Onemli Gunler Banner
Sayfa 164/783 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 6257 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Evet arkadaslar borsa 110 bine gidiyor ainpas gyo 70 kurus..yok mu au adam sirketten ciktiktan sonra arabasinin camina tkurecek bir muhterem...
    Arkadaslar hisse 50 kuruslarda dolasirken de benzer hakaretler vardi. O gun de soyledim bugun de soyluyorum.
    Endeks 110bin olmus ve hisseniz ucuz kalmis ise bu ucuzdan almak icin bir firsattir.
    Yarin 1 tl oldugunda, keske 50 den 70 den daha cok alsaydim diyeceksiniz.
    Bardagin dolu tarafina odaklanin.

2. 10dakikada 8-10 milyon lot işlem oldu :O

3.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Arkadaslar hisse 50 kuruslarda dolasirken de benzer hakaretler vardi. O gun de soyledim bugun de soyluyorum.
    Endeks 110bin olmus ve hisseniz ucuz kalmis ise bu ucuzdan almak icin bir firsattir.
    Yarin 1 tl oldugunda, keske 50 den 70 den daha cok alsaydim diyeceksiniz.
    Bardagin dolu tarafina odaklanin.
    Dalgamı geciyorsunz şakamı yapıyorsnz amacladığınız nedir

bist 107.000 olmuş sngyo 0.73 3-4-5 yıl önce sngyo mağduru ky 1.30--1.25--1.20--1.15--1.10--1.05 fiyattan almış sngyo yu

sngyo mağduru ky zararda gecen zamanamı ? kacırdığı ? fırsatlaramı ? bozulan sağlığınamı ? hangi birine kızsın ? küfr etsin ? kahretsin ?

sngyo mağduru ky hissedar burnundan soluyor saldıracak küfr edecek kavga edecek muhatap adam arıyor hırsını almak için

dalga gecer şaka yapar gibi yorum yazı yazmayınz sngyo mağduru ky hissedarı yatırımcısı forumda gecmiş sayfalarda neler yazmış

okuyunz sngyo mağduru ky sinirleri yıpranmş şirket sahibi kişiler yeteri kadar üzdü sngyo mağduru ky forumdaşlar siz üzmeyiniz

4. 2007 yılında 1,41 TL. imiş Aradan 10 yıl geçmiş. Fiyat şimdi 0,73 TL. Gerçekten yatırımcısını soymuş bir hisse. Yazıklar olsun. Gülenyüz kardeş , üzüntünü anlıyorum. İnşallah artık yükseliş başlıyor. Ben de bu şirketin halka açtığı bir hissedeyim.O da aynı yolda gidiyor. Bunların spekleri gerçekten çok lanetmişler.Allah hissedarlarına sabırlar versin.

20 temmuz para girişi
    https://i.hizliresim.com/jWqZNm.png
    20 temmuz para çıkışı
    https://i.hizliresim.com/vpa9Az.png

6. daralan üçgeni yukarı kırdı gibi ama bugün 0,72 altında kapatmamalı

7.  Alıntı Originally Posted by The_Butz Yazıyı Oku
    daralan üçgeni yukarı kırdı gibi ama bugün 0,72 altında kapatmamalı
    Bu hisse de ne üçgen var., ne diğer geometrik şekiller. Parayı toplayan kaldırır. Kaldırım hissesi bu. Avni ye sorsan olur mu der. Hatta birde Trump ile bir tutar kendini

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Aynen oyle...bu hissedeki bu soygunun tek ama tek musebbibi bu sahistir.insanlari soymustur..bunu da spk dahil aslinda herkes bilmektedir.ancak kendisi bazi yerlere xok yakin bir kisidir..bagimsiz ton kurula uyelerine ve onceki uyelere bakin.isbati gorursunuz..yazik cok yazik.2017 yilinda vatandas borsa yoluyla soyuluuor ve herkes izliyor.bu memlwket yasanilir olmaktan cikti

Sayfa 164/783 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •