Sayfa 183/1027 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

*ŞİMŞEK: MERKEZ BANKAMIZ GEÇ DE OLSA ÇOK GÜÇLÜ BİR ADIM ATTI VE BU ADIM ETKİLİ OLDU

Aman Sayın bakan cumhurbaskani duymasın o nasıl laf ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*şimşek: Herkes piyasaların hemen düzelmesini bekliyor ama öyle olmuyor

*şimşek: Vatandaşlarımız dedikodulara rağbet göstermesinler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*şimşek: Merkez bankamız güçlü bir tepki vermiştir, vermeye devam edecektir

*şimşek: Merkez bankasına hükümetimizin desteği tamdır, ne gerekiyorsa yapacaktır

MV listesinde olmayan bir adamın sözleri benim için yok hükmündedir.........Dedikoduların hepsi gerçeğe dönüşüyor..........

5. Ince iyi partiden chp den full alcak . Hdp full olmaz. Hatta ikinci tur rte kayar (asiretler yuzunden )
    Aksener iyi parti chp full. Hdp belirsiz.
    Ince akp mhp den 1 oy alamaz
    Ya aksener . Akp mhp yi cokertir ikinci turda
    Az dusunun.
    Aksener in oy deposu akp mhp secmeni

*şimşek: Abd'de 10 yıllıklar yüzde 3'ü aşmıştır, bu kritir bir eşiktir

*şimşek: Bu gelişmekte olan ülkeleri etkiliyor

*şimşek: Bu sadece türkiye'ye özgü değil

*şimşek: Ikincisi petrol fiyatları artmıştır, türkiye gibi petrol ithal etmekte olan ülkelere fiyat artarsa olumsuz yansıyor

*şimşek: üçüncüsü abd doları bütün para birimlerine karşı değer kazanıyor

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Ekonomik sikintilar
    Ikinci tura ince kalirsa katilim azalir ve rte nin istediği bu ztn
    Ya boşverin siz reis gitsin istenirse gider.Akşener,ince falan birini seçtirirler bize farketmez .O londrada paranın başına ben otururum lafı reisin yaptığı ve yapacağı en büyük hataydı.Paranın sahipleri o lafi affetmezler.Ha seçime kadar çark edilirse bilemem tabi.Çünkü gavurlar kanal istanbul yapılsın ister onu da sadece reis yapar.O zaman kıl payı reis de seçilebilir.Türkiye çok ilginç bir ülkedir ,her an her şey olur.

*ŞİMŞEK: TÜRKİYE'YE ÖZGÜ BİR TAKIM FAKTÖRLER DE VAR, HERŞEYDEN ÖNCE SEÇİMİN ARİFESİNDEYİZ, MALİ POLİTİKAYA İLİŞKİN BİR TAKIM ENDİŞELER VAR

Mehmet simsek bir daha bakan filan olamaz

Sayfa 183/1027 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •