Sayfa 147/327 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Ne kadar geç o kadar iyi heyecan zirve yapsın. Arena bilançosu mükemmel gelecek o kesin neredeyse, bir de burada sürpriz bir bilanço gelirse süper olur. Dövizin artışı çok sürpriz bir bilanço gelmesini sağlayabilir. Hayırlısı

2. Maşallah maşallah maşallah

Aferin sarıkız

Sermayeyi 1 milyar yapacaksın

Yakışır sana..

Bu sene 200 milyon kar

Seneye 1 milyar sermaye 400 milyon kar - az mı oldu-

Kur 5 den 8 e çıktı..

Bunlar hep ciro kar işlem fıyat ilişkilerinde yeni dengeleri getirecek..

Mart da 25-30 bandı yakışır...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Ne kadar geç o kadar iyi heyecan zirve yapsın. Arena bilançosu mükemmel gelecek o kesin neredeyse, bir de burada sürpriz bir bilanço gelirse süper olur. Dövizin artışı çok sürpriz bir bilanço gelmesini sağlayabilir. Hayırlısı
    Ne varsa sarıkız da var arena bilançosu vasatın bir tık üstü, mükemmel bilançoyu sarıkız getirdi. Hayırlı olsun ortaklar.

4. Göbeğin çatlayacak sevgili çaycı, biraz da başkalarına bırak.

5. Helal olsun çaycı, seni ayakta alkışlıyorum.

6. Ne varsa sarıkız da var, helal olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by Cezaa Yazıyı Oku
    Ne varsa sarıkız da var, helal olsun.
    Dün ve bugün yaptığım bütün zararları getirip sarıkız in sırtına yükledim. Daha da gelirsen geri bütün hisseleri çöpe atıp sarıkız var olsun zarar edersek hamdolsun diyeceğim.

8. Bunca yıl borsadayım ama son iki günkü hareketler gibisini sala görmedim.
    Dün bankalar çıldırdı ama sanayi de iyi kötü gitti.Ama gelin görün ki,sanayi senetlerinin çoğu mahvoldu.Bugün sanayi hisseleri neredeyse battı.
    Tabi bizim Sarky da bundan nasibini aldı.
    Peki nedir olanlar?
    Öncelikle kurlar çok keskin şekilde düştü ve düşmeye devam ediyor.Peki döviz mevduatları mı çözülüyor? hiç sanmam.Adam 8,550'ye bozmamış.7,670 den mi bozacak?
    MB başkanının seçiliş şekli ve Ekonomi bakanının istifa şekli asla olağan bir tarzda değildi.Dehşet vericiydi.Ve aslında yerlerine gelenlerin mevcut verilerle yapacakları bir şey de yok bana göre...Zira MB 'nin rezervleri ortada..
    Hal böyleyken.Yüksek kurlarla enflasyonu yemişken sen kalk kurları düşür ve milletin daha fazla döviz almasını bir yerde teşvik et!
    Şu sıra Hege fonların borsa ve diğer yatırım araçlarından çıkış zamanları.Peki ne oluyor? borsayı yükseltiyorsun, yabancıya çıkış olanağı veriyorsun.Kurları düşürüyorsun,yabancının ucuz döviz alarak kaçabilmesine olanak veriyorsun.
    Yanlış üzerine yanlış.Tabi kurlar %10 güşünce borsa da dolara göre pahalılaşmaya başlıyor.
    Şimdi Sarky speki iki gündür habire veriyor. Aldığın yere bir daha çıkmıyor.Yani alanı pişman ediyor.Oysa gelen bilanço çok çok iyi.Ne var ki,şu finansal giderlerin olağanüstü yüksekliğinden kurtulamamışız.
    Şimdi söylenen ve görünen o ki,faizler yükselecek...Ne kadar? 300-400 baz puan.E zaten mevcut piyasa faizleri yükseltilecek faiz seviyesine çıkmış durumda.Birşey farketmeyecek.
    Yani bakıyorum da %14-15 brüt faizler de Sarky'nın cazibesini azaltmıyor.Ben de bugün ufak lotlar halinde portföyüme ekledim.Yarın da aynı tarzda devam.

Sayfa 147/327 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •