Sayfa 170/262 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ukrayna bunları kabul eder mi? şimdilik piyasa uzlaşma umudunu fiyatlar ama ya sonra?
    Bunlar havuç rusya bunları istiyorsa savaşı kaybetmiş durumdadır yediği ekonomik dayakta tatlı niyetine olur gerçekten belki açılımı daha geniştir bu isteklerinin , geçen hafta nato ya üye olmayacak diyordu ukrayna için şimdi farklı hikaye
    FORMASYON AVCISI -53

2. Bloomberg
    @işletme
    Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yabancı alacaklılara ruble olarak geri ödeme yapmasına izin veren bir kararnameyi imzalamasının ardından Rusya'nın hükümet borcunu sigorta ettirmenin maliyeti rekor seviyeye yükseldi.

bu şekilde içinden geçilmiş rusya bu kadar rahat masaya oturmaz bana göre
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bloomberg
    @işletme
    Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yabancı alacaklılara ruble olarak geri ödeme yapmasına izin veren bir kararnameyi imzalamasının ardından Rusya'nın hükümet borcunu sigorta ettirmenin maliyeti rekor seviyeye yükseldi.

bu şekilde içinden geçilmiş rusya bu kadar rahat masaya oturmaz bana göre
    Askeri harekat için Putin çok geç kaldı. Ukraynanın kuzey kesimleri yoğun orman ve ilkbaharda bazı bölgeleri geçici bataklığa dönüşür. Zaten videolarda da Rus araçlarından balçığa saplanmış çok fazla araç görüyorum. Muhtemelen Çin deki olimpiyatların bitmesini beklerken toprağın donuk olduğu zamanı kaçırdı. Şuanda artık sadece Ukraynalılarla değil sınırdışından gelen bir sürü yabancı gerilla ile de savaşacak. Her geçen gün ekonomik ve askeri olarak kayıpları artar.
    Putinin insan kaybını umursadığını sanmam, 2. dünya savaşında 27 milyon insan kaybetmiş ataları o da önemsemez ama para konusu ayrı.
    Bakalım neler olacak
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Rusya sadece zaman kazanıyor. Büyük ihtimal asker dinlensin ve arkadan da lojistik desteğin gelmesini sağlıyor.
    Olumlu açıklama yaptılar bugün ama bombalamaya devam ediyorlar. Yani söylem ve eylem farklı.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

700 küsür hava yolu uçağı batılılarınmış..
    El koymuş Rusya..
    Yurt dışı uçuramıyor..
    İç hatlarda kullanır..
    Neyin ne olacağı belli değil..
    KGB ajanı başarılı olmazsa kısa vadede
    Asıl Rus devlet erkanı darbe yapabilir

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Hüseyin Günay
    @huseyingunayDC
    ·
    56d
    ABDnin Ukrayna Gündemi;

Biden, Almanya, Fransa ve İngiltere liderleriyle video konferans yapacak

ABD Kongresi Ukraynaya yardım için Bidena baskıyı arttırdı

Uçuşa yasak bölge yok, uçak gönderme değerlendiriliyor

ABD, Rus gazı ve petrolüne yaptırım açıklayabilir

ytd

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    formasyon çalışırsa bu şekilde bir yol mevcut.Dow açılınca saatlik grafta paylaşıcam bir formasyonda orada var.

buda dow saatlik sabah burada yine uyarımızı verdik,
    bizde herşey net , 33500 altı kaldığı sürece formasyon hedefi 31800 bandı .[/QUOTE]

cuma günü paylaştığım graftaki 33100 bölgesi yoklanıyor ,
    FORMASYON AVCISI -53

8. Tweet
    Yeni Tweetleri göster
    Sohbet
    Hüseyin Günay
    @huseyingunayDC
    ABD Savunma Bakanlığı;

ABD Avrupaya 500 asker daha gönderecek. ABDnin toplam asker sayısı 100 Bine yaklaştı.

Rusyanın sınıra yığdığı askerlerin (150-170 Bin) tamamı şu an Ukrayna topraklarında.

ABD, Doğu Avrupa ülkelerine hava savunma sistemi sağlayabilir.

YTD

Sayfa 170/262 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •