Sayfa 152/455 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 3638 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Calypso3 Yazıyı Oku
    Bencede sakin bir bekleyiş elbet arz fiyatına konduracaktır bekleyip görün laflara kulak asmayın martının olabilir ama sermaye mal varlığı Martıyı katlar
    teşekkürler arkadaşlar aynen bende ondan satmadım..

2. Hissenize güvenmiyorsanız beklemeyin çıkın.
    Sonra tüh kaçırdım demeyin.
    Ben iyi yerlere geleceğini umuyorum ve bekleyeceğim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Arkadaslar, sarıgermede 114 bin metrekare kare arsada 324 odalı,, 480kişilik lokonta320 kişilik konferans salonu ve golf sahası mevcut olan martı otel leri içinde enbğk ve çeşitliliğe sahip, 2018 açılacak otel poreje sıvar olup, martı gyo kapsamında gerçekleştirecek bu haber yakında düser

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Arkadaslar, sarıgermede 114 bin metrekare kare arsada 324 odalı,, 480kişilik lokonta320 kişilik konferans salonu ve golf sahası mevcut olan martı otel leri içinde enbğk ve çeşitliliğe sahip, 2018 açılacak otel poreje sıvar olup, martı gyo kapsamında gerçekleştirecek bu haber yakında düser

Sarıgermedeki arazi 49 yıılığına kiralık idi.
    yanlış hatırlamıyorsam bu arazi üzerinde otel yapılacak ve 2000 yılında otelin açılışı yapılacaktı
    sanırım 99 yılı, sarıgerme'ye uğradım, araziye duvar örülmüş başka bir faaliyet yoktu. Bekçi ile de görüşmüştüm, umut görmemiştim.
    Ayrıca Martı Myra da halka açılacaktı, VE
    Martı'yı kucağıma verdiler, hala kucağımda.
    Tam bırakacağım, Sarıgerme hikayeleri, yabancı ortak haberleri ve sonuç; bebek büyümedi, küçüldü, hala kucağımda.
    İnşallah 2018 de Sarıgerme açılır. Ben görmeden inanmam.
    20- 30 kuruşlara kadar düştüğünde, saten %90 ı sıfır olmuş, hepsi sıfır olsa ne farkeder deyip bekledim. ve beklemeye devam edeceğim.
    Yatırım tavsiyesi değidir. Anılarımı paylaştım.

5.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Arkadaslar, sarıgermede 114 bin metrekare kare arsada 324 odalı,, 480kişilik lokonta320 kişilik konferans salonu ve golf sahası mevcut olan martı otel leri içinde enbğk ve çeşitliliğe sahip, 2018 açılacak otel poreje sıvar olup, martı gyo kapsamında gerçekleştirecek bu haber yakında düser

Maliyet kaç yaptınız enson

6.  Alıntı Originally Posted by gundayad Yazıyı Oku
    Sarıgermedeki arazi 49 yıılığına kiralık idi.
    yanlış hatırlamıyorsam bu arazi üzerinde otel yapılacak ve 2000 yılında otelin açılışı yapılacaktı
    sanırım 99 yılı, sarıgerme'ye uğradım, araziye duvar örülmüş başka bir faaliyet yoktu. Bekçi ile de görüşmüştüm, umut görmemiştim.
    Ayrıca Martı Myra da halka açılacaktı, VE
    Martı'yı kucağıma verdiler, hala kucağımda.
    Tam bırakacağım, Sarıgerme hikayeleri, yabancı ortak haberleri ve sonuç; bebek büyümedi, küçüldü, hala kucağımda.
    İnşallah 2018 de Sarıgerme açılır. Ben görmeden inanmam.
    20- 30 kuruşlara kadar düştüğünde, saten %90 ı sıfır olmuş, hepsi sıfır olsa ne farkeder deyip bekledim. ve beklemeye devam edeceğim.
    Yatırım tavsiyesi değidir. Anılarımı paylaştım.
    Maliyet kaç yaptınız enson

7. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 152/455 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •