Sayfa 145/347 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 2773 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    slm arkadaşlar
    2016 daki kap haberini paylaştım burdaki açıklama önemli

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen kayıtlı sermaye tavan izni, 2017 - 2021 yılları (5 yıl) için geçerlidir. 2021 yılından sonra Yönetim Kurulu'nun sermaye artırım kararı alabilmesi için; daha önce izin verilen tavan ya da yeni bir tavan tutarı için Sermaye Piyasası Kurulu'ndan izin almak suretiyle Genel Kuruldan yeni bir süre için yetki alması zorunludur. Sözkonusu yetkinin alınmaması durumunda, Şirket Yönetim Kurulu kararı ile Sermaye artırımı yapamaz.

eğer bir mercii karar vericekse yönetim kurulu değil genel kurul verebilir diyor yasal süre aşılmış
    Teşekkürler sayın eliot bu yasal sürenin aşılmasından dolayı erken genel kurul olur mu sizce bu konudaki görüşünüz nedir acaba artık arap saçına döndü bu işler

2.  Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın eliot bu yasal sürenin aşılmasından dolayı erken genel kurul olur mu sizce bu konudaki görüşünüz nedir acaba artık arap saçına döndü bu işler
    sayın chef her şey kuralına göre oynansaydı zaten sermaye arttırımına gitmiş olurlardı sanki sirketler spk yı dikkate almıyolar gibi bir durum var 20.12.2016 da alcar kap başvurusu yapmıştı spk nın da bir cevabı olması lazımdı yanlız o yazıyı bulamadım hangi tarihli diye bakmak istiyordum
    fakat 10 yıl bu ntahtada bulunmuş birisi olarak şunu kendi adıma belirtmek isterim tahtada bir hareket oldu dip 30 kabaca tepe kabaca 550 eğer tahtada bir operasyon olsaydı yani tahtanın manipülatörü olsaydı inanın bu tahta burlarda değil şu an daha aşağılarda olurdu fakat tahta 240 rakamından sonra tekrar 300 lerde bir değerlenmesi oldu tekrardan tahtaya giriş sebebim budur demem o durki ben bu yıl beklenen haberin geleceğini düşünüyorum kendi adıma düşen beklemek
    saygılar
    yatırım tavsiyesi içermez

3. Alarkocarrier da bu At hırsızları niye bekler 5-10 yıldır vede yatırımcılar Bedelsiz hikayesi var diye tamam SPK mevzuatı gereği mecburiyeti yok fakat duran varlık satışları vergi muafiyeti olacak sa bedelsiz önümüzde ki aylarda genel kurul karar alabilir şöyle düşünelim hisseye 300 de veya 500 demi talep daha çok olur 20 de 30 damı bir Jantsa 1000 de bölündü, Şimdi Bosch fren,Ege endüstri,Konya Çimento,Bryat ve Alarkocarrier gibi kağıtlar gündemde olabilir Borsa 2.000 lere geldi her zaman en son hareket bedelsiz potansiyeli olan kağıtlarda oluyor Kağıt 250 den aşağı salınmadığina göre At hırsızları bir işaret almış olabilir kendi görüşüm .al,sat ve tut ytd ...

4.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    sayın chef her şey kuralına göre oynansaydı zaten sermaye arttırımına gitmiş olurlardı sanki sirketler spk yı dikkate almıyolar gibi bir durum var 20.12.2016 da alcar kap başvurusu yapmıştı spk nın da bir cevabı olması lazımdı yanlız o yazıyı bulamadım hangi tarihli diye bakmak istiyordum
    fakat 10 yıl bu ntahtada bulunmuş birisi olarak şunu kendi adıma belirtmek isterim tahtada bir hareket oldu dip 30 kabaca tepe kabaca 550 eğer tahtada bir operasyon olsaydı yani tahtanın manipülatörü olsaydı inanın bu tahta burlarda değil şu an daha aşağılarda olurdu fakat tahta 240 rakamından sonra tekrar 300 lerde bir değerlenmesi oldu tekrardan tahtaya giriş sebebim budur demem o durki ben bu yıl beklenen haberin geleceğini düşünüyorum kendi adıma düşen beklemek
    saygılar
    yatırım tavsiyesi içermez
    teşekkürler sayın. eliot bende o konudan rahatsız oluyorum yatırımcıyı kaleye alan yönetim yok bahsettiğiniz rakamlardan destek bulmasından dolayı bende oyuna yeniden katıldım ama gerek yönetim gerekse piyasa yapıcı kurumlar tarafından aşırı hırpalandık sanırım bu işin böyle olmasını istiyorlar umarım bu sene o sene olur.

5. sabah bryat 400 ü test etti sözde patron tehdidi var diye uzak durulacak tahta gözüyle bakıyordum bizde ki tehdit daha betermiş üstelik bryat al sata daha uygun bir tahta bizimki de en son 373 hedefine gitmeden verdiği trade imkanını 40 günde tamamladı o da gedik gözü karartmasa olmayacaktı.

6. Arkadaslar merhaba, esim isbank kullniyor,onda da bir dönem alcar vardi daha sonra komple cikmisti,bugun tesadüfen hesap hareketlerini incelerken hesabından bi suru islem yapilmis al sat, baska hisselere ait ,kendisinin bilgisi olmadan boyle bi sey yapılması suç değil mi?

7.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Arkadaslar merhaba, esim isbank kullniyor,onda da bir dönem alcar vardi daha sonra komple cikmisti,bugun tesadüfen hesap hareketlerini incelerken hesabından bi suru islem yapilmis al sat, baska hisselere ait ,kendisinin bilgisi olmadan boyle bi sey yapılması suç değil mi?
    Kendi bilgisi olmadan böyle bir şey yapılamaz suç teşkil eder işlemin nerden yapıldığına bakılmalı elimiz bankaya bir dilekçe ile başvurabilir

8. Cok tesekkurler...

Sayfa 145/347 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •