Sayfa 163/434 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 3471 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Haberlere göre Italiana Autobus 'ın bedellisine katılıyor deniyor, cepten koymak yerine hisse mi satıyorlar ? Niye bunu yatırımcı ödüyor. Beynim yandı. Bu haberden sonra kağıt bir anda 1.60 dan 1.44 e düştü. Endekse rağmen düşüyor. Çok dikkatli olmakta fayda var.

Alıntı.
    https://kanalfinans.com/raporlar/his...isse-yorumlari
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

2. Kuruşluk şirketi yine selin önünde dağılmış.Çakıyorlar... Bu ölçekte bir şirketin hisselerini neden borsada işleme açarlar.
    SPK da bir hal yasasıda sunsa da döküntülerin BİST te satışına izin verilmese.
    Kıraç KARSAN ı kurtardı sıra yerli otoda.
    Son düzenleme : sborsa; 06-02-2019 saat: 14:11.

3.  Alıntı Originally Posted by sborsa Yazıyı Oku
    Kuruşluk şirketi yine sele önünde dağılmış.Çakıyorlar... Bu ölçekte bir şirketin hisselerini neden borsada işleme açarlar.
    SPK da bir hal yasasıda sunsa da döküntülerin BİST te satışına izin verilmese.
    Kıraç KARSAN ı kurtardı şimdi sıra yerli otoda.
    Dün ve bugün her kademede alış yazdım. Hepsini tek tek aldı. Neredeyse tepkisiz olarak düşüyor. Zarar büyük. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

4. Abi tokat vurgun ne derseniz deyin. Milletin 2 günde anasını ağlattılar, tek kademe yükseltmeden her saat düşüyor. Böyle kağıtlardan uzak durun. Çoluğunuzun çocuğunuzun rıskını kaptırmayın. Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Serkanyavuz Yazıyı Oku
    Dün ve bugün her kademede alış yazdım. Hepsini tek tek aldı. Neredeyse tepkisiz olarak düşüyor. Zarar büyük. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
    Adamların ekmeğine yağ sürüyorsunuz. Adamların istediği de tamda bu. Geçmiş olsun. Bu kağıtta destek göremiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    Firma kar etmemek ve temettü vermemek için özel çaba sarf ediyor sanki.Yatırımcı ne diye alacak hisseleri.Tekniği temel de desteklemesi lazım.Yerli oto işide hikaye.Elektrikli araç alt yapısının oturması için çok zaman var.Elektrik Dağıtım firmaları normal elektrik dağıtım alt yapı yatırımlarını tamamlayamadı daha.Yerli oto elektrikli veya değil yapılması için koruma lazım.Yurt dışından gelen ve burada üretilen yabancı marka araçlardan vergi alacaksın yerli firmadan almayacaksın.Devlet vergi kaybını göze alırmı bilemem.Oturduğu yerden araba firmalarından çok para kazanıyor.ytd
    Aynen kar etmemek ve hisse fiyatını öldürmek...
    ky ırzına geçmek ifal etmek hobileri olmuş
    nasıl kahpe bir hisseye bulaştım lanet olsun
    ..

yazıklar olsun...

imzam linktedir...
    https://justpaste.it/78bvw
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7. Bakalım yarın 1.28 e değdirecek mi? Herkesin bildiği tahmin ettiği hareketi yapıyor, olacak diyorsun oluyor, düşecek diyorsun düşüyor, adamda kroki yok, bedavaya topladıklarını isteyene bol kepçeden satıyor. Gelde böyle kağıttan umut bekle. İçi boş sunta çıktı, ilk rüzgarda tarumar oldu. Nasıl güvenip de gireceksin.

Yatırım tavsiyesi Değildir.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

KARSAN'ı 1.30lu seviyelerden almak hep kazandırmıştır, altı yok mu var
    MART ayında yeni bir hareket çekebilir ama KY çok dikkatli olmak zorunda bu hissede adamın ocağını söndürürler
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

Sayfa 163/434 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •