Sayfa 162/997 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sn.Delikan,

Bakın nasıl görüş belirtiyor, derinlik katıyor dimi.
    Dediğim gibi. Farklı fikirlere, farklı görüşlere de ihtiyaç var... farlı fikirler derinliği arttırır....

Yoksa... bu topikte dolara yatırım yapmış ve 3-5 kuruşluk aşağı yukarı hareketleri öylesine izleyen kişiler menemen testisi gibi dizi dizi oturup bekleşirler.

Biri kazara bir şeyler yazınca da hemen küfüre, hakarete, iftiraya başlar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dolarda düşüş kaçınılmaz başlığı var neden oraya yazmıyorsun? Sataşmak için buraya geliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Sizin tahminlerinizide hatirliyorum,şu 31 mart gecsin,24 haz.gecsin,s400 gelemez,sonra s400 tasiyan ucagin tekeri ulke topragimiza degsin dolari goruruz diye diye toplamda 15 ay gecti 7.20 den 5.690 da suan,senin bbilgin ve beyninde bumu..

y.t.degildir..
    şimdi oyazıları iyi oku ben hiçbir zaman tektaraflı yorum yapmadım düşüşe dayalı öngörüm varda yazdım rakamlarla beklentimide belirttim fed öncesi 5,60 hatta 5,52 ye kadar sebebiyle gericekilmenin olabilecegini yazdım

ama sizde nato mermer nato kafa 3,60 7 20 kur cıkmış buraya gelip dolar nasıl düştü diye yazan ahmak insanlarsınız

4.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Dediğim gibi. Farklı fikirlere, farklı görüşlere de ihtiyaç var... farlı fikirler derinliği arttırır....

Yoksa... bu topikte dolara yatırım yapmış ve 3-5 kuruşluk aşağı yukarı hareketleri öylesine izleyen kişiler menemen testisi gibi dizi dizi oturup bekleşirler.

Biri kazara bir şeyler yazınca da hemen küfüre, hakarete, iftiraya başlar.
    Farklı görüş belirtmeye gelmiyor.

Niza çıkarmaya geliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Dolarda düşüş kaçınılmaz başlığı var neden oraya yazmıyorsun? Sataşmak için buraya geliyor.
    onların işi niza cıkarmak topigi dagıtmak

daha bugüne kadar dolarda düşüş topigene gidipte bir kere yav nerden cıkarıyorsunuz bu fikri deyip kimseye sataşmadım

gider okurum fikirlerinede (mantık ve matematige dayalı ise saygıda duyarım) ama kimseye yazmam satasmam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Farklı fikirlerin beyan edildiği, müzakere edildiği yerlere forum deniyor.... taaa antik yunandan beri.

Birilerine ya da birbirlerine küfür edilen, bağırışıp çağırılışan yerlere arena, atları koşturup, sonra da atlara küfredilen yerlere de hipodrom.

Karar verin.... burası forum mu.... değil mi...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bence hisse net'in en büyük yanlışı bu.

Korkarım kan kaybı devam edecek.

İnsanların kararlarıyla.düşünceleriyle dalga geçip,hakaretvari söylemler tartışmak değildir.

Sayfa 162/997 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •