Sayfa 167/851 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 6805 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. endeks :+0.74 karton:-0,74
    ENDEKSE paralel ama negatiften

2. Sayın Filozof malesef burası borsa tüm doneleri bütünü ile ele almazsanız hep zarar edersiniz..Diyorsunuz ki egeene kızıp 710 dan beri düşüyorsun ama demiyorsun ki o kağıt nerden nereye dünyalar kadar temettü vererek geldi..yani kağıd 1000 lirayı gördü..işte bütün bunları etraflıca değerlendiremezsen borsada her zaman kaybedersin..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,290
     Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Sayın Filozof malesef burası borsa tüm doneleri bütünü ile ele almazsanız hep zarar edersiniz..Diyorsunuz ki egeene kızıp 710 dan beri düşüyorsun ama demiyorsun ki o kağıt nerden nereye dünyalar kadar temettü vererek geldi..yani kağıd 1000 lirayı gördü..işte bütün bunları etraflıca değerlendiremezsen borsada her zaman kaybedersin..
    sevgili lalezar tek kaybettiğim zaman egeende başka da bir kaybım yok ama karton için ise teknik de temel de üçgen de al verirken bu ketum duruşa karşı kızgınlığım!İkisinin de patronunu eleştiriyoruz evet ikisinde de kademeler sığ evet peki bu duruma neden el atmaya yanaşmıyorlar?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Çok basit her yıl bu sayede fabrikadan daha iyi kazanıyor..Elindeki altın yumurtlayan tavuğu keser mi?

Yalnız egegen patronu için lütfen birşey söyleme adam hep kazandırdı şu son zamanda işler corona yüzünden kötüye gitti hepsi bu..

5. Burada yeni gelen bazı arkadaşların arşive gidip son 10 yıllık kartonsan forum yazılarını okumaya ciddi ihtiyaçları olduğu muhakkak. Arşiv en iyi eğitimi verir size, bunun haricinde kendilerine ne dense boş. Yaşayıp öğrenirler.

Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Çok basit her yıl bu sayede fabrikadan daha iyi kazanıyor..Elindeki altın yumurtlayan tavuğu keser mi?

Yalnız egegen patronu için lütfen birşey söyleme adam hep kazandırdı şu son zamanda işler corona yüzünden kötüye gitti hepsi bu..
    Zamanında 15-18 TL ye aldığım ve 80 TL ye çıktığım hise.Zaman zaman gene takıldım.

Lakin o zamanlarda Karton 180 Tl lerden 120 TL çakıldıydı.O zamanlardan beri bundayım.

Egeen 3 çarpanlı temettüler veriyor o zamanki fiyatlarına.

Yanlış atta olduğum kesin.YTD.

18 aldığım egeen

130-140 lara aldığım karton.

Çok yanlış bir ata oynamışım.

YTD.

Bundan gayride vaz geçemiyorum.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7. dostum senin ki stokholm sendromu olmuş patrona aşık olmuşsun çıkamıyosun..egeyi 50 den almış 156 ya satmıştım o yüzden egeene kimseye laf söyletmem...sen 700 den alırsan tabi zarar edersin lakin o yine yerine gelir şu işleri açılsın yeter ki ama bu uyuz eşşek ne yapar hiç bilmiyorum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,290
    neden durduk yere kıpraştı bu?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 167/851 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •