şartlarda SANDALYE bulmam zor.
    bu yüzden kısa alanda oyun oynamaya çalışıyoruz önümüzü görene kadar.
    ....

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku

gundi daha onceleri viop basliginda yazar iken kimse onun mesajlari dikkate bile almazdi
    simdi insanlar gundiye cevap verince gundi daha cok yazmaya basladi kendini daha cok degerli hissediyor
    yakinda sadece gundi degil gundi ustad diye yazin demeye baslar
    Gundi artik fenomen olma yolunda ilerliyor . kucuk bir kitaplik icerisine 3 5 kitap ve video cekimlerine baslar
    ya ben onu bildim bileli hükümet yanlısı para fışkırıyor tarzı konuşur durur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Elimden geldiğince bugun belirttiğim önümüzdeki seneryomu yorumlayacam ilerleyen saatte.
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Holger Zschaepitz
    @borç suehner
    Ah! MSCI, #Rusya'nın endekslerden çıkarılmasının "bir sonraki doğal adım" olduğunu söylüyor. Yalnızca EM ETF'lerde 920 milyar dolardan fazla para var. Rusya, EM ETF'lerde %2,7'lik bir ağırlığa sahiptir. Başka bir deyişle, yaklaşık 24,5 milyar dolar Rus hisse senetlerinden otomatik olarak akacaktır. https://reuters.com/business/exclu sive- msci -says-removing-russia-indexes-natural-next-step-2022-02-28/

güne böyle bir haberle başlayalım,
    rus borsası 1 hafta kapalı olduğu söyleniyordu dün.
    bu haberler doğru ise rus piyasası daha birşey görmedi bana göre
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    BBC News Türkçe
    @bbcturkce
    ·
    37d
    Ukrayna: Daha fazla saldırı drone’u konusunda Türkiye ile temas halindeyiz
    https://bit.ly/3pO7jhd

bendede bu haber var sıkıntılı bir haber.

ForeksHaber
    @ForeksTurkey
    ·
    3s
    İngiltere, tüm Rus gemilerinin ve Rusya ile bağlantılı gemilerin limanlarına yanaşmalarını yasaklad

Lukaşenko, Putin'den Minsk'in batısı için ek S-400 sistemleri talep etti https://t.me/tr_sputnik

Rusya'ya SWIFT yasağı ile birlikte Ruble'deki sert düşüşe TL de eşlik ediyor görünmesin diye rezervlerden yaklaşık 2 milyar dolar eritilmiş dün. Ne desek boş...

Yukarda paylaştığım haberler önümüzdeki dönem içinde sıkıntı gördüğüm haberler ,
    bugun neden ayrıştığımız veya badem sporun neden endeks ağırlığı olan aynı zamanda hikayesi olan tahtalarla ayakta tutmak istemesinin nedeni bu yukarda alıntıladığım olumsuz haber seneryosunun devamlılığında saklı olduğunu düşünüyorum.
    Rus borsası 25.02.2022 den beri kapalı , yukarda gelen haberlerden bazıları hem tahvil hem borsasını ilgilendiriyor.25 de %26 yukarı kapandı borsası ama yukarki haberler yoktu.Almanya ve Avusturya nın elinde yüklü tahviller olduğu söyleniyor bunların ne olacağı Rus borsası açıldığında fiyatlanacak.Onlarda kendi önlemlerini alacakdır , borsaları açıldığında ne kadar düşer soru işareti sert bir düşüşte bizde onunla aşağı geleceğimizi düşünüyorum.Bu yüzden onlar kapalı iken bu yeşil kalma ve endeksi yukarda tutma çabasını aşağı sert harekette kendilerine alan yarattıklarını düşünüyorum ha seneryo benim işler mi işlemez mi rus borsası açıldığında anlıyacaz.
    FORMASYON AVCISI -53

7. yemeğe geçiyorum dönünce graflar koyacam.
    FORMASYON AVCISI -53

8. buda rus borsasında beklediğim hareket ilk etap 500 bandı.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 141/262 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •