Sayfa 148/1002 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

dolardan bi halt olacağı yok yürü altın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bugün bankalarda müşteri temsilcileri millete zorla altın satmaya çalışıyordu
    tamam düşüş yakındır dedim, m.t. koparacaktı kendini hedefi tutturayım diye..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Atı alan Üsküdarı geçti.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Atı alan Üsküdarı geçti.!!!
    Mesajlarını sallamıyorum ama dostum bu koydu be...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5. dün MB yine kafa buldu , güya yıl sonu beklenti anketine göre ,

cari yıl sonu tüketici enflasyonu (TÜFE) beklentisi bir önceki anket döneminde yüzde 13,12 iken, bu anket döneminde yüzde 13,81 oldu.

peh peh ,
    Türk üreticisi 135'lere malettiği malı Türk Tüketicisine 113.81'eden Başlayan fiyatlarla satacakmış....

" hadi oradan ,hadi oradan..."

tl mevduat yapanları yıllarca öpüyorsunuz , onun için dolar ha babam de ha babam çıkyor ,çıkacak gibe de gözüküyor...

onun kolayı var işinize gelen malları sepetteki payını artırın , işinize gelmeyen malların payını düşürün ,hatta kaldırın...

JP Morgan:
    -TCMB'den ilk faiz artırımı için Eylül beklentimiz sürüyor, daha geç bir indirim politika kredibilitesini ve dezenflasyon sürecini destekler
    -TCMB politika yönlendirmesi erken faiz indirimi riskini azalttı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    JP Morgan:
    -TCMB'den ilk faiz artırımı için Eylül beklentimiz sürüyor, daha geç bir indirim politika kredibilitesini ve dezenflasyon sürecini destekler
    -TCMB politika yönlendirmesi erken faiz indirimi riskini azalttı
    jp morgan'ın umrunda mı ki , adamlar Türkiye^'de yaşamıyor ki ,açıklanan enflasyon rakmlarını doğru oduğuna inanıp yorum yapıyorlar

oradaki okumuş çocukara soruyorum ;

Türk üreticisi 135'lere mal ettiği malı Türk Tüketicisine 113.81'eden Başlayan fiyatlarla nasıl satar ve ayakta kalabilir...

bunun altın formülünü bilen varsa yazsın , ama işin kolayı rakamlarla oynamak...hep yapıyorlar yine yapacaklar , çünkü müşterisi tonlar var bu ülkede ,hatta dünyada..

ABD Ticaret Bakanlığı, eski Borsa İstanbul Genel Müdürü Hakan Atilla'ya 10 yıllık ticaret yasağı getirdi. Kararın gerekçesi ise 'İran'a yönelik yaptırımları delmek' olarak açıklandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 148/1002 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •