Sayfa 146/218 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1. Manisa'dan Kibris' a gonderilen askerler enfeksiyonu Kibris' daki birliklere de goturmusler. Yazilacak cok sey var. Yazmecem...

2. METIN GURCAN @Metin4020

'Askerin kendi yemeğini pişirebilmesi' üzerinde tartışacağımız SİYASAL bir imtiyaz alanı değildir.Bir harp fonksiyonudur. Bir anlayabilsek..

3.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    METIN GURCAN @Metin4020

'Askerin kendi yemeğini pişirebilmesi' üzerinde tartışacağımız SİYASAL bir imtiyaz alanı değildir.Bir harp fonksiyonudur. Bir anlayabilsek..
    Sadece yemeg7ni pisirebilmesi degil, saglik hizmetleri de bir harp fonksiyonudur.

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku

Denizden siyah-beyaz bir foto. Halikarnas Balikcisi, isgal yillarinda "Şemsi Pasa camiinde, isgal edilmis şehre karsi bir uzaklik duyardim" diye yazmis.

Minarelerin arasindaki kubbe degil, sag taraftaki kubbenin altinda iki pencere var ya sag taraftaki pencerenin arkasindaydim ben.
    abdestli miydin entel dantel göbek? umarım günaha girmedin.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Göbekliayvam hafızam beni yanıltmıyorsa sen dağlarda kaz otlatıyordun

Sana Bir Kaz Yollasam Yolar mısın?
    Hocam beni bovalara süstürdün. Pumalara dirmalattirdin.

Bundan kelli kaz yolmacen, bova yolaceyn...

6.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    abdestli miydin entel dantel göbek? umarım günaha girmedin.
    Abi duşun altina girmeden evden cikmam. Emme niyet yok tabe...

7.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Abi duşun altina girmeden evden cikmam. Emme niyet yok tabe...
    iyi yine temizlikten yırtmışsın Allah hidayet eylesin.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

8. yazsana komplo teorilerini. bir şey yazmıyon. o kadar olay oldu gıkın çıkmadı. zora gelince kaçma. anlat ne olacak katar işi.

Sayfa 146/218 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •