Sayfa 175/681 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Burda onemli olan sadece algi yaratmak algi ne kadar saglam olursa hisse ayni sekilde fiyatlamaya gidicektir dolasimdaki payin az olmasi manupule edilmeye elverisli hale getiriyor yoksa zamaninda minareyi calan kilifina uydurmus zaten konunun butce gorusmelerinden sonra meclise gelmesi bekleniyor ki surec zaten fazlasiyla uzadi bu surecte takasda belirgin bi toplamada yok gercekci olmak gerekirse

2.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Burda onemli olan sadece algi yaratmak algi ne kadar saglam olursa hisse ayni sekilde fiyatlamaya gidicektir dolasimdaki payin az olmasi manupule edilmeye elverisli hale getiriyor yoksa zamaninda minareyi calan kilifina uydurmus zaten konunun butce gorusmelerinden sonra meclise gelmesi bekleniyor ki surec zaten fazlasiyla uzadi bu surecte takasda belirgin bi toplamada yok gercekci olmak gerekirse
    Bütçe görüşmelerinin sonu diyorsanız 22 Kasım 2018 de bitecek diyor bütçe görüşmeleri. Toplama olayına gelince bu tür hisseleri birilerinin toplayabilmesi için satan olması lazım.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. hisseyi satmak isteyen var gün sonu derinliğe baktığımız da üst kademede bekleyen emirleri görebiliyoruz

4. [QUOTE=deepdark7913;2847020]hisseyi satmak isteyen var gün sonu derinliğe baktığımız da üst kademede bekleyen emirleri görebiliyoruz[/QUOTE
    sizin hisseniz varmı peki ;)

5.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    hisseyi satmak isteyen var gün sonu derinliğe baktığımız da üst kademede bekleyen emirleri görebiliyoruz
    kurucularda hisseyi satmak isteyen toplamda 10 lot civarı bu 10 lot el değiştirse hisse fiatı 90 lar üzeri olacak. 50- 100 lot almak isteseler alabilecekler mi bu fiyatlardan ? malesef kurucu hisse çok yok çünkü yeni yatırımcı girerse her 10 lot hisse değişimi fiatı bir üste atıyor. Şu an el değişen birkaç haftada birkaç lotta hemen kazanırım diye alıp daha tasarının meclise gelmesini bile beklemeden satan yatırımcılarımız. Oysa bu hisselerde 10 larca yıldır bekleyen var, bu kişiler zaten fiat ne olmuş diye bakmıyor. Sonuca odaklanmış durumda yani iş kulelere giderek orada hisselerini iş bankasına devretme amacıyla bekliyen kişiler YTD.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. burası tartışma ve bilgi alışveriş ortamı soldier spekülatör adamı gibi algılamayın burda amac kimseye hisse sattırmak veya almak değil kaldıki bu başlık altında toplanmamızın sebebi zaten hissedar olmamız mesala ben kalkıp almadığım hissenin imtiyazi nedir oy oranı nedir sermaye deki payı veya 250 bin tl lik sermaye kısıtlaması kalktığında ne gibi bir fiyatlama olucak ve bu hisseye nasıl yansıyacak öncelikle bunu tartışmak veya bilmediğim bir hususda beni aydınlatmanız olucaktır .keşke yaklaşımız bana elimde hisse olup olmadığını sormak yerine daha verimli bir bilgilerle yaklaşmanız olsaydı saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    anladığım kısım şu cumhurbaşkanı iştiraklerden gelmesi gereken bir kar payı olduğunu söylüyor şişecam sadece bir örnek bunun olması için işbankın artık holdingleşmesi lazım bence asıl konu bu işbank hisselerinin önce hazineye devrini sağlayıp arkasından bir holdingleşme sürecini başlatmaktır tabi bunun için yönetim kurulunu ikna etmek veya yönetimde çoğunluğu sağlamak gerekir iş a ve iş b nin toplam oyları is c nin toplam oyları karşısında devede kulak bile değil isa ve isb 1 oy hakkı varken isc 4 oy hakkına sahip yönetim is c den geçiyor yanılmazsam farklı düşününen arkadaşlar varsa düzeltme yaparsa sevinirim
    Daha önceki yıllarda isbank holdig olma yolunda girişimlerde bulundu ama yapamadı isbank I holding in iştirak i yapacaktı buna kimse izin vermez isbank holding olursa bu sefer de istiraklerden chp hissesine temettü gidecek diye yapmadılar devlet isterse hertürlü girişimi yapar o elindeki hisseye bakmaz isbank ve chp yönetimi yıllarca Atatürk un hissesini somurduler devlet bu işe karisma ya mecbur kaldı erdogan in ilk aciklamasinda tepki gösteren isbank yönetimi erdogan in şişe cam olayında hiç tepki vermemesi isbank yaptığı usulsüzluk lerin sonu geldiği açıktır işbank in iştiraklerinde hisse oranı var peki chp hisselerinin neden yok isbank iştirakleri alırken veya kurarken parayi nerden koydu ????? Isbankasi kasadan para koydu ise neden chp nin payı hissesi görünmüyor sen bir şirketi kurarken para koyuyorsun %28 lik pay alıyorsun şirket büyüyor senin kurduğum banka harici tek bir iştirak te payın yok ama isbank in var chp de biz para almıyoruzuz diyor ama ataturkun mirasini isbank yonetimine peşkeş cekmis onun karşılığında çıkar ilişkisi gutmustur

8. ben 1 lot satmak istiyorum fiyat nedir ?

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 175/681 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •