Sayfa 144/807 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 6453 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,753
    keşke böyle bir firma sabancılarda olacağına koçta yada iş gurubunda olsaydı.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Bakınız bu sektörde sınır yok. Örnek;

http://www.hurriyet.com.tr/dunyada-b...&utm_term=post
    boyle bir teknolojinin yerli otoda kullanildigini dusunsene ...

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    keşke böyle bir firma sabancılarda olacağına koçta yada iş gurubunda olsaydı.
    kesinlikle ama kordsa ozellikle omer sabancinin uzerine titredigi bir sirket ...
    sasa yi dahi kordsa ya yogunlasmak istedigi ocin sattigini dusunuyorum...

sasa yerini buldu ...tereciye tere satarken tereyi tereciye verdi direk sasa da kendini bukdu...
    bakinizborda dahi sasa 1.5 ikende yaziyorduk rusya fabrikasi kapandiginda merinos almisti rusyadaki fabrikasi 30 bin iscisi vardi yakinda kriz biterse sasa tutulmaz dedik...

kiminin krizi kiminin firsati oluyor ne yaparsin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,753
     Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    kesinlikle ama kordsa ozellikle omer sabancinin uzerine titredigi bir sirket ...
    sasa yi dahi kordsa ya yogunlasmak istedigi ocin sattigini dusunuyorum...

sasa yerini buldu ...tereciye tere satarken tereyi tereciye verdi direk sasa da kendini bukdu...
    bakinizborda dahi sasa 1.5 ikende yaziyorduk rusya fabrikasi kapandiginda merinos almisti rusyadaki fabrikasi 30 bin iscisi vardi yakinda kriz biterse sasa tutulmaz dedik...

kiminin krizi kiminin firsati oluyor ne yaparsin...
    öyle tabii ama brisa gibi olmaz umarım...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,753
    diğer köyden taner hoca Brsia ya ederinin üzerinde fiyatlanıyor demişti..ki haklıydı da ..aynen dediği gibi oldu....Ama kordsa da ederinin altında fiyatlanıyor bence.

6.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    dostum KORDSA üretiği ürünler gelecek vadeden bir sektörün ürünleri.İlerde 10 lu rakamlar bile komik rakamlar olarak kalabilir.Çok stratejik bir şirket olma yolunda..Ama tüm bu yatırımlar kv mutlaka karı ve bilançoyu baskılıyacaktır..en az 5 yıllık bir yatırım düşünenler için inanılmaz fırsatlar sunabilir.Sabır hissesi olacak.Burası kesin..yani yatırım yapanlar buna dikkat etmeli...Benin tek hoşuma gitmeyen tarafı sabancılar..yatırımcı dostu olduklarına inanmıyorum.Yoksa soda dan daha çok pozisyonu burda alırdım.selamlar..
    pardon yanlis anlamisim 5 yil ve sonrasi anladim ozur ... 5 yilligina yazmisin kesinlikle katiliyorum...

belirtmek istedigim bi nokta var ..satin alimlar nakit olacak...

2018 2. ceyregi ile baska kimlik kazanacak ...
    abd deki 2 siket tek kisiye ait ve nakit para ile aliyor...

kasayi borclulugu etkilemiyor ...
    ve bu yatirim satislarda %50 artis yapmasi bekleniyor ...

ozellikle katma degeri yuksek olmasi ve yeni pazar olusturmasi acisindan da gayet olumlu bi yatirim...

daha ocakta faaliyete gecen ve ayni zamanda temeli atilan fabrikalar var ...

heleki karbon ile arge yatirima donusmeye baslarsa her an cok buyuk suprizlere gebe bibsirket

bi sikette aranacak hersey var ...
    temel ucuzluk beklenti ihracat katma deger

bide sabanci degil koc olsa tamam di
    ama olsun onlarinda artik sasa ile kaybettikleri itibari kazanmalari lazim

bak mesela ben ne diyorum erdemoglu sabancilara sirket nasil yonetilir ogretti

bunu kordsa ile yikmalilar ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,753
     Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    atladigin bi nokta var ...oyle cok fazla borcu yok yani o kadar beklentecegini dusunmuyorum ... 2018 2. ceyregi ile baska kimlik kazanacak ...
    abd deki 2 siket tek kisiye ait ve nakit para ile aliyor...

kasayi borclulugu etkilemiyor ...
    ve bu yatirim satislarda %50 artis yapmasi bekleniyor ...

ozellikle katma degeri yuksek olmasi ve yeni pazar olusturmasi acisindan da gayet olumlu bi yatirim...

daha ocakta faaliyete gecen ve ayni zamanda temeli atilan fabrikalar var ...

heleki karbon ile arge yatirima donusmeye baslarsa her an cok buyuk suprizlere gebe bibsirket

bi sikette aranacak hersey var ...
    temel ucuzluk beklenti ihracat katma deger

bide sabanci degil koc olsa tamam di
    ama olsun onlarinda artik sasa ile kaybettikleri itibari kazanmalari lazim

bak mesela ben ne diyorum erdemoglu sabancilara sirket nasil yonetilir ogretti

bunu kordsa ile yikmalilar ...
    inşallah....dostum inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    diğer köyden taner hoca Brsia ya ederinin üzerinde fiyatlanıyor demişti..ki haklıydı da ..aynen dediği gibi oldu....Ama kordsa da ederinin altında fiyatlanıyor bence.
    taner abiye sordum ben egeen almasan veya satsan suan ne alirsin diye cevabi kordsa oldu bence de hakli suan egeen den aldigi temettu ana parasinin sanirim %40 oraninda o yuzden orda beklemekte hakli filmin sonunu gormek adina ...
    eczyt da zaten uzun zamandir var ...

Sayfa 144/807 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •