Sayfa 142/267 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Kendi kendilerine oynuyorlar iste. Bekleyip görelim bakalım amaclari nedir.
     Alıntı Originally Posted by Lesergo Yazıyı Oku
    Sn klavye99,Global in dünkü satışlarından sonra takasa yansımasını merak ediyorum.Bu yabancı görünümlü takas artışında düşüş olacaktır diye düşünüyorum.Sizin bu konudaki fikirleriniz nedir?
    SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

2. Asuzu degil de dün maalt dikkatimi çekti. Acemsah okuyorsa buradan selam olsun. Asuzudan hemen önce Maalt temel bilgileri paylasiyordu. Hatta asuzudan önce orada pozisyonum vardi. O zamanlar fiyat 12-16 geziniyordu. Dün 130 lira olmuş. Bekleyen oldu mu bilmiyorum ama yatırım böyle birsey.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

3.  Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku
    Asuzu degil de dün maalt dikkatimi çekti. Acemsah okuyorsa buradan selam olsun. Asuzudan hemen önce Maalt temel bilgileri paylasiyordu. Hatta asuzudan önce orada pozisyonum vardi. O zamanlar fiyat 12-16 geziniyordu. Dün 130 lira olmuş. Bekleyen oldu mu bilmiyorum ama yatırım böyle birsey.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nostalji hatırası portföyde..��

Birkaç kez aldım. Ortalama yükselttim.

4. Asuzu işlemleri düne göre yarı yariya düştü.

5. Son olarak yabancı yakasını gorelim... Yarın yine %7 ye düşecektir...

6. Alıntıdır.... Macd dönüşü

7. Uyumsuz rsi

8. Merhaba bütün hissedaşlarıma. Asuzu'da yeni değilim ama "forumda" yeniyim (Okumakta değil yazmakta) bu sebeple birkaç mesajımda saçmalarsam lütfen bağışlayınız. Teknik Analizcilerin alanına girmek gibi olmasında sanırım 15.30/50 hattında onay aldık, yarın genel olarak satışların yoğun olduğu "Çarşamba" işlem günü olmakla beraber, eğer "yeşil" kapatabilirsek 20.xx üstü hedeflere doğru yolculuk başlamış demektir ZANNIMCA

Sayfa 142/267 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •