Sayfa 143/369 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Acımızı çekeceğiz

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Acımızı elbette çekeceğiz.

Kimse bize yardım edemez.

Kimse.
    ...

2. Bir mal satıyorsunuz pazar sıkıntınız, malınızın satılmama gibi bir derdi yok. Malınızın fiyatı yükseliyor, talep aynı bir değişiklik yok, ama sizin fabrikanın değeri düşüyor!!! Çok ilginç değilmi, şu mahkemede bir bitse de şu kayyum illetinden kurtulsak artık.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

3. Mahkeme konusunda detaylı bilgisi olab var mıdır? Dava bitti gerekçeli karar mı bekieniyor? Öyle ise neden bu kadar uzun sürüyor kararı yazmak? Eğer bitmedi ise zaten işimiz yaş
    https://www.google.com/amp/s/m.sabah.com.tr/gundem/2021/01/25/koza-ipek-davasi-istinafta-bekliyor/amp
    Neyse buldum ama kararda bu kadar yavaş olmalarının bir sebebi olmalı haziranda 1 yıl olacak nerde ise araya adli tatil girerse yıl sonu

4.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Bir mal satıyorsunuz pazar sıkıntınız, malınızın satılmama gibi bir derdi yok. Malınızın fiyatı yükseliyor, talep aynı bir değişiklik yok, ama sizin fabrikanın değeri düşüyor!!! Çok ilginç değilmi, şu mahkemede bir bitse de şu kayyum illetinden kurtulsak artık.
    18 şubatta gr altın 397 tl kozal 155 tl ydi. Altın şimdi 479 yani %21 artmış kozal 103 yani %33 düşmüş. Bu anca bizim ülkede olurdu Altın fiyatı artarken kozal niye düşüyor bunu bi kayyum açıklasa. O kadar güzel yönetiyorum, gözümüz gibi bakıyoruz dediği şirketin hissesinden bir yıl boyunca bu yabancılar malda mı çıkıyor. Kayyumun geçen yıl ki açıklamalarına bakıp yabancılar saçmalıyor dedik biz girdik hisseye adamlar haklı çıktı.

5.  Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku
    18 şubatta gr altın 397 tl kozal 155 tl ydi. Altın şimdi 479 yani %21 artmış kozal 103 yani %33 düşmüş. Bu anca bizim ülkede olurdu Altın fiyatı artarken kozal niye düşüyor bunu bi kayyum açıklasa. O kadar güzel yönetiyorum, gözümüz gibi bakıyoruz dediği şirketin hissesinden bir yıl boyunca bu yabancılar malda mı çıkıyor. Kayyumun geçen yıl ki açıklamalarına bakıp yabancılar saçmalıyor dedik biz girdik hisseye adamlar haklı çıktı.
    İşte kağıt 9 liralardan 160 liralara gelene kadar bütün hepsi satın alındı ve bitti. Şimdi diğer döngüdeyiz. Satış, düşüş, yatay, sindirme. Zaman alır bunlar. Endeks de zirveyi gördü. Bir daha zirveyi ne zaman görür ve orası geçilir, zaman gösterecek. Beklentim, 2023 seçimlerine yaklaştıkça piyasada olası bir hareketlenme.

Kozal'da, gerçek anlamda kazanç için neden 3-4 sene ekran kapamalı dediğimi herkes anlayacak. Zaten kimse de kalmayacak o yıllara. Şu an, hala daha kağıttan 6 ay içinde 4 hanelere gelmesini bekleyenler mevcut piyasada Konuşup duruyorlar orada burada. Sene sonuna 1000 falan bekliyorlarmış Önce bunları çift hanelerde bir ezsinler... Aylar geçsin, yıllar geçsin. Görelim, neler oluyor.

Bende ekran kapalı. Arada göz ucuyla bakıyorum.
    ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,976
    bundan öncede cikip yaziyorlardı hisse 3x rakamlarda hisse 100 cikacak burda kimse kalmayacak diye,
    biz burdayiz o yazanlar gitmis , yerine yenileri gelmis ayni seyler
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7. Dur ben yazayım Kozal 300 olacak))

8. Saka bir yana kasadaki para sonucu belli olan davadan sonra ne olacak? Bu sanirim yeterli bir arguman beklenti icin

Sayfa 143/369 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •