Sayfa 171/999 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Gümüşte de biraz daha bekleseydin.
    Biliyorum, 30 a kadar yolu var gmstr nin, belki biraz daha aşağı. Ama kademeli azar azar alıyorum.
    Almam gerekenin 1/5 ini alabildim daha.

Ayrıca, 3,23 maliyetli kardemir D ye ek alımlar yapmaya başladım.

kchol eylül vadede 1 tl civarı zarar vardı, vade sonu yaklaştığı için beklemeden kapattım.. ekim vadede ise 50 kuruş civarı zarar ile güne başlamıştım eylül den kapattıklarımı ekimden açarak devam ediyorum kchol pozlarına.. karşı bacak arclk ve froto 'uyu dün kapatmıştım, daha once yapacağımı söylediğim gibi, dolayısıyla ortak kasada maliyeti aslında düşmüş oldu.. tesadüf ki, arclk bugün hisse başı 60 kuruş yukarıda kapattığım rakama göre..istesem üstten yerine koyarım short pozları ama bir süre bekleyeceğim..

kchol satışlarına daha ne kadar devam edecekleri merak konusuydu.. son dönemde bankalardan bile çok satıldı.. bankaların problemlerini az çok biliyoruz ama kchol normalde daha sağlıklı bir şirket bence..neticede bugün gelen kchol alımları umut verici..ama yeterli değil.. her halükarda borsada üzmeyecek miktarda kchol tutmaya devam ediyorum.. ciddi bir endeks tepkisi olursa karşılığını alacağımı düşünüyorum..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

kchol de normalde iyi maliyet yaptığımı düşünüyordum ama son 3-4 günde ciddi satışlar dalga gibi geldi.. endeksin bu seviyelerine göre bulunduğu yeri haketmiyor.. ama burası neticede borsa.. benim zararım bir başkasının fırsatı demek..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. aklın yolu bir değil mi izlemenizi tavsiye ederim.

şunun gibi adamlar varken liyakatı olmayan bürokrat bile olamayacak adam bakan oluyor.

https://twitter.com/devapartisi/stat...47538757517313

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472
    u30/gunluk

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    kchol eylül vadede 1 tl civarı zarar vardı, vade sonu yaklaştığı için beklemeden kapattım.. ekim vadede ise 50 kuruş civarı zarar ile güne başlamıştım eylül den kapattıklarımı ekimden açarak devam ediyorum kchol pozlarına.. karşı bacak arclk ve froto 'uyu dün kapatmıştım, daha once yapacağımı söylediğim gibi, dolayısıyla ortak kasada maliyeti aslında düşmüş oldu.. tesadüf ki, arclk bugün hisse başı 60 kuruş yukarıda kapattığım rakama göre..istesem üstten yerine koyarım short pozları ama bir süre bekleyeceğim..

kchol satışlarına daha ne kadar devam edecekleri merak konusuydu.. son dönemde bankalardan bile çok satıldı.. bankaların problemlerini az çok biliyoruz ama kchol normalde daha sağlıklı bir şirket bence..neticede bugün gelen kchol alımları umut verici..ama yeterli değil.. her halükarda borsada üzmeyecek miktarda kchol tutmaya devam ediyorum.. ciddi bir endeks tepkisi olursa karşılığını alacağımı düşünüyorum..
    30 endeks hisselerindeki bankalar kchol gibi şirketlerin bu kadar satılmasında şirket bazlı problemden ziyade daha başka bir konu, daha büyük problemler fiyatlanıyor gibi. Demek istediğimi anlamışsınızdır.

Endeksin tepkisinden ziyade daha temel problemlerin aşılacağı ile ilgili bir sinyal gelirse geride kalan hisselerin arayı kapatacağını düşünüyorum. Bu problemler var oldukça şu an görece iyi performans gösterenler aynı şekilde devam eder. Makas da açıldıkça açılır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472
    u30/60dk

Sayfa 171/999 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız