Onemli Gunler Banner
Sayfa 143/689 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 5510 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bu yaptığı harekete istinaden yataya sardıktan sonra yukarı yapıyor gibi. Bunu ne zaman yapar ne zaman tavan serileri başlar bilinmez. Fakat bu sefer hedef 1.000 TL üstüne çıkmak olcaktır. Ytd

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Forumun bekçisi gelmeden bir selam çakayım dedim.

esem 0,25 krş 0,99 krş getirenin asıl kazancı şimdi başlıyor . Neyle asansör hareketleriyle
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Haftaya gelecek olan bilançoyu çok merak ediyorum. Artı gelirse yukarı dönüş için kullanılacak mı? tersi olur zarar gelirse satış için kullanılacak mı? Bence bu bekleniyor?

Eşleşme 0,71 şimdilik
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

6. KETEN AYAKKABILARDAN AL SATIŞI ARTIR KAR YÜKSELSİN...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by HTCBAT Yazıyı Oku
    KETEN AYAKKABILARDAN AL SATIŞI ARTIR KAR YÜKSELSİN...

:-))Gözaltı pazarına ilk dardanelle girmiştim ve 2 lira maliyetli hisselerin fiyatı 0,60'lı kuruşlara inmişti..Bir gün eşimle beraber Real markette büyük bir Dardanel standına rastlamıştık, pazarcı esnafı gibi satış yaptığımızı hatırlıyorum..Süperfreshe yönelen müşterilere Dardanel ürünlerini itelemeye çalışıyorduk; " döndurulmuş üründe dünya devi, kutudaki balık tek parçadır, süperfresh adeta çiğnenmiş tükürülmüş halde çıkar" vs 1-1,5 saat takılmıştık :-) .. iyi de sattık Ama.... amaç satış olsun hisse fiyatı yükselsin falan değildi, biliyorduk oradaki 3-5 balıkla bişey olmayacağını.. Sahiplenmeydi bizimkisi, üst üste yığılmış ton balıklarını görünce yanımda biri varsa "hacı bunlar bunlar benim, bir sür para yatırdım ben buna" derdim :-))) velhasıl orda bile zarar çıktı, hatta kar da ettim çok şükür ama ordan gelen parayı buraya gömdüm ..
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Sayfa 143/689 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •