Sayfa 167/788 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 6300 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Başarı hikayesi değil, 3. İstanbul gerçeği

06.12.2016

İttifak Holding bünyesindeki Seha Yapı’nın ortak olduğu 3. İstanbul Projesinin ikinci etabı İstanbul Başakşehir’de düzenlenen lansmanla satışa sunuldu.

3. köprü ve 3.Havalimanı gibi çevresine değer katacak, bölgenin kaderini değiştirecek Başakşehir’in en büyük projesi “3. İstanbul, lansmana çıktı. Ön talep toplantısında rekora koşan Başakşehir’in beklenen projesi, 3. İstanbul’un lansman toplantısı, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, ASAF İş Ortaklığı Üst Yönetimi’nin yanı sıra 3. İstanbul’un sponsor olduğu Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın da katılımıyla düzenlendi. Al Zamil Real Estate Yönetim Kurulu Başkanı Aldulhamed Abdullah M. Alzamil, Seha Yapı ve Adese adına İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İcra Kurulu Başkanı Tahir Atilla ile Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantının açılış konuşmasını ise 3. İstanbul’un proje sözcüsü olarak Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık yaptı. 3. İstanbul’un gerçekten de birçok açıdan özgün bir proje olduğunu vurgulayan Ömer Saylık, Başakşehir Belediyesi’nin de arazi sahibi olarak proje içinde yer aldığı 3. İstanbul için “Alanlarında köklü ve öncü 4 büyük kuruluş ASAF İş Ortağı çatısı altında oluşturduğu tecrübe bilgi ve güç birliğinin eseri; bölgesinde öncülük yapacak bir proje†tanımlanmasını kullandı.

BAŞAKŞEHİR’İN EN BÜYÜK PROJESİ

Ömer Saylık yaklaşık 330 bin metrekarelik büyüklüğü ile “Başakşehir’in en büyük projesi†unvanını taşıyan 3. İstanbul projesinin özelliklerini ise şöyle anlattı: “3. İstanbul, üç konut etabı, rezidansı, home office blokları, cadde mağazaları ve çarşısı ile bölgesine de hizmet sunacak karma bir yapıya sahip. Konut etaplarımızda 2+1’den 5+1’e kadar uzanan farklı tip ve büyüklüklerde toplam bin 252 daire bulunuyor. Rezidans ve home Office bloklarında bulunan konutlarla birlikte bu sayı toplamda bin 500’e çıkıyor. 3. İstanbul’da 107 adet cadde mağazamız ve 102 adet de çarşı dükkanımız mevcutâ€

BAŞAKŞEHİR’DE KENDİMİZİ EV SAHİBİ OLARAK HİSSEDİYORUZ

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbağ konuşmasında ise, “ Yaşanılabilir alanlar oluşturmak hedefiyle 2000 yılından bu yana 4 binin üzerinde konut, AVM ve ticari ünite karmasından meydana gelen projeleri hayata geçirdik. Başakşehir’de bizim evler, kent Neviva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus, Vadi Yaka, Kâğıthane’de Meva evleri ve Kartal’da ise Serra Park gibi konutları gibi birçok başarılı projeye imza attık. Bu projelerimizi büyük bir bölümüne ise bölgeye olan inancımız ile Başakşehir’de gerçekleştirdik. Bu nedenle bugün bu toplantıda sayın başkanım Mevlut Uysal ile kendimizi ev sahibi olarak hissediyoruz†dedi.

3. İSTANBUL BİZİ 2023 HEDEFLERİMİZE TAŞIYACAK

İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tahir Atilla şöyle konuştu: “Konya Merkezli bir grup olarak 120 ülkeye ihracat gerçekleştirdik. Yaklaşık 4 bin kişiyi istihdam ediyoruz. Bir milyar liralık ciroya ulaştık. 2011 yılında yeni bir yönetim anlayışı belirleyerek güçlü bir geleceğe köprü kurmak amacıyla değişim projesi başlattık. Bizim 35’inci Cumhuriyetimizin ise 100’üncü yılını kutlayacağımız 2023 yılında, ciromuzu en az 5 milyar liraya çıkarmaya hedefliyoruz. İşte bu hedefimiz doğrultusunda yürüttüğümüz güçlü ve önemli yatırımlarımızdan biri ise Seha Yapı ve Adese’ni ortaklar arasında yer aldığı 3. İstanbul projesidir†Mustafa Özdemir - Memleket

2. İTTİFAK HOLDİNG’DEN YUMURTA SEKTÖRÜNE 50 MİLYON TL YATIRIM

27 Aralık 2015

İttifak Holding, büyüme kararı aldığı beş ana sektörden biri olan tarım-hayvancılık alanındaki markası Selet için 50 milyon TL yatırım değeri olan Türkiye'nin en modern yumurta çiftliğini kuruyor. Yumurtada markalaşmayı hedefleyen İttifak, çiftliğin temelini attı.

İttifak Holding, büyüme kararlılığında olduğu beş ana sektörden biri olan tarım-hayvancılık alanında yeni bir yatırıma start verdi. Yumurta çiftliğinin temeli, İttifak Holding Yönetim Kurulu Üyeleri ve

üst düzey yöneticilerin katılımı ile atıldı.

Yumurta çiftliği tesis yatırımı için geçtiğimiz aylarda dünyanın en büyük ekipman üreticilerinden Facco ve Sanova ile kafes, tasnif ve paketleme ekipmanları için anlaştıklarını ifade eden grubun Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO'su Tahir Atila, temel atma programında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Konya'nın Pamukçu mevkiindeki arazimizde bir süredir yürüttüğümüz hafriyat çalışmalarımızı tamamladık ve bugün itibari ile temelimizi attık. Ekipmanlarımızı getirmek için İtalya'dan yola çıkan tır filosu da arazimize ulaştı. Türkiye'de bir çatı altında en büyük yumurta tavuğu kapasitesine sahip olan yumurtacı tavuk kümeslerini yapıyoruz. Dünyanın en büyük tasnif ve paketleme makinesinin sekizinci müşterisiyiz. Avrupa ve Türkiye'de bu makineye sahip olan ilk firma da biz olacağız. Çelik konstrüksiyon ile inşa edeceğimiz tesisin yapımını ise grup firmalarımızdan Seha Yapı üstlendi. İnşallah önümüzdeki sonbahara kadar inşaatı tamamlayarak tesisimizi faaliyete geçireceğiz. Yeni yumurta çiftliğimiz tamamlandığında; ülkemizin AB normlarına göre bu alandaki en modern tesislerinden biri olacak. 1 milyon adet/tavuk kapasiteli çiftliğimizin içerisinde; yumurta tasnif ve paketleme tesisi, gübre işleme, fermantasyon ve peletleme tesisi, yumurta likit ve pastörize tesisi, yem fabrikası ile idari ofisler yer alacak. Bir taraftan tesis yatırımımıza devam ederken diğer taraftan bu süreçte yeni bir yumurta markası oluşturarak ürünlerimizi yeni markamız ile piyasaya sürmeyi planlıyoruz. Türkiye'nin en modern yumurta çiftliği yatımımızın grubumuz ve memleketimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum."

-"YUMURTADA MARKALAŞACAK"-

Tarım-hayvancılık sektöründe yumurta, büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık, gübre ve zirai

ürünler alanında büyüyecekleri bir yol haritası oluşturduklarını sözlerine ekleyen Atila, bunun ilk adımının da yumurta çiftliği olduğunu dile getirdi. Atila, "Hedefimiz, süratle bu projeyi tamamlayarak yumurtada markalaşmak. Üreteceğimiz yumurtanın bir kısmını Adese marketlerimiz ve diğer perakende markaları ile doğrudan müşterilerimize sunarken, geriye kalan kısmını da ihraç etmeyi planlıyoruz. Yapacağımız bu yatırım bizi sektörün en önemli firmalarından birisi haline getireceği gibi karlılık, verimlilik ve yatırımın geri dönüş hızı bağlamında da grubumuza önemli katkılar sağlayacak" dedi. (ANKARA HABER)

3. REAL Konya'nın yeni sahibi ADESE

Geçtiğimiz yıl Kipa’nın Sille Yolu’ndaki mağazasını alan Adese, 2017’ye de hızlı girdi. İttifak Holding’in AVM markası, şimdide Real AVM’yi satın aldı

07-04-2017 19:12

Alman perakende devi Metro Group’un Türkiye’deki Real mağazalarını satın alan Beğendik, Real’in Konya’da bulunan AVM’sini 2017'nin ilk başında İttifak Holding’in AVM markası Adese’ye sattı.

REAL Konya'da bugün itibarı ile tabela dahil ADESE'ye devir işlemleri başlarken ADESE'nin bu AVM'de sirkülasyonu artırabilmek için yeni stratejiler geliştireceği de öğrenildi.

(Seydişehir haber)

4. SELVA GIDA’DAN KAPASİTE YATIRIMI

Türkiye’nin markalı makarna ihracat birincisi olan Selva Gıda üretim kapasitesini yüzde 75 oranında artırıyor. 5 milyon Euro yatırım ile yeni makarna hattını devreye alan Selva Gıda, günlük üretim kapasitesini 125 tondan 210 tona çıkaracak. Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, “Yeni yatırımımıza uygun olarak depolama alanı kapasitemizi de yüzde 50 oranında artırarak 3 bin tondan 4 bin 500 tona çıkardık. Ayrıca yeni depolama ve forklift sistemi yatırımı da hayata geçirilmiştir†dedi.

Makarna sektörünün yenilikçi markası Selva Gıda, üretim kapasitesini yüzde 75 oranında artıracak yeni makarna hattını açtı. 5 milyon Euro bütçe ile gerçekleştirilen yeni makarna hattı yatırımı ile günlük üretim kapasitesini 125 tondan 210 tona çıkaran Selva, günde 420 bin paket üretim yapacak.

Türkiye’nin markalı makarna ihracat birincisi olan Selva Gıda, yeni makarna hattının açılışını 26 Nisan Perşembe günü gerçekleştirdi. Yeni makarna hattının açılışında konuşan Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, yeni makarna hattında dünyada bilinen en yeni üretim tekniklerinin kullanıldığını belirtti. Yeni yatırımla birlikte üretim kapasitelerinin günde 250 bin paketten 420 bin pakete ulaşacağını belirten Karakuş, “Yeni makarna hattının devamındaki robotlu paketleme, kolileme ve paletleme tesisi teknolojisi ve yenilikleri itibariyle ülkemizdeki ilk ve tek olma hüviyetini taşımaktadır. Yeni yatırımımıza uygun olarak depolama alanı kapasitemizi de yüzde 50 oranında artırarak 3 bin tondan 4 bin 500 tona çıkardık. Ayrıca yeni depolama ve forklift sistemi yatırımı da hayata geçirilmiştir†dedi.

(www.sipsaksofrada.com)

5. bilanco ne zaman aciklanir? son gunu beklerler mi? uzun suredir hissede olanlar cevap verebilirse sevinirim. tesekkurler

6.  Alıntı Originally Posted by passenger34 Yazıyı Oku
    bilanco ne zaman aciklanir? son gunu beklerler mi? uzun suredir hissede olanlar cevap verebilirse sevinirim. tesekkurler
    son gün son dakka 18 den sonra hep açıklar, bunun hiç bir zaman da bilanço beklentisi olmaz o da ayrı ayrı konu,

7. Atilla kıvrak ve tahir atillaaaaaaa... Bu günde yedi sülalenize selam..seviyoruzzzzzzz sizleriiiiiiiiiii

Sayfa 167/788 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •