Sayfa 180/416 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Ata satıyor da kim alıyor vatandas mı?Yine bunlar ilk 5 resmen algıyla oynuyorlar düşsün 50 kuruşa ama batmasın 30-31 de 200 bin alıcı var satın hadi bekliyorlar burda mal zaten toplu ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by lucky7 Yazıyı Oku
    Ata satıyor da kim alıyor vatandas mı?Yine bunlar ilk 5 resmen algıyla oynuyorlar düşsün 50 kuruşa ama batmasın 30-31 de 200 bin alıcı var satın hadi bekliyorlar burda mal zaten toplu ytd

dostum tamam da alıyorlar topluyorlar diye diye kağıt %50 düştü 1 tl de olsa topluyorlar ya sorun yok mu diyelim

3. Şirket batık 80 trilyon borç var 15 trilyon öz sermaye dokunan yanar itelemek isteseler raks ta yaptıkları gibi 1 den 7 7 den tekrar 1 sonra 5 türü maniplasyonla yukarılardan ittirebilirler parada yaparlardı sonra odeyemiyoruz deyip şirketi gümletirlerdi fırsat var ken neden yapmadılar bilmiyorum 3-4 olacak algısı verip biraz verdiler

4. Kağıt düşmedi çıkmaya başladığı yere geri geldi ....

5.  Alıntı Originally Posted by lucky7 Yazıyı Oku
    Şirket batık 80 trilyon borç var 15 trilyon öz sermaye dokunan yanar itelemek isteseler raks ta yaptıkları gibi 1 den 7 7 den tekrar 1 sonra 5 türü maniplasyonla yukarılardan ittirebilirler parada yaparlardı sonra odeyemiyoruz deyip şirketi gümletirlerdi fırsat var ken neden yapmadılar bilmiyorum 3-4 olacak algısı verip biraz verdiler

kağıdı alma sebebimiz nedir o halde?

6. Risk almayı severim Salçayıda severim ilelebet burda degiliz elbet 2 ye verip 1.8 geri aldık diye biz de ah vah ediyoruz adam 2 gunde düsürdü maliyet 1.25 gibi yapacak bi sey yok alaylıyız s...s...burdayız ...Oyuna devam....

7. 2014 de 1.87 ye sattım dustu diye 1.15 den almaya basladim

8.  Alıntı Originally Posted by chapuisat Yazıyı Oku
    kağıdı alma sebebimiz nedir o halde?

Alıntı Originally Posted by lucky7 Yazıyı Oku
    2014 de 1.87 ye sattım dustu diye 1.15 den almaya basladim hedefim 2 idi biz de bu ortamda 3 olacak algısına kapıldık sonuc malum...

Sayfa 180/416 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •