Sayfa 154/185 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1. Bir soru sordum ,cevap verecek kimse yokmu ?

2.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar lütfen sorumda cevap verebilecek arkadaş varmı ? Galip euyo almak için hamle yapmıştı,spk falan başvuru olacaktı,son durum ile Bilgili arkadaş varmı?
    Haber çıkmadı hocam o işten,biz de senin kadar biliyoruz kapta yayınlananlardan,ayrıca aynı dönem bedelli başvurusu yapmıştı ama cevap gelmedi ona da...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3. Hisse başı net aktif değeri 1.30 tl olan hisseyi kim neden 84 kuruşa satar anlamakta güçlük çekiyorum,bu nasıl bir oyun?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Haber çıkmadı hocam o işten,biz de senin kadar biliyoruz kapta yayınlananlardan,ayrıca aynı dönem bedelli başvurusu yapmıştı ama cevap gelmedi ona da...
    nasıl haber cıkmadıgını haber verırısen anlarım ac bugunku haberı..oku konu eskı ancak bugun 6,58 ılıskılı haberlere neden dusuyor...

''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    nasıl haber cıkmadıgını haber verırısen anlarım ac bugunku haberı..oku
    Hangi haber?link koyabilir misin?

6. haberın ıcerıgı asagıdakı sekılde ziraat etrader bır oncekı rsımde 6:58 de bugun dusen haber..lınk koyamıyorum zıraat e trader..da lınk yok

''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    haberın ıcerıgı asagıdakı sekılde ziraat etrader bır oncekı rsımde 6:58 de bugun dusen haber..lınk koyamıyorum zıraat e trader..da lınk yok

Dostum sen euhol şirketine kesilen idari para cezası haberinden bahsediyorsun,euyo farklı şirket alakası yok.Ayrıca benim bahsettiğim haber çıkmadı dediğim galip öztürkün eu grubunu satın alma başvurusu ve ayrıca aynı dönemde euyo'nun bedelli sermaye arttırımı başvurusu.Biraz daha dikkatli okursan ben soran bir arkadaşa yanıt verdim.

8.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    nasıl haber cıkmadıgını haber verırısen anlarım ac bugunku haberı..oku konu eskı ancak bugun 6,58 ılıskılı haberlere neden dusuyor...

Sordukları haber metro nun euyo yu satın alma başvuru suyla ilgili... Senin paylaştığın haber mustinin diğer şirketi euhol ile ilgili.
    Beklenen haber haber metronun euyo yu almasına hazine ve SPK nin izin vermesi.... 10 aydan fazla oldu euyo bedelli başvurusu hala haber yok.
    Ey SPK cevap ver....... sonuç nedir .red mi kabul mü?

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 154/185 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •