Sayfa 156/691 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    ben daha ilk gün cimer üzerinden spk'ya şikayet yazmıştım. bakın burada suni fiyat oluşturulup yatırımcı zarara uğratılıyor diye ! yapan aracı kurumlar belli zaten diye ekledim.durum çok net ?
     Alıntı Originally Posted by avantacı hacı Yazıyı Oku
    sayın hayek ben birazda sizin yorumlarınıza istinaden bugün bu hisseden çok az bir miktar aldım çok soru işareti bırakıyorsunuz bildiğiniz birşey varsa açık söylemenizde fayda var ben bu konudaki düşüncemi açık söyledim buradada söylüyorum bu hisse, şayet manipilatör patronun adamı değilse pazartesi 5-6 kademe yukardan açılabilir.SPK nın bu ******** hırsızların açığa satışlarını nasıl yerine koyacaklarını çok iyi gözlemesi lazım hatta tavandan basacaksın bunlara malı batsın bu ********ler
    ve hatta geçmiş yazılarıma bakarsanız bedelli sermaye artırımı onayının şubatın ilk haftası geleceğini ifade ettim.
    Daha sonra fiyat 1.58'lere gelince spk'ya yazı yazarak bu bedellinin onaylanmaması gerektiğini çünkü hisse başı 1.25 lira ödenecek rüçhan ödemesinin sınırında işlem gördüğünü ifade ettim. Ve görüldüğü üzere ilk gün 1.24 ile başlattılar dalga geçer gibi.
    Bu şirketin bugün olması gereken ölü rakamlar 3 liradır. Bakın ölü rakam diyorum. Ama adamlar ne yaptı dolar bazlı 10 yıllık tarihi dibine oturttular.
    şu rüçhan pazarı bir kapansın bakalım hayırlısı ile"yatırım tavsiyesi değildir"

2. GLRYH bedellisindeki ekibin tıpkısının aynısı burada var. Şöyle Aralık mesajlarını da dahil edince resim netleşiyor..Ver gazı kitle malı. Cezayı alan A1 Capital'den çıkınca ayıktım. Orrrossspu çocukları yakalandınız bu sefer.

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ben daha ilk gün cimer üzerinden spk'ya şikayet yazmıştım. bakın burada suni fiyat oluşturulup yatırımcı zarara uğratılıyor diye ! yapan aracı kurumlar belli zaten diye ekledim.durum çok net ? ve hatta geçmiş yazılarıma bakarsanız bedelli sermaye artırımı onayının şubatın ilk haftası geleceğini ifade ettim.
    Daha sonra fiyat 1.58'lere gelince spk'ya yazı yazarak bu bedellinin onaylanmaması gerektiğini çünkü hisse başı 1.25 lira ödenecek rüçhan ödemesinin sınırında işlem gördüğünü ifade ettim. Ve görüldüğü üzere ilk gün 1.24 ile başlattılar dalga geçer gibi.
    Bu şirketin bugün olması gereken ölü rakamlar 3 liradır. Bakın ölü rakam diyorum. Ama adamlar ne yaptı dolar bazlı 10 yıllık tarihi dibine oturttular.
    şu rüçhan pazarı bir kapansın bakalım hayırlısı ile"yatırım tavsiyesi değildir"
    Aynen katılıyorum. ancak burada arka arkaya iki kez bedelli sermaye artırımı hisseyi baskıladı bence.SPK nın arka arkaya bedellilere müsade etmemesi lazım az buçuk borsadan anlarım bu hissenin şuanki fiatı kasasındaki para kadar.Doğru ölü fiat 3 tl. şayet bir hisse gerçek değerini bulamıyorsa buralara bu kadar para yatırmanın hiç bir anlamıda yok zaten.patronu sevmezsin, partili dersin, kırkayak dersin, ancak bitirdiği ve yaptığı projeler bir işgyo dan aşağı değil bu fiatlar hakkaten inanılır değil 20 yıldır bulaşmadığım borsaya bu kelepir kağıt yüzünden bulaştım şu fiattan bile çarpıldık.onun için bu kağıt eninde sonunda gerçek değerini bulacak hadi diğer yatırımcılarda bunları okusunda panik yapıp mallarını kaptırmasınlar Teşekkür ederim sayın hayek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    İlgi:24.01.2022 Tarihli Başvurunuz

İlgide kayıtlı e-mailinizde, Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Şirket) yönetim kurulunun 13.12.2021 tarihli ve 194 sayılı kararına istinaden %125 oranında bedelli sermaye artırımı başvurusunda bulunduğu ve söz konusu yönetim kurulu kararının iptali istemiyle dava açıldığı, söz konusu sermaye artırımının gerçekleştirilmesi durumunda şuan ki pay fiyatı 1,60 TL olan Şirket’in bölünmüş pay fiyatının yaklaşık olarak 1,26 TL olacağı ve bu fiyatın rüçhan hakkı fiyatı olan 1,25 TL’ye çok yakın olduğu belirtilerek, sermaye artırım başvurusunun reddedilmesi talep edilmektedir.

Şirket yönetim kurulunun 13.12.2021 tarihli ve 194 sayılı kararına istinaden Şirket’in 1.400.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içinde 620.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin, tamamı nakden karşılanmak suretiyle 775.000.000 TL artırılarak 1.395.000.000 TL’ye çıkarılması nedeniyle ihraç edilecek 56.250.000 TL nominal değerli (A) grubu ve 718.750.000 TL nominal değerli (B) grubu paylara ilişkin izahnamenin ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun onaylanması talebiyle Kurulumuza başvurulmuştur.

Söz konusu başvuru kapsamında, halka arza ilişkin izahnamenin ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun Kurulumuzca onaylanması talebine ilişkin inceleme ve değerlendirme süreci devam etmekte olup, ilgili başvurunun kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuzun internet sayfasında yer alan Duyurular bölümünde yayımlanan bültenler aracılığıyla https://www.spk.gov.tr/Bulten adresinden kamuya duyurulmaktadır.
    Bilgilerinize sunulur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    #2200692017 Başvuru Detayı
    09.02.2022
    Spk ilgili kişiye

Kiler gyo şirketi için onayladığınız bedelli sermaye artırımı sonrasında şirket hisseleri sadece 3 gün içinde %20 değer kaybetti. (7-8-9 Şubat 2022)

Ancak yapılan işlemlere bakıldığında A1 Capital, İnfo ve Marbaş menkul değerlerden işlem yapan şahısların/kurumların bilinçli bir biçimde SUNİ FİYAT OLUŞTURARAK diğer yatırımcıları zarara uğrattıkları açık ve nettir.

Bu işlemleri incelemenizi ve bu 3 kurum ve işlem yapanlar hakkında suç duyurusu, işlem yasağı ve kurumlara ceza dair gerekli yaptırımların uygulanmasını istiyorum.

Hatta yapılan işlemler diğer bireysel yatırımcıları zarara uğrattığı için dava yolunun açılmasını özellikle dikkate alınmasını istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılarımla

6. sayın hayek SPK ya bende yazdım telefonda açtım şimdi en önemli konu şu bu üç aracı kurum gerçekten açığa satış yaptımı yoksa patronlamı anlaştılar.şayet açığa satış yaptılarsa bunu nasıl yerine koyacaklar kendi müşterilerinden ödünç alıp koyabilirler herşeyi yapar bunlar. SPK nın bunu iyice kontrol etmesi lazım borsadan koyacaklarsaki borsadan kapatmaları lazım açık pozisyonlarını o zaman o 1 lotlar bunların müsait bir tarafına geçirilecek.Tavandan yerine koyar adi ********ler.

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Hiç tereddütsüz bu işlerin kompedanı A1 Capital. Zaten parası olanlar bu nedenle orayı tercih ediyor. Şimdi Muratçığım en deneyimli olanlardan özel bir ekip kurmuştur. Klimalı, ara ara yasemin kokusu gönderen havalandırma sistemi, apayrı bir oda, hepsinin karşısında en az 2 ekran...
    Vahitçiğime durumu özetleyen bir e-posta gönderdim şimdi; kim almış kim satmış, maksatları ne hepsi var. Umarım düşündüğüm gibidir de a...nızı ss.kerler... İlk defa bu kadar galiz küfürler etmişimdir ama hakettiler.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    yanlış kişiye mesaj atmışsın sn. hissedarxd !

ayrıca az bile küfür etmişsin
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Vahitçiğime durumu özetleyen bir e-posta gönderdim şimdi; kim almış kim satmış, maksatları ne hepsi var. Umarım düşündüğüm gibidir de a...nızı ss.kerler... İlk defa bu kadar galiz küfürler etmişimdir ama hakettiler.
    Bu Güler yatırım ve Kiler Gyo bedellileri konusunda asla birbirlerine ilişkin benzerlik yok. Orda tam bir ekip vardı, burda apayrı bir hikaye

Orayı bizzat yaşayan (baştan sona yaşayan) birisi olarak ifade edebilirim. Detayı ile anlatayım ! Orada bölünmemiş fiyatlar ile 10 lira seviyesinde seyrederken bedelli açıkladılar. Kağıtta herhangi bir işlem olmadı. Sonra bedelliye yakın döneminde Rta hareketi ile 14 e taşıdılar sanırım 11.80 civarı böldüler. 3.20 civarı böldükleri tahtada , kupon her zaman arbitraj fırsatı verdi. Hisse fiyatı hiç düşmedi. Bütün bedelli boyunca kupon alıp , hisseye çevirip satıldı. Hissede de ayrıca hareket oldu. 3.70 ler görüldü. Ama bölünme fiyatı altı hiç olmadı. Orada bedelli süreci bitince düşüş başladı (biraz da piyasa ile birlikte) 2.33 gözüktü ! ordan 2 defa 2.75 e gitti. Hatta satılamayan paylar 2.55 civarında kullanıldı. Orada hiçbir zaman A1 Capital tarafında işlem olmadı.

Burada ki hikaye ise çok hunharca. Resmen ahlaksızca. Süreçte tahta 2.20 seviyesinde sakince seyrederken bir gün 2.40a çekip bıraktılar, ordan 2.60 a 2 gün tavan ile geldi o gün taban yaptılar (Mecnur öldüğü gün) . Sonrası tahta 3-4 gün tertemiz 2.16 - 2.20 arası çalışırken, bir gece ansızın bedelli açıkladılar. Ve tahta önce 2 sonra 1.90 lara geldi. Bir gün ak yatırım dipten girdi 2.15 e kadar taşıdı ama aldıklarının hepsini 1 gün sonra çaktı. Ve sonrası bir daha iflah olmadı 1.55i gösterdiler. Son hafta A1 Capital girdi tahtaya (belliki spk haberini bekliyordu????) 1.72 lere kadar agresif 10 milyon lot aldı. Maliyet 1.69 (ne oldu o mallara)

sonra haber geldi 1.66'dan bölündü.

Nereye 1.29'a bölündü. Ve bir daha hiç görmedi. 1 haftada A1 Capital ve İnfo tarafından tecavüze uğrayarak. 1.13'e kadar geldik. Rüçhan pazarındaki rezillik ise apayrı bir olay.

Demem o ki iki tahta da farklı hikayeler var.

Ama ikiside sonuna kadar incelenmeli her hesap tek tek bakılmalı gereken cezalar misliyle verilmelidir.

Ama burada yapılan aleni bir suçtur. Ve o kadar kolayki yapanları tespit etmek.

Rüçhan pazarında bu şe...siz A1 Capital'e mal geçenler kim ? A1 Capital ve İnfo'dan bu malları kim almış ve Hisse pazarında satmış. Çok kolay 1 günde herşey ortaya çıkar.

Burda ciddi suç unsuru vardır, resmen suni fiyat oluşumu vardır. buna çanak tutan A1 Capital ve İnfo'nun lisansları geçici durdurulmalıdır. (Gülerde ki durumuma rağmen diyorum bunu)

çok kolay bunlar, spk istese bu konuyu 1 günde gülerdeki durumu 2 günde çözer. ama ister mi sen daha iyi bilirsin ?
    Son düzenleme : hayek; 12-02-2022 saat: 00:13.

Sayfa 156/691 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •