Sayfa 173/762 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon
Arama sonucu : 6094 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

bakkaldan ciklet alır gıbı netaş alıyordu.

2. şahsi fikrim ketumlukta para var..çok da konuşmamak lazım..

3. 13-14 arasını kaçırıyorum trad yapsaydım 40B kazanırdım. bu gün bahsettiğiniz 58.B lota biraz daha yaklaşırdım ağa olurdum bu lot miktarı Netaş için önemli olduğunu düşünmüyorum, teknik ve gündem olarak bu miktarda düşmesinin anlamsızlığı yeni yıla kadar amcaların kağıdı 13-14 veya 12,5 arasında gezdirme istekleri olabilir, Salı sallandı,Çarşamba çaraşafa dolanır, perşembe -Cuma mübarek günler hatırasına amcalar 15 yapabilirler Hiç normal davranış sergilemiyor.

4. [URL="https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/803928"]https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/803928[/URL

Adamcağız Netaşta küçük yatırımcı

ürkiye'ye Yaptırım İçeren 2020 Savunma Bütçe Tasarısı geçti. Trump’ın önüne imzaya gidecek.

Yaptırımlar;

•F-35’lerin teslim edilmemesi
    •S400’lerden dolayı CAATSA’nın uygulanması
    •Türkakımı enerji projesine yaptırım
    •Güney Kıbrısa silah ambargosunun kaldırılması

6.  Alıntı Originally Posted by setiturhan Yazıyı Oku
    13-14 arasını kaçırıyorum trad yapsaydım 40B kazanırdım. bu gün bahsettiğiniz 58.B lota biraz daha yaklaşırdım ağa olurdum bu lot miktarı Netaş için önemli olduğunu düşünmüyorum, teknik ve gündem olarak bu miktarda düşmesinin anlamsızlığı yeni yıla kadar amcaların kağıdı 13-14 veya 12,5 arasında gezdirme istekleri olabilir, Salı sallandı,Çarşamba çaraşafa dolanır, perşembe -Cuma mübarek günler hatırasına amcalar 15 yapabilirler Hiç normal davranış sergilemiyor.
    Tamamen o bölgede beklenen düzeyde satıcı gelmemesi ile alakalı bir durum... Yoksa 2.deneme de 14.50 yi patlatırdı..

Anlaşılan hepimiz film seyreder gibi seyretmişiz, elimiz tuşa gitmemiş...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

...Selâmün aleyküm...Günaydın forum ahalisi...

eksina...dün bir bardak suda fırtına koparmışsın...son sayfaları okuyunca çok güldüm......neyse olay anlaşılmış...kendine iyi bak....

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Merkezi Kayıt Kuruluşu ibaresi gecince heyecan yaptık..
    YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi ve yorumlar kişisel olup, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by MKRT Yazıyı Oku
    ...Selâmün aleyküm...Günaydın forum ahalisi...

eksina...dün bir bardak suda fırtına koparmışsın...son sayfaları okuyunca çok güldüm......neyse olay anlaşılmış...kendine iyi bak....
    oo kimler gelmis MKRT
    Günaydın ...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 173/762 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz