Sayfa 182/360 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2879 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. geçen gün patronun konuştuğu sıralarda atatp 68,00-68,50 aralığında idi...bir ara acaba beklenti biter ve hisse geriler mi diye düşündüm....acaba satış yapayım mı diye düşündüm...ama bulunduğum hiç bir hissede hisse giderken satış yaparak set görevi görmedim...kayıp edeceğimi bilsem bile bunu yapmam...benim sattığım hisselerin çoğu zirvelerinin %10-30 aşağısında iken yapmışımdır...sabrın sonu selamettir inşALLAH..hala güzel beklentileri devam ediyor..uzun vadede büyümeye devam .
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bugünler sabır tesbihini biraz fazla cekecegimiz günler anlaşılan. Sabir sonrasında da şükür cekecegimiz günler gelir inşallah.

3. Sabırları zorluyor

4. acilen 61.50 üzerine atmalı . yoksa sabır tesbihi çekmeye başlarız ...

Şirket ve tahta yapıcı ne olacağını biliyor.bu tür beklentili hisselerde operasyon düğmesine basıldığında peşi sıra olumlu haberler de gelir.maliyetlenme seviyeleri yukarıdan olan yatırımcı sabırsızlanır.19-25 fiyat aralığında alım yapanlar rahatça izler.onun dışında yukardan alanlara satış fırsatı vermeden fiyatı eze eze aşağı çekerler.Şirket iyi mi? iyi.Lakin haçim çok az..

6.  Alıntı Originally Posted by filintaby Yazıyı Oku
    Şirket ve tahta yapıcı ne olacağını biliyor.bu tür beklentili hisselerde operasyon düğmesine basıldığında peşi sıra olumlu haberler de gelir.maliyetlenme seviyeleri yukarıdan olan yatırımcı sabırsızlanır.19-25 fiyat aralığında alım yapanlar rahatça izler.onun dışında yukardan alanlara satış fırsatı vermeden fiyatı eze eze aşağı çekerler.Şirket iyi mi? iyi.Lakin haçim çok az..
    sorun yok şükürler olsun .bekliyoruz .bu kadar beklenti ve yılın son çeyreği olması sebebiyle bu baskı artmış olabilir .az lotlarla ,hacimle düşürüyor bu da satan sayısı az olduğunu gösteriri ..sonuç düşe kalka gidecek bekliyoruz

Sayfa 182/360 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •