Sayfa 156/339 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Inşaallah kirma zamanı gelmiştir
    Ne de olsa aylık kapanışa 4 gün kaldı.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by udem Yazıyı Oku
    Arkadaslar Selam,

Sırketın cırosunu hesaplayabılmek ıcın aldıgı ıhalelerı baslangıc tarıhınden ıtıbaren uzunluguna bolup her aya yansıtmama ragmen sırketın cırosunu hesaplayamadım.

Sırket cırosunda kap da bulunmayan sozlesmeler dısında herhangı bır gelırı var mıdır ?

Ek olarak sırketın anlasma ımzaladıgı sozlemeslerdekı mıktar cıroya nasıl yansıtılmaktadır?

Tesekkürler
    Çok önemli sorular sn udem ben de bunları merak ediyorum. Belki de yatırımcı ilişkilerine bir email atmamız yerinde olabilir.

Bide zincirlerini kırıp temettü Verse ne güzel olur

4. Exclamation

Alıntı Originally Posted by buffet33 Yazıyı Oku
    Çok önemli sorular sn udem ben de bunları merak ediyorum. Belki de yatırımcı ilişkilerine bir email atmamız yerinde olabilir.
    Sayın buffet mesajınız ıcın tesekkur ederım. Maıl attım burdan cevap gelmeyınce. Asagıda kı gıbı bır maıl donduler. Benım anladıgım sozlesme gelırlerını sureye bolup yansıtıyorlar seklınde. Fakat o sekılde yapmıs oldugum calısmada hesapladıgım ceyreksel cırolar ıle elde edılen ceyreksel cırolar arasında baya fark var. Hatta sımdıye kadar kap a acıklamıs oldukları butun ıslerın cırolarını topladım daha sonrasında sırketın bu zamana kadar acıkaldıgı cıroyu hesapladım yıne arada baya fark cıkıyor. Nasıl bır hesaplaması oldugunu anlayamadım acıkcası.

Şirketimizin yapmış olduğu sözleşmeler, ödeme planı açısından yapılan her iş özelinde farklılık arz etmektedir. Örneğin; Türkiye’deki İl Sağlık Müdürlükleri’nin HBYS hizmet alımı sözleşmelerinde, kamu idaresinin belirlediği sürede (36 ay vb.) hizmet sağlanmakta olup fatura genellikle aylık hizmet bedeli olarak kesilmektedir.

5. nihayet..

Tavan tadında

Sayfa 156/339 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •