Sayfa 154/785 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ortak benim duyumum 1. agizdan degil oradan buradan ite kaka ogreniyorum, kaynagim cok guvenilir degil burada yaniltma yapmak istemem. Ama dogruysa 300 Milyon Dolar bi hareket getirir . Oralarda bulununca edince islerin devami da gelir . Gerci bizimkiler variation order derler bildirim zorunlulugu yok derler de neyse en azindan ciroya etki eder . Sirkete guvenim o kadar az ki ek is alinsa bile onun mevcut ismis gibi gosterilip onun devami gibi yansitilacagini dusunur oldum . Bu da sirketin ve Yatirimci iliskilerine olan guven kaybimla alakali . Bu kadar guvenmedigim, igrendigim patronlarin obur tarafa gitmesine duaci oldugum bi Sirkete de ortak olmak ne kadar mantikli bilmiyorum . Ama daha ucuz sirket kalmadi . Sahol ve bu disinda Daha ucuzu yok artik
    Umarım dediğiniz işi alırlar, dediğiniz gibi devamıda gelebilir. Ayrıca sahol tespitinizede katılıyorum bu yüzden sırf hepsi Tekfen olmasın diye usd bazlı diplerde olan THY ve Sahol de portföyümün %50 'si kadar daha giriş yaptım, kısada beklentim yok 2022 ortalarına kadar $ %50 bazlı kazanbilirsem ne ala. Tekfen de tabi beklentilerim daha farklı.

2. Nerde hirsiz ucuz kalan Sirket var ya devletin somurdugu el koydugu ya da patronu bizimki gibi haysiyetsiz olan parayi kacirmislar var .Kara listem 1 - Tekfen 2 - sabanci 3-Ulker 4 - anadolu grubu bunlar beyaz turk soyguncu suruleri yatirimcisinin parasini pul eden guya saygin sirketler

bu gece yine iciyoduk

kafamiz bi dunya

peceteci cafer de var, serefsiz spek te gelmis

yakup 'un mekanindaydik

spek soz verdi, yarin 20.00 ustu yapacakmis

yapmazsam raki carpsin dedi

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin liberal

Sikayet falan lazimsa edelim SPK ya , destege hazirim ama pek yol yordam bilmiyorum . Sizler bu konuda daha gormus gecirmissiniz. Bana Twitter dan ozelden ulasin, hazirim her turlu destege .
    Sayın Maximetu gibi forumdaki tüm TKFEN hissedarlarına şüphelendikleri konularda örnek SPK şikayet dilekçelerini iletebilirim.

5. Bu ülkeyi yönetenlerin yanlış ve kötü niyetli politikaları her türlü vatana millete zarar verdi zarar vermeye de devam ediyor.
    Şu aşağıdaki işleri gödükçe üzülmemek mümkün değil.

Aramco awards USD 10 bln worth EPC contracts for major gas field project
    Saudi Arabia - 2021 November 30
    Global energy giant Aramco announced the start of development of the vast Jafurah unconventional gas field, the largest non-associated gas field in Saudi Arabia.

The company has awarded subsurface and Engineering, Procurement and Construction (EPC) contracts worth USD 10 bln, with capital expenditure at Jafurah expected to reach USD 68 bln over the first 10 years of development.

The deals were awarded to domestic and international service companies and involve several projects on the Jafurah programme, however, Aramco did not reveal the name of the firms that have secured the contracts.

With an estimated 200 trillion standard cu ft of gas in place, the Jafurah basin hosts the largest liquid-rich shale gas play in the Middle East. It will make Saudi Arabia one of the world's largest natural gas producers.

6.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    hektaş piyasa değeri 11 milyar lira tekfen 7 milyar lira
    bu bir dramdır
    Bağlı ortaklığının bağlı ortaklığı Meram Yenilenebilir Enerji'nin rakibi HEKTS piyasa değeri ile karşılaştırırsak TKFEN piyasa değeri en az 100 milyar tl etmesi gerekir.

7.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Yahu mesele 1.1 milyon lot değil. DERTLERİ nedir ziya dayı 4.3 milyon virmanladı, takasda 8.772 milyon lot toplam fark var. bişeyler dönüyor...
    Cemal bey, toplam fark takaslarındaki hisseler muhtemelen fonlara ve/veya yabancı aracı kurumlara virmanlanır.

8. Ülke harbiden kilitlendi şahısa çevresindekiler söyleyemiyorlar herhalde haftalık faizler indirilirken diğer tüm faizler yükseliyorlar.

Sayfa 154/785 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •