Sayfa 173/340 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 2716 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Kekoya laf yok.teknosayı söylediğinde 10-11 civarındaydı 28-30 larda sattık.keko için değil ama büyük üstat steafan olduğu için tknsaya girmiştim.orada kekonun temelci olduğunu anladım.steafan üstat en son 2-3 hafta önce brsan dedi (hesabı kapattı hemen.huyudur arada gelir gider)150 lerde.hızlı gitti 178 de çıktım birdaha almaya elim gitmedi 270 olmuş hata ettim pişmanım.kekonun burada olduğunu görünce cw almakta tereddüt etmedim.sağolsun diğer arkadaşında bilgilerinden yararlanıyorum.gördüğüm kadarıylada güzel iş anlaşmaları yatırımlar mevcut.diğerlerinden aşağı kalır yanı yok bilançolar geldiğinde de göreceğiz inşallah.

2.  Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    Kekoya laf yok.teknosayı söylediğinde 10-11 civarındaydı 28-30 larda sattık.keko için değil ama büyük üstat steafan olduğu için tknsaya girmiştim.orada kekonun temelci olduğunu anladım.steafan üstat en son 2-3 hafta önce brsan dedi (hesabı kapattı hemen.huyudur arada gelir gider)150 lerde.hızlı gitti 178 de çıktım birdaha almaya elim gitmedi 270 olmuş hata ettim pişmanım.kekonun burada olduğunu görünce cw almakta tereddüt etmedim.sağolsun diğer arkadaşında bilgilerinden yararlanıyorum.gördüğüm kadarıylada güzel iş anlaşmaları yatırımlar mevcut.diğerlerinden aşağı kalır yanı yok bilançolar geldiğinde de göreceğiz inşallah.
    Size bir soru soracağım. Neden birini takip etmek ihtiyacı hissediyorsunuz? Takip ettikleriniz sizden daha mı eğitimli ?

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Size bir soru soracağım. Neden birini takip etmek ihtiyacı hissediyorsunuz? Takip ettikleriniz sizden daha mı eğitimli ?

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bernard shaw ın bir sözü vardır.akıllı adam adam aklını kullanır daha akıllı adam başkasının aklını kullanır.yani dostum inandığım kişilerin aklını kullanırım.tabi kendi süzgeçimden de geçiririm.500 tane şirket var bunların hepsini kendim elden geçirmem çok zor olurdu.

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Şahsi görüşüdür ben bu hissenin 150 leri görmeden yükselişine devam edemiyeceğini düşünüyorum belkide daha aşağısı silkelenmesi şart
    Bence 108 e düşsün,, daha neyı silkeleyecek bu keltoş ,son kalan ky lerde 108.50 den devrettı malı patrona ,hiç ky istemiyor sanırım patron , beş ,on ky kaldık ona göz koyduysa bılemem!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Merak etmeyin dolar cinsinden değeri nerdeyse 108.6

Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    Bernard shaw ın bir sözü vardır.akıllı adam adam aklını kullanır daha akıllı adam başkasının aklını kullanır.yani dostum inandığım kişilerin aklını kullanırım.tabi kendi süzgeçimden de geçiririm.500 tane şirket var bunların hepsini kendim elden geçirmem çok zor olurdu.
    çok güzel bir cevap 500 tane şirketi nerede nasıl inceleyeceksin. mesala örnek investo holding acayip kar açıklamış ve caktırmadan acayip şekilde gitmiş..

geçen biraz bakayım dedim önüme cıktı olan olmuş.. biz birkaç hisseye odaklanırken piyasadan uzaklaşıyoruz.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    çok güzel bir cevap 500 tane şirketi nerede nasıl inceleyeceksin. mesala örnek investo holding acayip kar açıklamış ve caktırmadan acayip şekilde gitmiş..

geçen biraz bakayım dedim önüme cıktı olan olmuş.. biz birkaç hisseye odaklanırken piyasadan uzaklaşıyoruz.
    Inves elimde olan bir hisse, 145 tlden alıp seçim öncesi 255ten yani tam zirveden verip 210lardan geri aldım(ilk defa böyle bir trade yapabildim), portföyde %20 ağırlığı var. Halka açıklığı sadece %10, bilançosu çok iyiydi, her dönem tüm şirketlerden gelen bilançoları bir arkadaş ile inceliyoruz, bunların arasında beğenip de almadığımız birçok hisse iyi prim yaptı, örnek yukarıda arkadaşın da dediği brsan. Inves’te yorum sayısı da çok az, tahminime göre ky’nin az olduğu bir hisse.
    Neyse, daha fazla meşgul etmeyeyim, yazdığını görünce bir selam vereyim dedim.

8. 500 tane şirketi incelemek iyi bir teknik analiz sistemi varsa 5 dakika. Sonra ilgi çekenleri temel olarak incelersin olur biter atla deve değil yani. Bu kadar abartmayın. Başkasının aklı ile ancak onun size müsade ettiği kadar para kazanırsınız der eskiler.

Borsa işi ketum olma işidir bir noktadan sonra. İşim yok bir de twitterda hesap açacağım bazı şeyleri herkesle paylaşacağım. Boş adam işleri.Ufak tefek şeyler paylaşırsın onun değerini kıymetini bilen bilir.

Sosyal medyada olanların çoğu reklam şu bu amaç farklı. Bunların burada matah bir şeymiş gibi paylaşılması da benim hoşuma gitmedi.Bu işler bu kadar basit kolay işler değil.

Bir çok insan sosyal medyada artık abartılmıştı 2022 kasım-aralık ayında pazarlanan hisselerde maliyetine gelemedi.

Temel analizde herşey demek değil bu işte. Bu işin içinde sadece % 10 falan anca yer kaplar.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 173/340 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •