Sayfa 183/570 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Onarıcı Yazıyı Oku
    Mamur denen şahıs twitterda kahraman harun denen elamanının twitini kopyala yapıştır yapmış... ulan bilmiyosun sus bari...
    Arkadaşım mehmet doğan teknikçidir alsat yapar ona sordum öyle yazdım benim için hissede hikaye olması ve trend olması gerek teknik bu işte yüzde 5 dir ytd...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. konu PARA olunca ne MILLI klaıyor ne baska bırsey madem denız yatırımn 420 bın lot 15.50 ye alcak gucu var neden 17 lere bır 100 bın lot koyup set cekmedı her 20 kademe tepkıde aldıgım yerı dahada altında sattırdılar bana sonrada beklentı yaratmaya calışıyor ky cı neymıs teemututu bılonco vs al ozaman lınkı sırket satılcak al asusuyuz vestelı otomatıv ısı var eger amac beklentıyse nerde durcagı bellı degıl ederı kacları bılen yok medıcal parkda sısırdıler bak talep gelmemıs 20 lere cektıler fıyatı PARA OLDUGUMU HIC BIR SEY DINLEMIYOR MILLILIK VS HAYATIMDA 7 GUNLUK DUSUSUE TEPKI VERMEYEN TEK HISSE GORDUm 17 YILDIR BORSADAYIM. cok para kaybetmısşıgım vardır galıp avgyosunda 17 taban gordum .spk neden safkarı 4 gun kredlı alım satıma kapattıda acıga satısda bunu neden kapatmıyor galıpbın hıseerındede oyle olur o ısını bıtırene kadar spk dkunmaz sonra sokar burutu benım anladıgım ısın ıcınde para oldumu gerısı hıkaayee

3. Benim nacizane gorusum, Denizbank ky ye 1/6 oraninda hisse verdi oda 1.050.000 hisse eder. Geri kalan 5.250.000 hisseyide bizlere 21.86 dan itibaren yedirdi. Hisse basbakan dahil guzel reklamla cazip hale getirildi. Bizlerde tavani gorunce, safkar gibi cikacak diye atladik. 5 milyon lotu anca satabildi bence Deniz. Ikinci halka arz yapti. Simdi 15.50 yi gormesine -%3.67 kaldi. Son iki gunde burdan 15.50 ye gelir ve bu fiyattan 420.000 satici olursa sirket geri alacak. Ak koyun kara koyun carsamba belli olur.

4. 10 gün yapacaklarına 30 gün yapsalardı ya, çarşamba günü açıkçılar fırsatı kaçırmayacaklar, dalış takımları ile hazır bekliyorlardır şimdiden.

haftalık hisse yarışmamızda kurallara uygun 3 hisse seçin 1 hafta yarışalım.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...56#post1651656
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Milletin canı burnunda rallici başkan yarışma yapalım diyo... hey Allah ım....

7. Beyler bu albayrak grubu başka sektörlerde de halka arz yapacak diye bi şeyler yapiyodu... Bu adamlara meydani boş bırakmayalım twitter organizasyonu yapsak kaç kişi katılır...
    #Hırsızalbayrakhirsiztlman veya #bbguvendikmagduroldukhirsiztlman gibi...

8. T e r b ı y e s ı z = u t a n m a z l a r ... Bu yapılan 1 numaralı dolandırıcılık ... Ytd

Sayfa 183/570 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •