Sayfa 141/450 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by origin.of.chaos Yazıyı Oku
    Hadi avgyo satcam dedi buna ne oldu. Düzeltmeyi 1 günde bu kadar yapmak zorunda miydin?

origin_of_chaos adlı nickim çalınmış. Bir nick bile bulamayan insanlar gelip de burda başkalarına akıl veriyor. Gerisini siz düşünün.
    abi insallah duzeltmedir

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by ccevril1983 Yazıyı Oku
    abi insallah duzeltmedir

Böyle düzeltme olurmu nerdeyse başladığı yere döndü

3.  Alıntı Originally Posted by B0RSACI Yazıyı Oku
    Sabah açılış saat :09:55 tahminimdir---------->1.56
    Haydi hemşoo atlasa lig atlat.
    Sattığın metrolardan bir kısmını buraya aktar.
    EVET diyelim bizde nisanda.
    sayfa 78 de yazmıştık 7 martta. Teşekkürler hemşerim.1.8x lerden vedalaşmıştım dün.

4. yarın için 1.24 e gelirse alırız.Hedef 1.55 olmak kaydıyla.

5. 1.24 e gelirse alma abi derim 1.30 alti kapanış mortingen

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bu hissede bir fırıldaklık dönüyor bu gün alt kademeleri doldurup üst kademedeki satışlar alındıkça ekledi alt kademelerde 300 binlik alışları vurdu aşağı önce 1.70-1.71 de satmaya niyetlendim elim varmadı. ardından 1.61-1.62 de aynı oldu ardından 1.55-1.56 aynı şekilde 1.50 altına vurunca tabana gideceğini anladım ama elim yine varmadı satmaya. taban yaptığında tabana satış girdim ama tabanda alımları görünce iptal ettim. Tabanda 800 bin satış 1.100 bin alış oldu. Karanlık odaya girerken 154 bin satış kalmıştı karanlık oda sonrası 200 bin satışla kapattı. Gerçekten bu hisse çok garip hareket ediyor. Eğer tüm bunlar bir oyunsa çok büyük oynayacaktır. Neyse kısmetten ötesi yokmuş aldığımız seviyelere geri geldi. AVTUR 1.40 dan 8.50 ye AVGYO 1.24 ten 5.85 e gittiyse bunu neden götürmesin. Sadece kişisel görüşüm olmakla birlikte kimse etkilenmesin bu günkü kademelerdeki işlemlerin yine yanılıyor olabilirim malı birilerine aktarma gibi geldi. Yine yanılıyor olabilirim ama ben bekleyeceğim. Aşağı basarsa da kader der zarara katlanırım. eğer yukarı yürür götürürse de şanslıymışım der bu günü tebessümle hatırlarım.

7. Bu hissede olabilecekleri anlatsam 1 sayfa yazarım tabi hangisi olur onu hissenin asıl sahipleri bilir

Tüm ARACI KURUMLARIN aşağı yukarı AOF 1,57 civarı... İçinde 1,80 den ve 1,40 dan maliyetlenmiş de var. Genel görüntü oyun olduğu aşikar. GEDİK, A1 ve MARBAS ALIŞ tarafındaysa bu film henüz bitmemişe benziyor...

Sakın benim için bugüne kadar neredeydin, düşüş oldu ortaya çıktın gibi gerzekçe sözler kullanmayın. Bende TABAN dan girdim yeni.

Sayfa 141/450 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •