Sayfa 162/964 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Yöneticilerin İBRA maddesi RUTİN her GK da olur...

bak sizin 2015 yılı BAĞIMSIZ denetçi ibrasını 2013/2014 GK da yapmışlar... UYANIKLIK yapmışlar...

Sana düşen... UYANIK KY düşlen ne acep...

BASMAZ İŞİNE gelmez...

2016 yılı BAĞIMSIZ DENETÇİYi EVET oyu verip TABLOLARA HAYIR verecek kadar kendinize güldürmeyin
    ya kardeşim iyice saçmalamaya başladın... 2015 yılı bitmeden denetçiyi nasıl ibra edeceksin. 2015 yılının ibrası 2016 yılındaki genel kurulda olur... 2013-2014 ün ibrasını 2015 yılında genel kurul yaptıkları için orada yaptılar.

Hey Allahım kime laf anlatıyoruz... Çok bilgili doktorum...

2. 1 hafta önce BAĞIMSIZ DENETÇİYE GÜVENOYU veririm diyen kimdi...

ÇARPILACAN...

GİT AVUKATINA DANIŞ... MADDELERİ yazamamış mı kayyuma verilecek maddeleri...

AVUKATLA konuş maddeler maddeler neymiş...

ÇIK ÖZÜR DİLE...

MAHKEME belirlemişte... ama nedense TİC. SİCİL GAZETESİNDe yayınlamamış bağımsız denetçi adı...

Sizleri nasıl kandırıyor burdan anla diyorum... BAĞIMSIZ DENETÇİLER bile...

AÇ ÜYE OL... TİC. SİCİL GAZETESİNE... orda yayınlamazsa o yazdıkları HİKAYE ancak senin gibileri UYUTURLAR...

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    iki saattir ben ne yazıyorum cancağazım...anlamışsın sonunda )) hey Allahım ya... evirdi cevirdi benim yazdıklarımı bana tavsiye ediyor ))

3. nedao YK seçerken zannedersem arada sizleri uyutmuşlar be cancağızım...

GK da nasıl seçtirmişler...

UYAN be UYAN...

MOR GÜZEL renktir...

Ne MAHKEMESİ...

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    OLAĞAN GK maddeleri böyle olur...

Karar Tarihi 25.06.2015
    Genel Kurul Türü Olağan
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2013
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2014
    Tarihi ve Saati 31.07.2015 09:00
    Adresi Yakuplu Mahallesi, Beysan Sanayi Sitesi, Sena İşhanı, No:49 Beylikdüzü - İSTANBUL
    Gündem 1. Açılış, Başkanlık Divanı'nın seçimi,
    2. Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2013 yılı Faaliyet Raporlarının okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    3. 2013 yılı hesap dönemine ait Bağımsız Denetim Raporu'nun okunması ve müzakeresi,
    4. 2013 yıllı hesap dönemine ait Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    5. Yönetim Kurulu Üyelerinin Şirketin 2013 yılı faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmeleri,
    6. 2013 yıllı hesap dönemine ait faaliyet sonucu hakkında karar alınması,
    7. Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2014 yılı Faaliyet Raporlarının okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    8. 2014 yıllı hesap dönemine ait Bağımsız Denetim Raporu'nun okunması ve müzakeresi,
    9. 2014 yıllı hesap dönemine ait Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    10. Yönetim Kurulu Üyelerinin Şirketin 2014 yılı faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmeleri,
    11. 2014 yıllı hesap dönemine ait faaliyet sonucu hakkında karar alınması,
    12. Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi ve görev sürelerinin belirlenmesi,
    13. Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince Yönetim Kurulu tarafından yapılan 2015 yılı için Bağımsız Denetleme Kuruluşu seçiminin onaylanması,
    14. Yönetim Kurulu Üyelerinin ücretlerinin tespit edilmesi,
    15. Şirketin 2013 ve 2014 yılları içinde yaptığı bağışlar hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi,
    16 ve 17. Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince; Şirketin ve bağlı ortaklıklarının 2013 ve 2014 yıllarında üçüncü kişiler lehine verilen teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi,
    18 ve 19. Yönetim Kurulu Üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı işlemlerin ifası için gerekli iznin verilmesi ve Sermaye Piyasası Kurulu Kurumsal Yönetim Tebliği doğrultusunda 2013 ve 2014 yılları içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi,
    20 ve 21. Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri ve Kurumsal Yönetim Tebliği gereğince 2013 ve 2014 yıllarında ilişkili taraflarla yapılan işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi,
    22. Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince revize edilen Kâr Dağıtım Politikası'nın pay sahiplerinin onayına sunulması,
    23. Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince revize edilen Bağış ve Yardım Politikası'nın pay sahiplerinin onayına sunulması,
    24. Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince revize edilen Yönetim Kurulu Üyeleri ve İdari Sorumluluğu Bulunan Yöneticilerin Ücret Politikası'nın pay sahiplerinin bilgisine sunulması,
    25. Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince revize edilen Bilgilendirme Politikası'nın pay sahiplerinin bilgisine sunulması,
    26. 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun 376'ncı maddesi kapsamında ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun 2014/11 sayılı Bülten'inde yayımlanmış bulunan 10.04.2014 tarih ve 11/352 Sayılı Kararı'da dikkate alınarak yapılan değerlendirme neticesinde 31.12.2013 ve 31.12.2014 tarihli yıllık bilançolardan sermaye ile kanuni yedek akçeler toplamının yarısının karşılıksız kaldığının anlaşılması üzerine Yönetim Kurulu'nun 07 Mayıs 2015 tarihli kararı ile belirlediği iyileştirici önlemlerin Genel Kurula sunulması,
    27. Şirket Yönetim Kurulu'nun 25 Haziran 2015 tarihli kararı ile Şirketin maliki olduğu ve tapuda adına tescilli Kervansaray Bodrum Oteli - Tatil Köyü'nün Genel Kurul tarihi olan 31 Temmuz 2015 tarihine kadar geçen sürede, söz konusu yönetim kurulu kararı gereğince gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi veya gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi ile birlikte vefa (geri alım) sözleşmesi imzalanmış olması halinde, bu sözleşme veya sözleşmelere göre satışının ve diğer işlemlerin icrasının Genel Kurul'un onayına sunulması ve Yönetim Kurulu'na bu konuda yetki verilmesi,
    28. Dilekler ve kapanış.

4. Bak bir yalanın daha ortaya çıksın... Bizim denetçi, denetlemesi sonucunda görüş vermekten kaçınmıştır. O da ne demek

https://www.dunya.com/gundem/bagimsi...-haberi-162554

çarpıtıyorsun bak 2016 yılına ait bizim denetçi ne yazmış

Bağımsız denetim sırasında Görüş Vermekten Kaçınmanın Dayanağı paragraflarında belirtilen hususlardan dolayı tarafımızca, Grup'a ilişkin birden fazla belirsizlik içeren istisnai durumların bulunması, belirsizliklerin her birine ilişkin yeterli ve uygun denetim kanıtı elde edilememiş olması ve belirsizliklerin muhtemel etkileşimi ve konsolide finansal tablolar üzerindeki muhtemel kümülatif etkilerinin tespit edilememesi nedeniyle denetim görüşü oluşturmak mümkün olmamıştır.

bak hepsini okumak istiyorsan

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/595683

Amacını anladım da hadi bakalım...

Sen patrona çalışmaya devam et... Biz seni seviyoruz doktor hem de hepimiz...

5. BAĞIMSIZ DENETÇİLER

1 OLUMLU OY verir

2. ŞARTLI OLUMLU OY

3. OLUMSUZ OY verir...

KERVANIN MEMSANIN hakkı 2 diyorsan koş EVET OYUNU ver...

YILLARDIR burda ne ağlarsın... bi bilsem...

6. ne güzel yönetilirmiş, ne güzel üretirlermiş. nede güzel KAR PAYI dağıtırlarmış...

7.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    nedao YK seçerken zannedersem arada sizleri uyutmuşlar be cancağızım...

GK da nasıl seçtirmişler...

UYAN be UYAN...

MOR GÜZEL renktir...

Ne MAHKEMESİ...
    ne anlıyorsun sen bu mor yazıdan... Burada yönetim kurulunun seçtiği bağımsız denetim kuruluşunun genel kurul tarafından onaylanması... Yoksa ibrası değil ibrası bak son kez yapıştırıyorum anla artık be kardeşim

MADDE 424– (1) Bilançonun onaylanmasına ilişkin genel kurul kararı, kararda aksine açıklık bulunmadığı takdirde, yönetim kurulu üyelerinin, yöneticilerin ve denetçilerin ibrası sonucunu doğurur. Bununla beraber, bilançoda bazı hususlar hiç veya gereği gibi belirtilmemişse veya bilanço şirketin gerçek durumunun görülmesine engel olacak bazı hususları içeriyorsa ve bu hususta bilinçli hareket edilmişse onama ibra etkisini doğurmaz.

Bilançonun onaylanması ile olacak... Biz yk nuda 2015-2016 yılına ait finansal tabloları da ibra etmeyeceğiz...

8. AVUKATINA danış....

Hala ne anlıyorsan...

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    ne anlıyorsun sen bu mor yazıdan... Burada yönetim kurulunun seçtiği bağımsız denetim kuruluşunun genel kurul tarafından onaylanması... Yoksa ibrası değil ibrası bak son kez yapıştırıyorum anla artık be kardeşim

MADDE 424– (1) Bilançonun onaylanmasına ilişkin genel kurul kararı, kararda aksine açıklık bulunmadığı takdirde, yönetim kurulu üyelerinin, yöneticilerin ve denetçilerin ibrası sonucunu doğurur. Bununla beraber, bilançoda bazı hususlar hiç veya gereği gibi belirtilmemişse veya bilanço şirketin gerçek durumunun görülmesine engel olacak bazı hususları içeriyorsa ve bu hususta bilinçli hareket edilmişse onama ibra etkisini doğurmaz.

Bilançonun onaylanması ile olacak... Biz yk nuda 2015-2016 yılına ait finansal tabloları da ibra etmeyeceğiz...

Sayfa 162/964 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •