Sayfa 148/1002 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Devlet Bahçeli : Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne aykırı eylemlerin odağı haline gelen, Anayasa ve Siyasi Partiler Yasası’nın ilgili maddeleri uyarınca hakkında temelli kapatılma talebi yapılan HDP, bu aşamada usul eksiklikler bahanesiyle zaman kazanmıştır.

Bahçeli : nayasa Mahkemesi’nce görevlendirilen bir röportörün kısa süre içinde ekler hariç 608 sayfadan oluşan ve 687 faili bulunan dava dosyasının ana muhtevasını nasıl ve hangi ahlaki, fikri ve hukuki müktesebatla incelediği muhakkak tartışılarak üzerinde durulması gereken bir muammadır.

Anlaşılan odur ki, Türkiye’nin terör ve bölücülükle mücadelesine Anayasa Mahkemesi duyarsız, ilgisiz ve açık ara mesafelidir.

Bahceli : Bahsi ileri sürülen eksikler veya usulü etkileyen açmazlar şühedaya nasıl anlatılacak, milli beka ve milli güvenlik mülahazalarıyla nasıl bağdaşacaktır?

Anayasa Mahkemesi hukukun üstünlüğünden mi yanadır, yoksa bölücülüğün mü şakşakçısıdır?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kim inceleme başlatmış güldürmesinler halk kahramanı mı yaratmaya çalışıyor birileri ondan halk kahramanı olmaz
    Bu biat kültüründe düşünme , sorgulama , araştırma var mıymış ki !
    Ben idealistler öyle oluyor sanıyordum...
    Sadece sesli düşünüyorum ! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Devlet Bahçeli: HDP'nin kapatılması kadar Anayasa Mahkemesi'nin de kapanması artık ertelenemez bir hedef olmalıdır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,028
    trilc bürüte almışlar.

Bugün itibari ile Kısa Çalışma Ödeneği desteği ve TL Mevduat Stopaj avantajı sona eriyor

Bilimkurulu sonrası açıklama :

Sağlık bakanı : Hedefimiz Haziran ayının sonuna kadar nüfusun büyük kısmını aşılamaktır

Sağlık Bakanı : İngiltere mutasyonu Türkiye’nin 81 ilinde görüldü 180.448 örnekte tespit edildi

8. Zaten 1 yıldır bunu yapıyoruz....
    Değişik bi şey söyleselerdi
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bilimkurulu sonrası açıklama :

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 148/1002 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •