Sayfa 176/859 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 6868 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Bende deri yüzmeye adayım.

Pirim hitlar

Bilerek yanlış yazıyorum.

Bizim burada şirketleri abd li otoriteye verecen bak bakalım ne oluyo.

460 üzerinde gene kalamadı.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Burada maalesef öyle insanlar varki insan yorum yapmaya korkuyor hemen senin yüzünden sattım veya aldım bak sonuç ne oldu diyecek insanlar..Ben kendi adıma yeni stratejiye geçtikten sonra çok rahatım.Bugünde 3 liralık marj ile düşüşte bile kazandım demek bu dilden anlıyor..Vereceği vermez ya verirse diye beklettiğim mallara dokunmadan yapıyorum..Yalnız bugün bu Libya olayında endekse birden bastıklarında hemen aşağıya doğru hamle yaptı dikkatli olmak bilmiyorsak kesinlikle al sat yapmamak lazım..Bir arkadaş yazmış bu hacimle kimi kandıryorsun diye yalnız dostum bu kağıdın işlem hacmi aslında bu yani bu kadar son zamanlarda bedelsiz döneme rast geldiğin için 20 30 milyonları gördün normalde ben haftalarca günlük 3 5 milyon olduğunu biliyorum

3. Bu hisse de yıllardır(5 yıl) yaptığım ve sonucunda kazandığım tek yöntem düşünce al çıkınca sat. Ben böyle yapıyorum, bunu 2 yıl hamallık yaparak tecrübe ettim, daha doğrusu patron tecrübe ettirdi. Adam çok çakal, yıllık faiz 8 iken dahi bu 1 yıllık taşıma maliyeti olan bu faizin kazancını elde ettirmedi bana. Haaa dedim demek ki bu çakalın yaptığını yapmayan , onun yolundan yürümeyen bu hissenin kerizi sayılıyor o halde hodri meydan. O gün bugündür veriyorum kırbacı çakal patrona.

Bu hissede en büyük tuzak şirketin temeli, temeline bakınca şirket çok iyi ve bu insanı cezbediyor, işte bu çekim alanına girildiği an zokayı yemiş oluyoruz ve hisseyi kolay kolay bırakamıyoruz. Patronun kullandığı en büyük tuzak bu, şirketi hep çekici ve ucuz tutuyor, bu sayede av bulmakta hiç zorlanmıyor, alışlarını resmi olarak açıklarken satışlarını yabancı yan hesaplardan yapıyor. Mesela son aldığı Deniz yat üzerinden cıtı'ye gönderdiği malların çoğunu sattı bile, bunun kaçınız farkındasınız? Cıtının son 1 aylık takas değişimlerine bakanlar gördü bunu. Önce yükseltti, sonra yatayda ürkütmeden eritti aldıklarını. Tam bir avcı.

4. Saol kardeş. Bi kerizliğimiz kalmıştı oda tamam Canın sağolsun. 1/3 hala burdayım. 10 yıl. Yakında marşa başlıycam
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bu hisse de yıllardır(5 yıl) yaptığım ve sonucunda kazandığım tek yöntem düşünce al çıkınca sat. Ben böyle yapıyorum, bunu 2 yıl hamallık yaparak tecrübe ettim, daha doğrusu patron tecrübe ettirdi. Adam çok çakal, yıllık faiz 8 iken dahi bu 1 yıllık taşıma maliyeti olan bu faizin kazancını elde ettirmedi bana. Haaa dedim demek ki bu çakalın yaptığını yapmayan , onun yolundan yürümeyen bu hissenin kerizi sayılıyor o halde hodri meydan. O gün bugündür veriyorum kırbacı çakal patrona.

Bu hissede en büyük tuzak şirketin temeli, temeline bakınca şirket çok iyi ve bu insanı cezbediyor, işte bu çekim alanına girildiği an zokayı yemiş oluyoruz ve hisseyi kolay kolay bırakamıyoruz. Patronun kullandığı en büyük tuzak bu, şirketi hep çekici ve ucuz tutuyor, bu sayede av bulmakta hiç zorlanmıyor, alışlarını resmi olarak açıklarken satışlarını yabancı yan hesaplardan yapıyor. Mesela son aldığı Deniz yat üzerinden cıtı'ye gönderdiği malların çoğunu sattı bile, bunun kaçınız farkındasınız? Cıtının son 1 aylık takas değişimlerine bakanlar gördü bunu. Önce yükseltti, sonra yatayda ürkütmeden eritti aldıklarını. Tam bir avcı.
    SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,829
     Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Çokta hayırlı bir habere benzemiyor...

Dokuz sene önce 270 liraymış...Şimdi de 457 lira...
    Bundan hayır yok...

Şu şirketin patronuyla zoom yapsak da grafiklerle anlatsak meramımızı2011de bu 2020de bu sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa desek
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Ben sağıyorum size gerek yok

Bu kadar ineğe bir sağımcı yeter der emenuke

������

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,829
    senin yapamadığını kaplm yapıyor kartn!Çin'e gidecek olan süt ürünlerinin kartonunda payın olacak kimseye de yutturamazsın yarımağa
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. Bugünde kaplamin viking dün tavan yaptı bugünde artıdalar karton hala düşüyor. Tşk patron

Sayfa 176/859 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •