Sayfa 166/278 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. erol bilecikin açtığı birbirinin aynı şirketlerinden biri. Datagete bilgisayar index bilgisayar despc bilgisayar falan filan.
    Birbirinin aynı şirketleri niye tek çatı altına almıyor. Sadece uzak doğu ürünü malları alıp satmak mı işi. nerede ve nasıl satıyor. Eğer alıp satmaksa, bunu daha iyi yapanlan var. Teknosa gibi...ne işi yaptığı muamma. Faaliyet raporunu okudum, ne sattığı ürünü nede doğru dürüst şirket binası bile göremedim. Singapurdaki posta kutusu şirketlerine benziyor bunlar. üretim falan da yok.
    bi kaç sene iyi temettü ile gel gel yaptı. Millet gelince de üstüne kondu. temettü memettü yok.

2. Sahipsiz hisse, 2.44 nedir yaw. Ne temel ne teknik kaldı, bam bam. 6 aylık bilançolar çok kötu mü gelecek , şirket mi battı. Anlamıyorum bu fiyatları.

ASUS_Z00UD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. patron şirkete sahip cıkmıyorki.bu havada bu kadar düşen şirkete geri alım yapılmazmı...yazık yazıkk

4. Bu hisseyi 3.08 den kademeli almaya basladim en son kurşunu 2.51 de harcadim ama ben aldıkça o indiriyor. Nerde durur acep?

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    erol bilecikin açtığı birbirinin aynı şirketlerinden biri. Datagete bilgisayar index bilgisayar despc bilgisayar falan filan.
    Birbirinin aynı şirketleri niye tek çatı altına almıyor. Sadece uzak doğu ürünü malları alıp satmak mı işi. nerede ve nasıl satıyor. Eğer alıp satmaksa, bunu daha iyi yapanlan var. Teknosa gibi...ne işi yaptığı muamma. Faaliyet raporunu okudum, ne sattığı ürünü nede doğru dürüst şirket binası bile göremedim. Singapurdaki posta kutusu şirketlerine benziyor bunlar. üretim falan da yok.
    bi kaç sene iyi temettü ile gel gel yaptı. Millet gelince de üstüne kondu. temettü memettü yok.
    O kadar degil,
    İyi bi arastirin,teknosaya mal satarlar,
    Bircok dunyaca unlu firmanin dist.olmak kolay degil,
    Milyar dolar ciro yaparlar,
    Faliyetlere gore ayrilmis şirketler,
    Haa su piyasada ali cengiz oyunu yapmayan patron yok,
    Dürüst degil,
    Hisse fiyatlari pic olmus,
    Asam 5 milyonluk geri alim acikliyor,laf olsun,
    Çünkü dusmesini istiyor,
    Kendi parasiyla kendi alacak,
    Niye sirkete alsin,şirkete alirsa sana bana almis olur??
    Zaten tersi olsa 50 milyon geri alim aciklar,o zaman gorursun hisse fiyatini. İndex ve dgate icin bunlar.
    Despc tam bir oyun,
    Yatirimci iliskilerinin biseyden haberi bile yok,adamlar finansallari bile bilmiyor,
    Yabanci orda mal satiyor ucuzdan alalim birde ortakliktan vaz gecmis buna kar payi mi vercez dediler,
    Buzi bellediler,
    Oyunun daniskasi,
    Ben erol beyi televizyonlarda görmüştüm,
    Düzgün birisi buna ortak olunur demistim,
    Yanılmışım,
    Kimse bosch gibi düşünemez tabi,
    Burasi turkiye hersey oyun düzenbazlık uzerine kurulu,

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Döviz fazlası olan şirketler

http://www.borsagundem.com/foto-gale...leri/1309343/4

despec 36,464,850 TL görünüyor net döviz fazlası

7.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Döviz fazlası olan şirketler

http://www.borsagundem.com/foto-gale...leri/1309343/4

despec 36,464,850 TL görünüyor net döviz fazlası
    tabloya göre de benim bilgime göre de 22 milyon döviz varlığı var ...yaklaşık olarak

8. Benjaminleri kivirip kivirip bir yerlerine tipa yapsalar daha cok ise yarar

Sayfa 166/278 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •