Sayfa 177/385 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

yukarılara yazmışlar millet dökülsün diye. lakin o millet ne 5.800'de ne de 6.450'de satmadı.
    yatırım tavsiyesi değildir.

BGC gelir bir aşı daha yaparsa bir daha grip olmaz...

Marbaş dün aldığı malı verdi.
    Bugün Gedik ve Yatırım üzerinden yine yabancı alımı oldu.
    Lakin Gedik'ten önceki günlerde alttan destek için alan yatırımcılardan da satış gelince daha yukarı yapması mümkün olmadı.
    Haftaya kulağımız haberlerde olacak.. iyi hafta sonları...

4.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    .MÜTHİİŞ.....:halay::halay::halay:

Arkadaşlar dün yazdığım üzere %50 -%50 ortak olacağımız Tanıtek Bilişim Siz.San.Ve Tic. A.Ş. tek ortaktan oluşan bir şirket.
    04.01.2018 tarihli Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlandığı üzere şirket ortağı Mustafa Hararcı şirket sermayesini 320.000 TL'den 5.000.000 TL'ye çıkarmış ve bu artışın 4.680.000 TL'si geçmiş yıl karlarında karşılanmış.

Şimdi Tanıtek A.Ş. bir sermaye artış kararı daha alarak Akdeniz Güvenlik'i ortak edecek. AG şirket kasasına 5.000.000 TL koyacak ve 10 milyon sermayeli bir şirket olacak.

Çıkan ilanda genel kurullar ile ilgili iç yönerge değişikliği yapıldığı gibi şirketin amacı yani iştigal konusu da genişletilmiş.

Tanıtek A.Ş.'nin 30.06.2016 tarih ve 9108 sayılı Ticaret Sicil Gazetesinde şirketin amacı aynen a bendinde olduğu gibi bilişim hizmetlerinden oluşmuş.

Lakin bu kez amaç kısmına be bendinde Tarım faaliyetleri eklenmiş. Bana çok ilginç ve geleceğe yönelik bir adım gibi geldi yoksa bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketin amacını niye değiştirsinler. Ayrıntılar benim için daha önemli...

Bakın tarımın içinde ne var;

1)Mantar üretimi,
    2)Her türlü yaş,kuru, dondurulmuş sebze,meyve, çiçek, bakliyat üretim, işleme, alım/satım,paketleme,ithalat/ihracat,
    3)Sebze,meyve tohum,fidan,her türlü tarla ve süs bitki üretim,alım/satım,
    4)Her türlü tarımsal ürünlerin konserve,reçel,salça vs imalat alım/satım, ithalat/ihracat,
    5)Tarımla ilgili her türlü konuda teknoloji,danışmanlık hizmetleri,peyzaj düzenleme ...,
    6)Tarımda kullanılan her türlü cam,karton,mukavva,plastik ,vs maddelerden imal edilmiş ambalaj ,boru, sulama,mlz ticareti,
    7)Tarımla ilgili mamullerin, araçların alım/satım, ticareti,
    8)Konusu ile ilgili faaliyetler için sera,tarla vs almak,satmak,kiralamak,
    9)Her türlü tohum geliştirme,üreteme,iyileştirme,
    10)Zeytin bahçeleri kurma,satın alma, kiralama,
    11)Her türlü organik ve kimyasal gübre ve zirai ilaçlar,ev haşere ilaçları, veteriner ilaçları,tarım ve ziraatla ilgili kimyasal maddeler,düzenleyiciler ,bitki gelişimini düzenleyiciler, her türlü kimyevi ve tabii gübre imalatı ve alım/satım,ithalat/ihracat,
    12)Tarım arazilerini kiraya vermek...

Yani anlayacağınız Tanıtek'in içinden bir anda hiç beklemediğimiz haberler de çıkabilir. Çok isabetli konulara el atmışlar lakin önemli olan amaçta yazmasından ziyade icraat...

6. ptesi güzel bi açılış yapamazsa minik bi düzeltme gelebilir diye düsünüyorum

yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : muhendis; 06-01-2018 saat: 21:30.

7.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dün yazdığım üzere %50 -%50 ortak olacağımız Tanıtek Bilişim Siz.San.Ve Tic. A.Ş. tek ortaktan oluşan bir şirket.
    04.01.2018 tarihli Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlandığı üzere şirket ortağı Mustafa Hararcı şirket sermayesini 320.000 TL'den 5.000.000 TL'ye çıkarmış ve bu artışın 4.680.000 TL'si geçmiş yıl karlarında karşılanmış.

Şimdi Tanıtek A.Ş. bir sermaye artış kararı daha alarak Akdeniz Güvenlik'i ortak edecek. AG şirket kasasına 5.000.000 TL koyacak ve 10 milyon sermayeli bir şirket olacak.

Çıkan ilanda genel kurullar ile ilgili iç yönerge değişikliği yapıldığı gibi şirketin amacı yani iştigal konusu da genişletilmiş.

Tanıtek A.Ş.'nin 30.06.2016 tarih ve 9108 sayılı Ticaret Sicil Gazetesinde şirketin amacı aynen a bendinde olduğu gibi bilişim hizmetlerinden oluşmuş.

Lakin bu kez amaç kısmına be bendinde Tarım faaliyetleri eklenmiş. Bana çok ilginç ve geleceğe yönelik bir adım gibi geldi yoksa bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketin amacını niye değiştirsinler. Ayrıntılar benim için daha önemli...

Bakın tarımın içinde ne var;

1)Mantar üretimi,
    2)Her türlü yaş,kuru, dondurulmuş sebze,meyve, çiçek, bakliyat üretim, işleme, alım/satım,paketleme,ithalat/ihracat,
    3)Sebze,meyve tohum,fidan,her türlü tarla ve süs bitki üretim,alım/satım,
    4)Her türlü tarımsal ürünlerin konserve,reçel,salça vs imalat alım/satım, ithalat/ihracat,
    5)Tarımla ilgili her türlü konuda teknoloji,danışmanlık hizmetleri,peyzaj düzenleme ...,
    6)Tarımda kullanılan her türlü cam,karton,mukavva,plastik ,vs maddelerden imal edilmiş ambalaj ,boru, sulama,mlz ticareti,
    7)Tarımla ilgili mamullerin, araçların alım/satım, ticareti,
    8)Konusu ile ilgili faaliyetler için sera,tarla vs almak,satmak,kiralamak,
    9)Her türlü tohum geliştirme,üreteme,iyileştirme,
    10)Zeytin bahçeleri kurma,satın alma, kiralama,
    11)Her türlü organik ve kimyasal gübre ve zirai ilaçlar,ev haşere ilaçları, veteriner ilaçları,tarım ve ziraatla ilgili kimyasal maddeler,düzenleyiciler ,bitki gelişimini düzenleyiciler, her türlü kimyevi ve tabii gübre imalatı ve alım/satım,ithalat/ihracat,
    12)Tarım arazilerini kiraya vermek...

Yani anlayacağınız Tanıtek'in içinden bir anda hiç beklemediğimiz haberler de çıkabilir. Çok isabetli konulara el atmışlar lakin önemli olan amaçta yazmasından ziyade icraat...
    Dün yazınızı okurken tarım ile ilgili birkaç kelam edeyim dedim sildim yazdım sildim derken vazgeçtim

Malum ülkemizde tarım en iyi tabirle berbat. Hükümetin bir an önce destek vermesi gerektiği tarımdan dolayı hiç birşeyde geç kalınmadığı bilinen bir gerçek

Umarım destek verilir her sene söylenen yalanlardan biri olmaz buyrun dünkü başbakan açıklaması

https://m.haberler.com/amp/basbakan-...426535-haberi/

Herkese iyi hafta sonları

Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    bgc aşıyı yaptı.

Sayfa 177/385 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •