Sayfa 156/223 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    grubun amiral gemisi esas oglan olan holding bunu yani ihlgm yi ve ihyayı fiyat olarak eşitler bir bedelli de o patlatmadan bunlara fırsat gelmez bence
    İhlas ı holding yıllar sonra 1 TL üstüne boşuna atmadı kan emici bu sene olmaz ise 2021 de ihlasda da bedelli yapma ihtimali yüksek. Nasılsa spk ya boş kağıt gönderse onay geliyor. iha nın halka arzı var. Sonra ihyay ile ortak kuracakları girişim holding şirketini de ilerleyen dönemde halka arz ederler.

Yatırım tavsiyesi içermez...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
    Biraz R aldık 0.23,esasında bulaşmak istemiyordum sadece fiatı cazip geldi,iktidara yakın olduğu için zaten kumar gözüylen bakıyorum...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
     Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Anladım kardeşim bilgi için çok teşekkür ederim.Diger bir sorum katılmak istemiyorsam Rüçhanlari satmam gerekiyormuş galiba bu Rüçhanlari satma olayı nasıl oluyor ve bana olumlu bir katkısı oluyor mu??Bilmediğim için soruyorum ilk defa bedelli bölünme ile karşılaştım.Tesekkur ederim şimdiden.
    Sen İNVESTİNG'teki acemi borsacı değilmisin ?,eğer oraya üyeysen buraya akıl danışmak ilginç !!!

4. Dün 0.90'lardan ihlas rüçhan alanlar bugün soluğu 0.24'te aldılar. Üstelik süre biraz kısa, haftaya pazartesi doluyor. Ve ky bir türlü akıllanmıyor... Daha çok yakın zamandaki etiler ve kuyas bedellilerinden ibret alınmaması çok ilginç...
    y.t.d.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
     Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Dün 0.90'lardan ihlas rüçhan alanlar bugün soluğu 0.24'te aldılar. Üstelik süre biraz kısa, haftaya pazartesi doluyor. Ve ky bir türlü akıllanmıyor... Daha çok yakın zamandaki etiler ve kuyas bedellilerinden ibret alınmaması çok ilginç...
    Bu sefer akılandım 0.23 aldım,esasında bulaşacak hisse değil,baktım anormal düşmüş 60 k aldım

6. Refeba hocam aldıysa, kesin bir bildiği vardır. Kendisi bir bedelli üstadı...

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Biraz R aldık 0.23,esasında bulaşmak istemiyordum sadece fiatı cazip geldi,iktidara yakın olduğu için zaten kumar gözüylen bakıyorum...ytd.
    y.t.d.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
     Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Refeba hocam aldıysa, kesin bir bildiği vardır. Kendisi bir bedelli üstadı...
    KUYAS hariç,sadece o kaldı diğerleri uçtu gitti,zaten KUYAS'ı şu sıralar bedavaya getirmeye çalışıyorum,nalet hisse oldu çıktı

8. Rüçhan alınca bedelliye katılmak nı gerekiyor?

Sayfa 156/223 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •