Sayfa 175/596 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    14/02/2019 den- 18/02/2019 e uzatıldı.
    Tesekkurler.uzatmasiz bi isimiz olsun sasarim.

Kerizi parasından ayırmak sevaptır derler.O kendini bilir.

YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 14-02-2019 saat: 15:35.

3. Ortalama zekadaki birisi hissede yapılan işlemlerin topic ile olan bağını artık çözmüştür sanırım,koskoca şirketin hisselerinin üç beş zibidinin elinde oyuncak edilmesi ve buna bu kadar zaman bir reaksiyon gösterilmemesi akıllara zarar gerçekten.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    669
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Eee tiyoyu vermiştik size,satmamışmıydınız.eh benim için ufak ufak alım zamanı.gene deveden kıl koparttık.ne diyorsak o.kim ne derse desin benim sistem işliyor.teknik analizden daha sağlam.ytd.
    Sayin Badi,5 kez sisteminiz calisir kazanirsiniz.Bir kez terse yakalandiginizda ise bir bakmissiniz aldiklarinizin cok daha fazlasiyla zarardasinizdir.Bu genelde boyle olur.Dilerim siz istisna olursunuz.Kalin saglicakla.

5. 2.40 lı rakamlara göz kırpıyor.Gel ciğerim gel..İki operasyon daha yaparsam.Kamburu düzeltiriz.

6.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Sayin Badi,5 kez sisteminiz calisir kazanirsiniz.Bir kez terse yakalandiginizda ise bir bakmissiniz aldiklarinizin cok daha fazlasiyla zarardasinizdir.Bu genelde boyle olur.Dilerim siz istisna olursunuz.Kalin saglicakla.
    Önceki yazılarımı okumadınız herhalde.artık benim için hiç önemli değil.okursanız anlarsınız.belki şans belki tecrübe ama işliyor.ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    2.40 lı rakamlara göz kırpıyor.Gel ciğerim gel..İki operasyon daha yaparsam.Kamburu düzeltiriz.
    2.40'a gelsin tüm portföyümü 10 yıl taşıyabilecek şekilde buna geçireceğim. Artık çocukların ünv. zamanı geldiğinde ihtiyacım olduğunda bozdururum. Bu kansızların da o kadar zamanı varsa buyursun getirsinler.

8.  Alıntı Originally Posted by YusufYeksan Yazıyı Oku
    2.40'a gelsin tüm portföyümü 10 yıl taşıyabilecek şekilde buna geçireceğim. Artık çocukların ünv. zamanı geldiğinde ihtiyacım olduğunda bozdururum. Bu kansızların da o kadar zamanı varsa buyursun getirsinler.
    Micahel Douglas ın borsa filmini herkes bilir.Film de Gordon Geko insider dan 10 yıl yer.Hapiste kitap yazar.Kitabın pazarlaması için bir üniversitede de konferans verir.Öğrencilere sorusu şu; para nın alamayacağı tek şey nedir.Öğrenciler bilemez elbette.Cevabı verir.Zamandır der.Hiç bir para benim içerde geçirdiğim 10 yılı satın alamaz.Bilmem anlatabildim mi Yusuf kardeş.

Sayfa 175/596 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •