Sayfa 181/563 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

[email protected]

Sayın
    İlgi:12.03.2021 Tarihli Başvurunuz
    *
    İlgide kayıtlı başvurunuzda, RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine Sanayi Ticaret A.Ş.’nin 11.03.2021 tarihinde yayımlanan 2020 yılına ait finansal tablolarına ilişkin bağımsız denetim raporu dipnotlarında ayrılan 24.093.196 TL tutarındaki stok değer düşüklüğünün 2020 yılı kasım ayı tarihli bilirkişi raporlarına dayanmasına karşın, ilgili tarihlerde Şirket tarafından KAP’ta bir açıklama yapılmadığı ifade edilerek, gerekenin yapılması talep edilmektedir.
    *
    İlgi başvurunuz kayda alınmıştır. Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikayetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler, sermaye piyasası kurumları, halka açık şirketler ile sermaye piyasalarında faaliyette bulunan kişi ve kurumlara ilişkin olarak, gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından incelemelerde bulunulmakta, yapılan incelemeler sonucunda tespit edilen hususlarla ilgili olarak gerekli yasal işlemler tesis edilmesi halinde, incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuzun internet sayfasında yer alan Duyurular bölümünde yayımlanan bültenler aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır. Bilgilerinize sunulur.

KAYDA ALMISLAR !! bakalim hukuk yolunu acacaklarmi ?

evet mb bankasi baskani bir gece ansizin gorevden alinmis

bakalim bize nasil yansiyacak

hakkimizda hayirlisi olsun diyelim

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    evet mb bankasi baskani bir gece ansizin gorevden alinmis

bakalim bize nasil yansiyacak

hakkimizda hayirlisi olsun diyelim
    Aslinda defansif hisseydik..
    Borsa yeşillendikçe burada satarlardı..
    Borsa kirmızıyken buraya alım gelirdi..
    Bu vaka artışında yine defansif olması gerekir..
    Panik yapanin kaybedeceği aşikar..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. siyaset tüm olaylara kısa vadeli ve varlığını devam etme üzerine bakar naci bey yaptıkları doğruydu meyveleri temmuz sonrası yenmeye başlayacaktı yüksek faiz kısa vadede yatırım harcamayı durdurdu işsizlik artacak sonucu oy düşüşü olacak
    ama bu her halükarda olacak
    şimdiki başkan faiz indirimi yaptığında dolar 8 geçecek buda yeni enflasyon dalgası vs demek
    piton avını sardıktan sonra arada bir nefes almasına izin veriyor av nefesi alınca göğüsü hava doluyor piton bir daha sıktığında göğüs kafesi kırılıp tüm iç organlarını parçalıyor ve av ölüyor
    şuanki durumumuz bu her rehavetten sonra mutlaka kurda sıçrama oluyor ve böyle kısa vadeli olaya bakmaya devam edersek hep aynı şeyleri yaşayacağiz

naci zaten enkaz devralmisti.

hakikaten enkazdi, kisa vadeli mecburen toparlamak adina yapilacak olani yapti.

dogrusu degil "en dogrusunu" yapti

ama bu hamle ile ekonominin fisi cekildi. bu asamadan sonra kimseye birsey anlatamazsin ! kimse senin yeni fikirlerini dinlemez. kuru zaten tutamazsin

gorunen kurda kontrollu bir doneme girecegiz ya da kontrolden cikacagiz.

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    siyaset tüm olaylara kısa vadeli ve varlığını devam etme üzerine bakar naci bey yaptıkları doğruydu meyveleri temmuz sonrası yenmeye başlayacaktı yüksek faiz kısa vadede yatırım harcamayı durdurdu işsizlik artacak sonucu oy düşüşü olacak
    ama bu her halükarda olacak
    şimdiki başkan faiz indirimi yaptığında dolar 8 geçecek buda yeni enflasyon dalgası vs demek
    piton avını sardıktan sonra arada bir nefes almasına izin veriyor av nefesi alınca göğüsü hava doluyor piton bir daha sıktığında göğüs kafesi kırılıp tüm iç organlarını parçalıyor ve av ölüyor
    şuanki durumumuz bu her rehavetten sonra mutlaka kurda sıçrama oluyor ve böyle kısa vadeli olaya bakmaya devam edersek hep aynı şeyleri yaşayacağiz
    yatırım tavsiyesi değildir

6. Naci bey Reis'ten onay almadan faizi beklentilerin üzerinde arttırabilir miydi sizce? Danışıklı döğüş olduğunu düşünüyorum: "Sen gereğini yap, gerektiği kadar arttır, ben de kamuoyu önündeki söylemime uygun olarak, faizi sevmediğimin işareti olarak seni görevden alayım. Sonra sana uygun bir görev buluruz." tarzı bir şey olmuştur diye düşünüyorum. Yani, bence yeni başkan kısa vadede faizi düşürmez.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

7. Bu hafta bedelli için kap haberini bekliyorum..
    Spk onaylamıştı..
    Bilançoyu beklediler..o da açıklandı..
    Mart ayı bitmeden haberi gelir..
    BENCE Nisan ayı başında da bölünür..
    Hisse için illaki aksiyon oluşturur..
    Soru işaretleri gider..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Naci bey Reis'ten onay almadan faizi beklentilerin üzerinde arttırabilir miydi sizce? Danışıklı döğüş olduğunu düşünüyorum: "Sen gereğini yap, gerektiği kadar arttır, ben de kamuoyu önündeki söylemime uygun olarak, faizi sevmediğimin işareti olarak seni görevden alayım. Sonra sana uygun bir görev buluruz." tarzı bir şey olmuştur diye düşünüyorum. Yani, bence yeni başkan kısa vadede faizi düşürmez.
    Ekonomi ve maliye bakanligi koltuguna oturtabilir.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Sayfa 181/563 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •